pl
Krzesła Reżyserskie Dormer

Przykłady krzeseł na różne powierzchnie

Krzesła reklamowe oferują ciekawe możliwości aranżacji dowolnej przestrzeni. W celu lepszego promowania własnej marki oraz produktów należy sięgać po coraz nowsze sposoby marketingu. Tradycyjne reklamy w postaci ulotek lub banerów mogą okazać się niewystarczające, by zainteresować szerokie grono potencjalnych odbiorców. Co zatem wybrać?

/Blog/Przykłady krzeseł na różne powierzchnie

W celu osiągnięcia sukcesu należy wykazywać się coraz większą kreatywnością. Dlatego warto skorzystać z oferty krzeseł, foteli i siedzisk reklamowych, które mogą stanowić zarówno wspaniałe miejsce do wypoczynku, jak i subtelną reklamę.

Krzesła, dzięki którym stworzysz odpowiednią atmosferę

Na rynku znaleźć można szeroki asortyment krzeseł, które wykorzystać można do realizacji celów reklamowych. W ofercie Inventini znajdują się krzesła reżyserskie z możliwością wykonania spersonalizowanego nadruku. Taki produkt idealnie sprawdzi się jako scenografia różnego rodzaju imprez plenerowych. Dużym atutem są ich niewielkie wymiary oraz łatwość transportu. Wszystko to sprawia, że można je wykorzystywać w trakcie trwania wielu eventów.

Bez znaczenia, czy jest się organizatorem koncertu, festiwalu, czy wystawia się własne stoisko podczas imprezy plenerowej, krzesła reżyserskie z nadrukiem zawsze będą doskonałym uzupełnieniem. Stanowią przede wszystkim dobre narzędzie marketingowe, które daje możliwość zwiększenia zainteresowania własną marką. Funkcjonalne i estetyczne krzesła wzbudzają zainteresowanie wśród klientów, szybko zdobywając ich uznanie.

Krzesło reżyserskie dostępne w firmie Inventini to produkt doskonałej jakości, wykonany z dużą starannością. Jego głównym atutem są niewielkie wymiary i lekka konstrukcja. Dzięki temu krzesła doskonale sprawdzają się podczas imprez na świeżym powietrzu, jak również jako wyposażenie wszelkiego rodzaju sal konferencyjnych.

Dbając o wygodę klientów

W jaki sposób reklamować swoją firmę, by odnieść sukces marketingowy? Stworzyć dla swoich klientów przestrzeń, w której poczują się komfortowo, wygodnie i nie będą chcieli jej opuszczać. W tym celu warto zastosować rozwiązanie w postaci wygodnych i funkcjonalnych puf reklamowych. Takie siedziska nadają się świetnie na różnego rodzaju imprezy branżowe, targowe lub wydarzenia kulturalne.

Dzięki pufom istnieje możliwość stworzenia niezwykle przyjaznej przestrzeni, w której każdy poczuje się bardzo dobrze. Umieszczenie na nich logo lub sloganu reklamowego daje możliwość wejścia w interakcję z marką, co pozytywnie wpływa na jej wizerunek. To bardzo dobre rozwiązanie przy okazji imprez targowych. Klienci, zmęczeni zwiedzaniem wielu stoisk, zyskują możliwość odpoczynku i regeneracji swoich sił w niezwykle komfortowym otoczeniu. Dzięki temu marka będzie im się kojarzyć z czymś przyjemnym i zostanie pozytywnie zapamiętana. To duży krok do marketingowego sukcesu.

Produkt sprawdzi się również w punktach o charakterze gastronomicznym. Szczególnie w różnego rodzaju kawiarniach i pubach, które posiadają ogródki plenerowe. Klienci przychodzą w te miejsca, by odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi i oddać się kulinarnym przyjemnościom. Nic więc dziwnego, że umieszczenie swojego logo w takim miejscu budzić będzie pozytywne skojarzenia.

Fotele do zadań specjalnych

W miejscach, gdzie istnieje konieczność szybkiego stworzenia przestrzeni, w której będą mogli znaleźć się potencjalni klienci, doskonale sprawdzą się dmuchane fotele reklamowe. Produkt dostępny w firmie Inventini sprawdza się w tej roli bardzo dobrze. Największy atut stanowi jego szybkie rozkładanie oraz składanie za pomocą ręcznej lub elektrycznej pompki.

Po złożeniu fotele zajmują bardzo małą ilość miejsca, dzięki czemu bez problemu mogą być transportowane w różne miejsca. Umieszczenie na nich indywidualnych nadruków daje duże możliwości reklamowe. Zastosowany materiał jest prosty w czyszczeniu, dlatego też taki produkt nadaje się świetnie do stworzenia strefy odpoczynku na plaży lub w innych miejscach plenerowych.

Takie siedziska, oprócz tego, że wyglądają atrakcyjnie i estetycznie, są również bardzo wygodne. Zapewniają komfort i umożliwiają miłe spędzanie czasu. Umieszczone na nich nadruki są natomiast trwałe i nie ulegną zniszczeniu pod wpływem działania zmiennych warunków atmosferycznych.

Przeczytaj też: Siedziska reklamowe – 3 nieoczywiste pomysły

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies