×

Wypełnij formularz odpowiemy w 15 minut

Doradca klienta

Dorota Kozieł

+48 531 146 005

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Krzesła reklamowe

Zorganizuj strefę relaksu na wydarzeniu sportowym, wypełnij salę kinową oryginalnymi krzesełkami reżyserskimi lub po prostu rozstaw je na trawniku w parku – wzrost liczby pozytywnych skojarzeń z Twoją firmą gwarantowany!

Inventini - Czołowy producent krzeseł reklamowych

Szukasz producenta krzeseł reklamowych, który sprosta wyzwaniu i zrealizuje Twoje zamówienie dbając o każdy szczegół? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Realizujemy zamówienia na krzesła reżyserskie z nadrukiem. Krzesła reżyserskie, które są doskonałym uzupełnieniem scenografii imprez plenerowych i nie tylko. Lekkie, łatwe w transporcie i wyjątkowo atrakcyjne wizualnie będą z powodzeniem reklamować Twoją markę podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń na świeżym powietrzu.

Krzesła reklamowe – skuteczna reklama we wnętrzach i na świeżym powietrzu

Krzesła reklamowe to popularne i bardzo skuteczne narzędzie promocji obecne zawsze na różnego rodzaju wydarzeniach i targach. Ze względu na swoją formę są niedrogie, praktyczne i łatwe w transporcie. Firma Inventini to uznany producent materiałów reklamowych posiadający doświadczenie w projektowaniu estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań, także w zakresie krzeseł i innych siedzisk reklamowych. Nic tak nie zachęca jak strefa relaksu na wydarzeniu outdoorowym, a ciężko wyobrazić sobie taką strefę bez krzeseł ozdobionych nadrukami reklamowymi. Krzesła z nadrukiem stanowią skuteczny element identyfikacji wizualnej firmy. Pozwalają wyróżnić się na tle innych wystawców i stworzyć atrakcyjną przestrzeń z wyeksponowanymi znakami handlowymi. Stanowią niezbędny element organizacji przyjaznego i skutecznego stoiska promocyjnego. Krzesła z nadrukiem mogą również stanowić praktyczne wyposażenie biura bądź sali konferencyjnej.

Zaproś swoich klientów i spraw aby poczuli się docenieni.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę

Krzesła reżyserskie - twoi goście na krześle reżysera poczują się docenieni!

Wyobraź sobie salę eventową wypełnioną krzesłami reżyserskimi z nadrukiem eksponującym logo Twojej firmy… Dziesiątki osób siedzą właśnie na nich, odpoczywając i ciesząc się z tego, że mogą tu być. Brzmi jak senny majak? Nic bardziej mylnego! Jeżeli chcesz zareklamować swoją firmę w oryginalny sposób, zamów składane krzesła reklamowe i pozwól swoim klientom na odrobinę odpoczynku. Zorganizuj strefę relaksu na wydarzeniu sportowym, wypełnij salę kinową oryginalnymi krzesełkami reżyserskimi lub po prostu rozstaw je na trawniku w parku – wzrost liczby pozytywnych skojarzeń z Twoją firmą gwarantowany! Krzesła reklamowe to świetny sposób na reklamę – są nie tylko wyjątkowo estetyczne, ale także pełnią praktyczną funkcję, dzięki czemu Twoi potencjalni klienci kojarzą Cię z czymś wartościowym. Skończ z nieskutecznymi ulotkami, zaśmiecającymi naszą codzienność i środowisko naturalne i zamiast tego postaw na oryginalny marketing, który wyróżni Cię z tłumu reklamodawców.

Krzesła reklamowe
Krzesło reżyserskie

Niewielkie rozmiary podczas transportu oraz lekka konstrukcja sprawiają, że składane krzesła idealnie nadają się na eventy outdoor jak indoor. W krzesła można wyposażyć sale konferencyjne, imprezy plenerowe, poczekalnie. Oczywiście wszysto to z pełnym dopasowaniem do marki.

WYMIARY TRANSPORTOWE
65 x 50 x 20cm

WAGA
4kg

Ważne informacje

Druk sublimacyjny

Tkanina poliestrowa

Drewno

Troszczymy się o środowisko

Jesteśmy świadomi wpływu produkcji na środowisko. Dlatego minimalizujemy nasz wpływ na otoczenie naturalne. Wykorzystując nowoczesne technologie oraz automatyzację produkcji.

Masz swoją wizję krzesła?

Opowiedz nam o niej a my doradzimy i wspólnymi siłami stworzymy niepowtarzalne krzesła reżyserskie.

Solidne krzesła reklamowe z nadrukiem

Krzesła składane firmy Inventini cechuje wysoka jakość wykonania oraz odporność na niesprzyjające warunki pogodowe. Wykonane z wysokiej jakości drewna, gwarantują wytrzymałość na różnego rodzaju uszkodzenia podczas użytkowania.Nadruki wykonujemy metodą druku cyfrowego, korzystając z ekologicznych tuszy z certyfikatem OEKO. Nasze nadruki są precyzyjne i wiernie odwzorowują oryginalne kolory oraz cechują się wysoką wytrzymałością. Przy projektowaniu zwracamy uwagę na uwagi klientów, tak aby uzyskać oryginalny i zadowalający efekt. Oferujemy również darmowe wizualizacje oraz pomoc naszych grafików, którzy zaproponują najciekawsze rozwiązania.

Zainteresowały Cię nasze produkty?
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj co jeszcze mamy dla Ciebie!
Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?
Umów się na spotkanie
prezentacyjne