pl
Jaki Był 2023 rok - Podsumowanie - Hero - Brama Pascal

Jaki był 2023 rok?

Jakie zmiany przyniósł w Inventini 2023 rok? Czy był to rok sukcesów, czy może jednak nie było tak łatwo?

/Blog/Jaki był 2023 rok?

Pandemia, wojna, inflacja – od kilku lat świat szaleje, nieustannie zmienia się, przynosząc zarówno nowe wyzwania, jak i nowe szanse. Jaki był 2023 rok w Inventini? Czas na kilka słów podsumowania.

Stale do przodu… mocno

To był dobry rok! Zakończyliśmy go z większą produkcją i większą ekipą niż poprzedni. Mamy więcej krawcowych, więcej osób pracujących przy kompletacji. Mimo tego w sezonie panowało prawdziwe produkcyjne szaleństwo – dosłownie wszystkie ręce na pokład. A poza sezonem? Wciąż dużo pracy dla całej ekipy, ale znalazł się również czas na działania usprawniające. Aby szaleństwo nieco ograniczyć, pracowaliśmy nad systemem zarządzania przedsiębiorstwem, szkoleniami, kontrolą jakości i już widać efekty.

Stare gwiazdy i nowe gwiazdy – trendy reklamie eventowej w 2023

Czego produkowaliśmy najwięcej? Oczywiście, tradycyjnie namiotów stelażowych, ale trzeba przyznać, że produkty Pascal przeżyły w tym roku prawdziwy boom. W 2023 roku padł kolejny rekord – produktów stałociśnieniowych wyprodukowaliśmy najwięcej w historii firmy. Namioty stałociśnieniowe, stoliki, trybunki – po te nośniki dmuchane nasi klienci sięgali najchętniej. A co oprócz tego? Setki kostek z wypełnieniami oraz leżaków. Swoją moc pokazały także różnego rodzaju systemy informacyjne – ścianki, standy, które wyszły z marginesu sprzedaży i rozbłysły zupełnie nowym światłem.

Namioty Stelażowe Najpopularniejszy Produkt 2023
Produkty Pascal Hit 2023

Nasze nowości w 2023 roku

Ponadto wprowadziliśmy kilka “nowych” produktów. Cudzysłów stosujemy, ponieważ cześć z nich, jako zamówienia specjalne, produkowaliśmy już wcześniej, teraz jednak zostały ona wprowadzone do stałej oferty. To ekspozytor na piłki lub puchary czy nakładki na siedziska ze skrzynek do piwa. Nowością jest również namiot Pascal w rozmiarze 3×3 m, kula Pascal na stojaku, no i oczywiście nasze najmłodsze dziecko – balon stałociśnieniowy. Wciąż pracujemy nad kolejnymi produktami, ale to tym na razie sza.

Nowość 2023 Kula Pascal
Balon Pascal Nowość 2023
Nowość 2023 Nakładka Na Skrzynkę
Nowość 2023 Ekspozytor Na Piłki

Doskonalenie produktów

Doskonalenie produktów jest w Inventini procesem stałym. Słuchamy uwag i wniosków naszych klientów i staramy się na bieżąco reagować. Tak było między innymi w przypadku produktów Pascal. Pod koniec roku zdecydowaliśmy się na zmianę zaworów pompujących oraz bezpieczeństwa.

Wybór padł na zawory bostońskie. Dlaczego? Ponieważ taka zmiana umożliwia samodzielną wymianę części produktu. Zawory można teraz łatwo rozkręcić, tak aby wymienić czy to poszycie poliestrowe, czy balon z TPU. W efekcie nasze Pascale stały się jeszcze bardziej uniwersalne – można dostosować ich wygląd do aktualnych potrzeb, zmieniając samo poszycie z grafiką. Także likwidacja ewentualnych usterek, np. przebić, jest znacznie prostsza.

Również zawory bezpieczeństwa można dużo prościej regulować. Kiedyś było to możliwe wyłącznie poprzez usługę serwisową, dziś klient, po krótkim instruktażu, może wykonać tę czynność samodzielnie.

Ponadto wzmocniliśmy bazy nóg do namiotu. Kodura została zastąpiona przez znacznie grubszy, a jednocześnie bardziej odporny na warunki atmosferyczne materiał PVC. Z kolei stalowy łącznik nóg został zastąpiony lżejszym – aluminiowym, o prostszej obsłudze.

O zmianach wprowadzonych w trybunkach i stolikach pisaliśmy więcej tu: Odpowiadamy na potrzeby – trybunki i stoliki jeszcze lepsze

Zamówienia specjalne

Osobne miejsce w naszych sercach mają produkty na specjalne zamówienie, które stanowią czasem zupełnie nowe rozwiązanie, a czasem twórcze rozwinięcie rozwiązań wcześniej już wykorzystywanych. W tym roku powstał np. Miś – Żołnierz w technologii wentylatorowej, ogromna 5-metrowa butelka ketchupu (Pascal) czy niewielkie, lecz urocze, opakowanie na melatoninę (również Pascal). Ponownie mieliśmy przyjemność produkować rakiety dla firmy Jorge. Tym razem było ich 13. W tym roku powstała u nas także największa w historii firmy ścianka z kostek – miała aż 30 elementów.

Podsumowując, to był dobry i pracowity rok. Oby następny był jeszcze lepszy, czego i Wam i sobie z całego serca życzymy!

 

Trendy W Reklamie Eventowej 2023 – Miś Fan
Trendy W Reklamie Eventowej 2023 Ketchup
Trendy W Reklamie Eventowej 2023 Butelka Ketchutpu
Trendy W Reklamie Eventowej 2023 Opakowanie Melatonina

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies