pl
Balon Dmuchany Fan

Kiedy zdecydować się na balony reklamowe z nadrukiem trwałym?

IInventini to firma działająca w branży eventowej, posiadająca spore doświadczenie oraz szeroki asortyment swoich usług. Tak atrakcyjny asortyment powinien spełnić oczekiwania, będąc jednocześnie doskonałym sposobem na wypromowanie Ciebie i Twojej firmy. W swojej ofercie posiadamy między innymi balony reklamowe, które uznajemy za efektywną metodę komunikacji wizualnej. Poznaj je lepiej!

/Blog/Kiedy zdecydować się na balony reklamowe z nadrukiem trwałym?

W czasie wyboru odpowiedniego balonu niezwykle ważna jest nie tylko wielkość i kształt tego produktu, ale też jego kolor wraz ze specjalnie zaprojektowanym logo, napisem lub znakiem szczególnym. Jest to niezwykle istotny element, który przykuwa wzrok potencjalnego klienta! Takie posunięcie sprawi, że zainteresowani klienci podejdą i zaciekawią się przygotowanym przez Twoją firmę stanowiskiem firmowy, w czasie różnorodnych festynów, festiwali czy imprez firmowych.

Balony reklamowe, zwłaszcza z trwałym nadrukiem, to modna i bardzo współczesna forma promocji. Przykuwa ona uwagę niejednego klienta, co pozwala wzbudzić spore zainteresowanie wśród uczestników festynu lub festiwalu. Nasza firma Inventini posiada niemałe doświadczenie w produkcji balonów reklamowych i wielu innych produktów reklamowych. Należy podkreślić, że przygotowywane przez nas produkty są wykonane z należytą starannością i dbałością o każdy szczegół. Z nami osiągniesz swój cel! Wypromujesz swoją firmę!

Oferta balonów reklamowych, jaką dysponuje Inventini

W naszej ofercie posiadamy balony reklamowe typu Sphere oraz typu Bulb, które różnią się kształtem. Balony typu Sphere to kula na niskiej podstawie, a balon typu Bulb to kula umieszczona na podwyższeniu i podstawie jednocześnie. W obu tych przypadkach posiadamy cztery wysokości, mianowicie: 300 cm, 400 cm, 500 cm i 600 cm. Każdy z balonów jest składany, co umożliwia jego bezproblemowy transport w wybrane miejsce. Dodatkowym atutem jest także praktyczny wymiar balonu reklamowego po złożeniu oraz jego waga.

Warto podkreślić, że nasze produkty reklamowe przygotowywane są z myślą o środowisku. W czasie produkcji balonów reklamowych staramy się zautomatyzować produkcję oraz wykorzystywać nowoczesną technologię, co pozwala nam zminimalizować negatywny wpływ na otoczenie. Balony w Inventini mogą zostać wykonane zarówno z tkaniny poliestrowej, jak i z PCV. W przypadku nadruku proponujemy wykonanie go metodą sublimacji lub druk lateksowy.

Druk sublimacyjny polecamy do znakowania jasnych materiałów wykonanych z poliestru, wtedy też metoda ta jest najbardziej efektywna. Niewątpliwą zaletą sublimacji jest jej wysoka trwałość, którą doceniło już wielu naszych klientów. Jest to możliwe dzięki temu, że nadruk wnika w tkaninę i jest praktycznie niewyczuwalny w dotyku.

Druk lateksowy daje naszym klientom znacznie większe możliwości, gdyż można go wykorzystać na powierzchni papieru, folii, na tkaninie, płótnie czy nośnikach powlekanych. Produkt posiadający nadruk laserowy może być wykorzystany wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Dodatkową zaletą tej metody jest także jej trwałość oraz znaczna intensywność kolorów.

Zalety balonów reklamowych z trwałym nadrukiem

W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest się wyróżnić na tle innych firm, dlatego sporo właścicieli swoich działalności stawia na zbudowanie marki oraz sprawdzone metody reklamowe. Wśród nich można wymienić balony reklamowe, które są ciekawą formą reklamy dla Twojej firmy. Za wykorzystaniem tego produktu, dostępnego w ofercie Inventini, przemawia wysoka trwałość balonu reklamowego oraz jego unikalność. W ofercie Inventini znajdziesz szereg możliwości, które umożliwią Ci stworzenie odpowiedniego produktu końcowego.

Pragnąc stworzyć ciekawy balon reklamowy, warto wykorzystać szeroki zakres propozycji, jakie znajdziesz w ofercie Inventini. Niewątpliwą zaletą jest także możliwość skorzystania z doradztwa oraz pomocy w trakcie projektowania, jaką oferujemy. Jest to niezwykle cenne, gdyż pozwala stworzyć niepowtarzalny i przykuwający uwagę potencjalnych klientów balon reklamowy.

Wykonane na zamówienie balony reklamowe z nadrukiem trwałym przez Inventini wyróżniają się na tle innych firm bardzo wysoką jakością i efektywnością. To również niezwykle uniwersalna propozycja, która sprawdzi się w czasie imprezy plenerowej oraz w zamkniętym pomieszczeniu. Dodatkowo charakteryzują się one łatwą obsługą oraz wysoką odpornością na liczne uszkodzenia mechaniczne. Wybierz swój nowy balon pneumatyczny z oferty Inventini i wypromuj swoją firmę na nowo!

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies