Krzesła reklamowe

Inventini 9 Siedziska reklamowe 9 Krzesła Reżyserskie

Mobilna strefa relaksu

Krzesła Isometric

Inventini – czołowy producent krzeseł reklamowych

Jako czołowy producent krzeseł reklamowych, dokładamy największych starań, aby projektowane przez nas rozwiązania, mogły w pełni odpowiadać indywidualnym oczekiwaniom wszystkich klientów, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Korzystając z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia, tworzymy oryginalne krzesła reklamowe wspierające działania marketingowe oraz promocyjne firmy.

Krzesła reklamowe – skuteczna reklama we wnętrzach i na świeżym powietrzu

Krzesła reklamowe to popularne i bardzo skuteczne narzędzie promocji obecne zawsze na różnego rodzaju wydarzeniach i targach. Ze względu na swoją formę są niedrogie, praktyczne i łatwe w transporcie.  Nic tak nie zachęca do odpoczynku na wydarzaniu outodoorowym  jak strefa relaksu, a ciężko wyobrazić sobie taką strefę bez krzeseł ozdobionych nadrukami reklamowymi. Krzesła z nadrukiem stanowią skuteczny element identyfikacji wizualnej firmy. Pozwalają wyróżnić się na tle innych wystawców i stworzyć atrakcyjną przestrzeń z wyeksponowanymi znakami handlowymi. Stanowią niezbędny element organizacji przyjaznego i skutecznego stoiska promocyjnego. Krzesła z nadrukiem mogą również stanowić praktyczne wyposażenie biura bądź sali konferencyjnej. Firma Inventini to uznany producent materiałów reklamowych posiadający doświadczenie w projektowaniu estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań, także w zakresie krzeseł i innych siedzisk reklamowych.

Krzesła Reżyserskie Krzesło Reklamowe Krzesło Eventowe Krzesło Dla Twojej Reklamy Krzesło Inventini

Zaproś swoich klientów i spraw, aby poczuli się docenieni.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę

Krzesło Reżyserskie Blair Witch

Krzesła reżyserskie – Twoi goście na krześle reżysera poczują się docenieni!

Wyobraź sobie salę eventową wypełnioną krzesłami reżyserskimi z nadrukiem eksponującym logo Twojej firmy… Dziesiątki osób siedzą właśnie na nich, odpoczywając i ciesząc się z tego, że mogą tu być. Brzmi jak senne marzenie? Nic bardziej mylnego! Jeżeli chcesz zareklamować swoją firmę w oryginalny sposób, zamów składane krzesła reklamowe i pozwól swoim klientom na odrobinę odpoczynku. Zorganizuj strefę relaksu na wydarzeniu sportowym, wypełnij salę kinową oryginalnymi krzesełkami reżyserskimi lub po prostu rozstaw je na trawniku w parku – wzrost liczby pozytywnych skojarzeń z Twoją firmą gwarantowany! Krzesła reklamowe to świetny sposób na reklamę – są nie tylko wyjątkowo estetyczne, ale także pełnią praktyczną funkcję, dzięki czemu Twoi potencjalni klienci kojarzą Cię z czymś wartościowym. Skończ z nieskutecznymi ulotkami, zaśmiecającymi naszą codzienność i środowisko naturalne i zamiast tego postaw na oryginalny marketing, który wyróżni Cię z tłumu reklamodawców.

Specyfikacja

Krzesło reżyserskie

Niewielkie rozmiary transportowe oraz lekka konstrukcja sprawiają, że składane krzesła idealnie nadają się na eventy outdoor jak i indoor. W krzesła można wyposażyć także sale konferencyjne czy poczekalnie. Oczywiście, każde z krzeseł może być w pełni dopasowane do identyfikacji wizualnej Twojej marki. 

Wymiary transportowe
63 x 45 x 15 cm

Waga
4,1kg

Krzesło Reżyserskie Wymiary

Ważne informacje

Druk sublimacyjny

Tkanina poliestrowa

Drewno

Masz swoją wizję krzesła?

Opowiedz nam o niej , a my doradzimy i wspólnymi siłami stworzymy niepowtarzalne krzesła reżyserskie.

Solidne krzesła reklamowe z nadrukiem

Krzesła składane firmy Inventini cechuje wysoka jakość wykonania oraz odporność na niesprzyjające warunki pogodowe. Wykonane z wysokiej jakości drewna, gwarantują wytrzymałość na różnego rodzaju uszkodzenia podczas użytkowania. Nadruki wykonujemy metodą druku cyfrowego, korzystając z ekologicznych tuszy z certyfikatem OEKO. Nasze nadruki są precyzyjne i wiernie odwzorowują oryginalne kolory oraz cechują się wysoką wytrzymałością. Przy projektowaniu zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby klientów, tak aby uzyskać oryginalny i zadowalający efekt. Oferujemy również darmowe wizualizacje oraz pomoc naszych grafików, którzy zaproponują najciekawsze rozwiązania.

Krzesła Reżyserskie Dormer

Gdzie krzesła reżyserskie sprawdzą się najlepiej?

Krzesła reżyserskie Inventini to w pełni funkcjonalny mebel o nietuzinkowym wyglądzie, który przykuje uwagę publiczności podczas eventu. Krzesła nadają się idealnie do:

 • sali kinowej lub kina plenerowego,
 • strefy relaksu,
 • miejsc odpoczynku na świeżym powietrzu,
 • showroomu,
 • stoiska promocyjnego,
 • biura lub sali konferencyjnej.

Gdzie krzesła reżyserskie sprawdzą się najlepiej?

Krzesła reżyserskie Inventini to w pełni funkcjonalny mebel o nietuzinkowym wyglądzie, który przykuje uwagę publiczności podczas eventu. Krzesła nadają się idealnie do:

 • sali kinowej lub kina plenerowego,
 • strefy relaksu,
 • miejsc odpoczynku na świeżym powietrzu,
 • showroomu,
 • stoiska promocyjnego,
 • biura lub sali konferencyjnej.

Zobacz nasze przykładowe realizacje:

Zobacz, co jeszcze oferujemy:

Zarządzaj plikami cookies