pl
Namioty bankietowe

Namioty bankietowe na imprezy firmowe w plenerze

To już oficjalnie wiosna. Wraz ze wzrostem temperatur pojawi się okazja do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Już dziś warto zastanowić się nad organizacją imprezy na zewnątrz. Niezbędny wówczas może okazać się namiot na imprezy plenerowe.

/Blog/Namioty bankietowe na imprezy firmowe w plenerze

Namiot na imprezy plenerowe – wiele funkcji w jednym

To ciekawa alternatywa wobec organizacji imprez w pomieszczeniach zamkniętych. Takie spotkanie ma zwykle dużo bardziej luźny, wręcz rozrywkowy charakter. Event na świeżym powietrzu można przygotować zarówno dla pracowników, jak i klientów. Ważne, aby zapewnić gościom komfortowe warunki: miejsce do rozrywki, posiłku czy odpoczynku. Każda ze stref powinna zostać odpowiednio przygotowana.

Namiot na imprezy plenerowe musi zatem pełnić wiele różnych funkcji. Czy jeden namiot może sprostać wszystkim tym wymaganiom. Naszym zdaniem tak! To Startent w wersji scena.

Namioty bankietowe – Startent jako gwiazda imprezy

Startent Scena to wersja tradycyjnego namiotu gwiazdy, w której wejścia boczne z jednej strony zostały połączone w jedno. W efekcie powstała duża, lecz wciąż zadaszona przestrzeń, doskonała do występów artystycznych czy przemówień. W zależności od potrzeb widownia może zostać umieszczona zarówno w środku namiotu, jak i na zewnątrz.

Jednocześnie taki Startent nie traci nic z zalet namiotu bankietowego czy konferencyjnego. Zawsze można w nim ustawić stoliki i krzesła w odpowiednim ułożeniu: bankietowym, konferencyjnym czy z ławami bawarskimi. W zależności od ułożenia największy z naszych namiotów (trzymasztowy Startent BIG) pomieści od 60 do 100 miejsc siedzących.

Startent Scena

Szczególnie dobrze sprawdzi się ułożenie stołów i krzeseł w podkowę, której otwarcie będzie stanowiła scena z podwyższeniem. Można tak umieścić i okrągłe stoliki, i ławy.

Namioty bankietowe – producent Inventini

Namioty gwiazda znajdują się w naszej ofercie od 4 lat. W tym czasie przygotowaliśmy szereg różnych rozwiązań o odmiennych funkcjonalnościach. Szczególnie pięknie podczas wesel czy innych imprez z cateringiem prezentują się jasne Startenty z przeźroczystymi ścianami. Wysokie zadaszenie oraz mnóstwo światła wewnątrz sprawiają, że całość wygląda lekko, elegancko i stylowo.

Przeczytaj także wpis: Wesele pod namiotem

Z jednej strony takie namioty bankietowe zapewniają stosowną ochronę przed warunkami atmosferycznymi, z drugiej zaś tworzą doskonałe tło dla ozdób przygotowanych na przyjęcie – girland z kwiatów, bukietów, wstążek czy proporców.

Dzięki możliwości umieszczenia oświetlenia na każdym z masztów Startenta, impreza może trwać w najlepsze, nawet gdy na zewnątrz zapada zmrok. W przypadku spadku temperatury w naszym namiocie można użyć promienników ciepła.

Startenty 8-wejściowe sprawdzą się natomiast podczas bardziej kameralnych spotkań, ale także jako punkty informacyjne czy recepcyjne ze strefą wypoczynkową. W takim miejscu możesz zorganizować niewielką, plenerową kawiarnię, miejsce do rozmów, punkt wi-fi czy czytelnię.

Startent biały Startent niebieski

Namiot na imprezy plenerowe – reklama firmy

Nadruk na namiocie to jeszcze jedna kwestia, którą powinieneś wziąć pod uwagę kupując namioty bankietowe. Producent Inventini specjalizuje się właśnie w tej sprawie. Wszystkie nasze namioty mogą zostać zadrukowane zgodnie z Twoimi wytycznymi. Zaprojektujemy grafikę według księgi znaku, tak aby Twój namiot był reklamą firmy, przyciągającą uwagę z daleka.

Startent z nadrukiem

Potrzeby Ci namiot na imprezy plenerowe? Skontaktuj się z naszym handlowcem!

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies