pl
Flagi Reklamowe

3 powody, dla których warto sięgnąć po flagi reklamowe

Flagi reklamowe na stałe zagościły w naszym “promocyjnym” krajobrazie. Czy ich popularność jest uzasadniona, czemu zawdzięczają one fakt, że firmy sięgają po nie tak chętnie? Poznajcie 3 powody, dla których warto zainwestować we flagi reklamowe.

/Blog/3 powody, dla których warto sięgnąć po flagi reklamowe

Tanie flagi reklamowe

Nie ukrywajmy, flagi reklamowy są jednym z najtańszych rozwiązań w reklamie outdoorowej. Zarówno sama konstrukcja, wykorzystywany materiał – lekki poliester – nie kosztują wiele. Najdroższym elementem pozostaje nadruk: tzn. graficzne opracowanie indywidualnego projektu oraz wydruk na materiale. Tu jednak również cena jednostkowa spada wraz ze wzrostem ilości zamówionych flag. W efekcie kształtuje się ona w przedziale 100-200 zł netto, w zależności od rozmiaru flagi.

Trudno znaleźć tańszy nośnik, no chyba że zdecydujemy się na tradycyjne banery, które jednak mają swoje wady. Po pierwsze, nie wykorzystamy ich w taki sposób jak flagi: wymagają znacznie więcej uwagi, jeśli chodzi o sposób zamontowania. Po drugie, potrafią budzić niechęć konsumentów – od jakiegoś czasu nabierają rozmachu ruchy mające na celu oczyszczenie miast z banerów właśnie.

Przeczytaj również: Nośniki reklamy zewnętrznej najskuteczniejszą formą promocji?

W końcu nie bez znaczenia pozostaje fakt, że maszt do flagi reklamowej (a także podstawy czy mocowania) można wykorzystać wielokrotnie, tj. z różnymi wersjami graficznymi flagi. Co więcej, jeden maszt może służyć do umieszczania flag o różnym kształcie. Jego elastyczna konstrukcja z włókna szklanego pozwala zarówno na osiągnięcie kształtu łezki (flaga drop), jak i tradycyjnego windera (flaga beach). Flagi dają więc możliwość szybkiego dostosowania nawet do niewielkiego eventu. Musisz jedynie zamówić nowy pokrowiec, reszta pozostaje bez zmian.

Flaga Drop Inventini (1) Flaga Beach Inventini (1) Flaga Beach Drop Inventini (1)

Mobilne flagi reklamowe

Kolejną niewątpliwą przewagą flag nad innymi nośnikami reklamowymi jest ich duża mobilność – tj. łatwość przenoszenia z miejsca na miejsce. Flagi są, po pierwsze, bardzo lekkie. Konstrukcja z aluminium i włókna szklanego wraz z materiałem flagi waży nie więcej niż 1 kg.

Po drugie, flaga jest zapakowana w praktyczny pokrowiec, który nie tylko ułatwia przenoszenie, ale także pozwala zachować porządek i czystość flagi podczas przechowywania. Flaga po złożeniu ma mniej więcej 115 x 10 cm.

Pokrowiec Na Maszt2

Po trzecie, wielość mocowań do flag pozwala na ich szerokie zastosowanie w różnym terenie. Przy naturalnym, miękkim podłożu sprawdzą się stopy z rotatorem wbijane do gruntu czy, jeśli wymagają tego warunki pogodowe, wkrętaki do śniegu. Z trawą czy ziemią poradzi sobie także podstawa krzyżowa, którą można dodatkowo mocować, dzięki szpikom wbitym w dziurki na ramionach podstawy.

Stopa Wbijana Do Gruntu Rotator Podstawa Krzyzowa

Na utwardzonym gruncie – jako rozwiązanie tymczasowe np. na czas eventu – wykorzystasz plastikowe koło do napełnienia wodą. Nakładasz je na podstawę krzyżową, stabilizując w ten sposób konstrukcję. W przypadku potrzeby stałego przymocowania flagi należy sięgnąć po rotator, wkręcany do podłoża za pomocą śrub – kotew. Flagi można również umieścić na ramie namiotu stelażowego – dzięki praktycznym uchwytom.

Obciaznik Wodny Rotator

Efektywne flagi reklamowe

I w końcu ostatni, ale nie mniej ważny aspekt. Efektywność reklamowa to duży atut flagi. Przy swej niewielkiej cenie i wadze, flaga zapewnia naprawdę dużą powierzchnię, na której można umieścić komunikat firmy. Wymiary największej z flag to aż 80×360 cm, czyli prawie 2,9 m2.

Ponadto zważywszy na fakt, że flaga pozostaje praktycznie w nieustannym ruchu, skupia na sobie uwagę. Ludzkie oko wyłapuje ruch w otaczającej go przestrzeni, więc flaga umieszczona na elastycznym maszcie przyciąga wzrok przechodniów. Szpaler flag dodatkowo potęguje ten efekt, sprawiając jednocześnie bardzo eleganckie wrażenie.

Flagi 1

Słowem, same plusy, nic tylko kupować flagi reklamowe!

 

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies