Jaki materiał na namiot na imprezy zewnętrzne

Inventini 9 Blog 9 Jaki materiał na namiot na imprezy zewnętrzne

Organizujesz event pod gołym niebem i zastanawiasz się, jak przykuć uwagę innych? Nie ulega wątpliwości, że jest to temat, który został poruszony wielokrotnie. Niemniej jednak nie oznacza to, że sprawa jest jasna i oczywista!

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, koniecznie zapoznaj się z tym, co oferuje firma Inventini – sprawdzony producent namiotów reklamowych. Oferta odpowiada na najważniejsze oczekiwania klientów, a wśród jej propozycji można znaleźć m.in. namioty pneumatyczne. Namiot pneumatyczny jest bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku eventu organizowanego na zewnątrz (ma ogromną powierzchnię!).

Decydując się na niego, masz pewność, że Twoje wysiłki związane z organizacją imprezy zostaną zauważone i docenione. Warto też podkreślić, że Inventini do każdego zestawu dołącza oświetlenie, panele LED i moskitierę.

Druk

Odpowiednia powierzchnia reklamowa jest oczywiście bardzo ważna, ale nie wolno zapominać o czymś jeszcze ważniejszym — o odpowiednim zaprezentowaniu się. Co można powiedzieć na temat proponowanego przez firmę Inventini druku? Technika druku sublimacyjnego i lateksowego wykorzystywana przez firmę to właśnie to, czego potrzebujesz. Inventini sprawi, że żywe kolory będą utrzymywać się przez lata!

Nie ma też co ukrywać, że spore znaczenie ma doświadczenie. Inventini to firma, która już niejednokrotnie udowodniła, że błyskawicznie i skutecznie reaguje na problemy swoich klientów.

Rozmiar ma znaczenie

Jeśli chodzi o rozmiary namiotów proponowanych na imprezy zewnętrzne, firma proponuje różne warianty. Celem jest zaspokajanie potrzeb klienta, a nie ich tworzenie. Można powiedzieć, że jest to dewiza, którą kieruje się firma Inventini. Jednak reklama odpowiada za trafienie do klienta, natomiast zatrzymanie go przy sobie to już całkiem inna kwestia. Innymi słowy, najważniejsze jest to, jak przedstawia się Twoja oferta. To oferta wpływa na Twój sukces, dobra reklama to jedynie przystanek na drodze do sukcesu.

Namiot-gwiazda Startent

Masz wątpliwości dotyczące namiotów pneumatycznych? W takiej sytuacji warto pomyśleć o namiotach pneumatycznych Startent, które idealnie spiszą się na każdej imprezie,

Bardzo ważne jest również to, że namiot-gwiazda to nie tylko dobrej jakości druk czy wytrzymały materiał. To również niezwykle efektowne zadaszenie, które wzbudza uwagę swoją formą. Namiot-gwiazda to rozwiązanie, które poleca się w szczególności podczas eventów wieczorowych.

Namiot-gwiazda i wieczorny event to nic innego jak prawdziwe pole do popisu. Wystarczy zaopatrzyć się w różnego rodzaju reflektory i listwy ledowe. Warto też zastanowić się, czy oświetlenie ma zostać zamontowane wewnątrz, czy na zewnątrz?

Namioty stałociśnieniowe

Jeżeli dotychczasowe propozycje nie przypadną Ci do gustu, warto pomyśleć o namiotach stałociśnieniowych. Oczywiście, tak jak w przypadku poprzednich namiotów, nie masz żadnych powodów do obaw. Co do charakterystyki tych namiotów, przede wszystkim trzeba podkreślić nowoczesny design. Namioty stałociśnieniowe wręcz zachwycają swym opływowym kształtem.

Istotne jest też to, że namioty te nie powinny sprawiać problemu z ich rozłożeniem. Ponadto są odporne na działanie sił zewnętrznych (pora roku jest całkowicie bez znaczenia!). Warta odnotowania jest również odporność na promienie UV.

Namioty stelażowe

Czas na ostatnie namioty, czyli stelażowe. Co przemawia za namiotami stelażowymi? Namiot stelażowy z nadrukiem oferuje wiele możliwości. Warto też podkreślić przemyślaną konstrukcję (dzięki niej namiot bez problemu odzwierciedli Twoje potrzeby!).

W zależności od tego, czy interesuje Cię otwarta przestrzeń, czy raczej zamknięta, możesz dopiąć do namiotu kilka dodatkowych ścian lub zastosować ozdobne zasłonki na jego nogi.

Podsumowanie

Decydując się na namiot reklamowy, koniecznie trzeba pamiętać o tym, że jego materiał jest bardzo istotny, ale należy zwrócić uwagę również na takie kwestie, jak rodzaj namiotu, druk i jego rozmiar.

Zakup namiotu to temat wymagający kompleksowego podejścia i co najważniejsze, firma Inventini może zaspokoić różne oczekiwania. Zresztą nie może być inaczej – jej popularność na rynku nie jest przypadkowa!

Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Aktualnie wiele firm zastanawia się jak przygotować się do sezonu letniego. Nic nie wskazuje na to, by do tego czasu...
Read More
Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Marketing sportowy w małych klubach

Marketing sportowy w akademiach piłkarskich i lokalnych klubach sportowych jest bardzo ważnym elementem działalności. Wpływa bowiem nie tylko na sytuację...
Read More
Marketing sportowy w małych klubach

Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Tak, tak, wiemy - do lata jeszcze daleko, ale trzeba być przygotowanym, bo nigdy nie wiadomo, kiedy zrobi się ciepło....
Read More
Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Wesele pod namiotem

Wesele pod namiotem odbywające się w plenerze to rozwiązanie dotychczas znane w naszym kraju głównie z amerykańskich filmów. Jednak w...
Read More
Wesele pod namiotem

Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Bo życie trzeba sobie ułatwiać Produkty z linii Pascal są relatywnie lekkie, zwłaszcza w porównaniu ze zbliżonymi gabarytowo produktami tradycyjnymi....
Read More
Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Wielu z nas z utęsknieniem czekało na informację, że kina, teatry czy filharmonie mogą już być otwarte. I choć nie...
Read More
Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Uff, galerie handlowe już otwarte, życie powolutku wraca do normy. Długo trwaliśmy w niepewności co do tego, jak będzie wyglądał...
Read More
Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Drukowanie w wersji smart

Sprytne drukowanie Wiecie już, że staramy się wcielać w życie rozwiązania praktyczne, korzystne dla naszego środowiska czyli po prostu smart....
Read More
Drukowanie w wersji smart

Zero Waste by Inventini

Czy jest Zero Waste i czy można go stosować w zakładach pracy? Zero Waste do właściwie sposób życia, w którym...
Read More
Zero Waste by Inventini

Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku

Rok 2020 przyniósł ze sobą wiele nieoczekiwanych wydarzeń i jednocześnie wyzwań. Oczywiście, największym z nich była epidemia koronawirusa. Dotknęła ona...
Read More
Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku