pl
Kreatywna Reklama Małej Firmy Dmuchańce Reklamowe

Kreatywne pomysły na dmuchańce reklamowe dla małych firm

Jak wypromować małą firmę korzystając z dmuchańców reklamowych? Poznaj kilka kreatywnych pomysłów!

/Blog/Kreatywne pomysły na dmuchańce reklamowe dla małych firm

Reklama małej firmy nie jest prostą kwestią, również gdy chodzi o outdoor. Zwykle napotyka ona na dwa ograniczenia. Pierwsze – natury czysto fizycznej, jakim jest brak miejsca do ustawienia czy przechowywania reklamy zewnętrznej. Drugie, to oczywiście ograniczenia finansowe. W takiej sytuacji trzeba wykazać się pomysłowością. Oto kreatywne pomysły na reklamę od Inventini!

Dmuchane szyldy – reklama na targach, festynach i innych wydarzeniach

Wiele małych firm prowadzi regularne działania na zewnątrz, poza oficjalną siedzibą firmy. Prezentuje i sprzedaje swoje produkty na targach, festynach, zjazdach foodtrucków itp. W takim tłumie warto się wyróżnić ciekawą reklamą. My proponujemy dmuchane szyldy reklamowe. Mogą one przybrać różne kształty, czasem nawet zaskakujące.

W taką rolę wcielą się doskonale niewielkie bramy lub słupy reklamowe. A najlepiej, żeby był to i słup, i brama – wszystko w jednym. Mamy takie rozwiązanie! To brama 4w1 nośnik wielofunkcyjny, który łatwo dostosujesz do danego miejsca. Jak to zrobić? Nic trudnego! Brama ZIP składa się z 3 części spinanych zamkami. Tworzą ją dwa wyższe słupy – mogą być proste lub zagięte na końcu oraz nieco krótsza tuba. Każdy z tych elementów stanowi samodzielny nośnik reklamy, a razem tworzą klasyczną bramę.

A zatem możesz obok swojego stoiska ustawić jeden ze słupów z Twoim logo lub nazwą punktu. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby do stoiska prowadziły drogowskazy z pozostałych części bramy. Martwisz się, że takie ustawienie nie zawsze będzie pasować. Na to też mamy sposób. Na Twojej bramie możesz umieścić wymienne banery zapinane na rzepy. Dzięki temu wachlarz możliwości ulega dalszemu rozszerzeniu.

Kreatywna Reklama Brama ZIP
Kreatywna Reklama Brama ZIP

Rolę dmuchanego szyldu spełnią także specjalnie przygotowane słupy. Mogą one mieć klasyczny kształt lub stanowić replikę Twojego produktu, brand hero albo innego odnoszącego się do Twojej firmy kształtu.

Wszystkie te rozwiązania mają tę zaletę, że po usunięciu powietrza zajmują niewiele miejsca, umieścisz je nawet w niewielkim samochodzie osobowym, a dzięki praktycznym torbom przeniesiesz z miejsca na miejsce.

Kreatywna Reklama Słup Puszka Moly
Kreatywna Reklama Butelki Duo Life

Dmuchane kąciki relaksu – reklama małej firmy

Aby utworzyć taki kącik, potrzeba naprawdę niewiele. Właściwie wystarczy wygodne siedzisko i może niewielki stoliczek. W reklamie małej firmy liczy się pomysł i zaangażowanie. Kącik relaksu świadczy o tym, że myślisz o swoich klientach. Warto go więc urządzić nawet (a może zwłaszcza), tam gdzie klient raczej nie będzie się takiego rozwiązania spodziewał. Punkt usługowy, niewielki sklep z pieczywem, warzywami czy pasmanteria to właśnie takie miejsca. Kącik możesz ustawić zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

W takim przypadku dobrze postawić na meble reklamowe, które łatwo złożyć, rozłożyć i przechować. Takie właśnie są dmuchane siedziska i stoliki. Jako wyposażenie swojej mini strefy relaksu możesz wykorzystać brandowane stoliki Pascal oraz fotele czy hockery. Dzięki nim Twój punkt handlowy lub usługowy stanie się miejscem przyjaznym, budzącym pozytywne skojarzenia. Co więcej, takie mebelki pełnią również rolę reklamy małej firmy. Ustawione na zewnątrz przyciągają uwagę, utrwalają świadomość marki, jej logotypu, asortymentu itp.

Kreatywna Reklama Stolik Hockery
Kreatywna Reklama Stolik Fotel Sofa

Reklama przed punktem – kreatywne pomysły na reklamę wydarzenia

To już dosłowne wyjście do klienta. Zdarzają się przecież takie przypadki, że koniecznie chcesz sprawić, by klient zapytał o Twoją ofertę. Przykładem może być szczególnie atrakcyjna promocja, wyprzedaż czy premiera nowości. Wtedy warto opuścić bezpieczne progi firmy i zainstalować niewielkie stoisko na zewnątrz. Aby wyglądało ono profesjonalnie, postaw tam również ladę. To przy niej możesz zaprezentować swój towar lub usługę, porozmawiać z klientem.

W roli miejsca spotkania świetnie sprawdzi trybunka dmuchana. Jest prosta w obsłudze, więc szybko ją wyniesiesz i zainstalujesz. Koniecznie umieść na niej swoje logo i inne informacje o promocyjnym charakterze. Taka trybunka może mieć również oświetlenie, więc sprawdzi się np. jako punkt recepcyjny po zmroku.

Kreatywna Reklama Trybunka Oświetlona
Kreatywna Reklama Trybunka Icetigers

Jak widać, kreatywne pomysły na reklamę nie muszą być domeną dużych firm. Z pomocą przyjdą wygodne, łatwe w użytkowaniu dmuchańce reklamowe.

Chcesz poznać lepiej tajniki dmuchanej reklamy, przeczytaj wpis o korzyściach z używania dmuchańców reklamowych.

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies