pl
słupy reklamowe Pascal, lady reklamowe Pascal, stoliki reklamowe Pascal, siedziska reklamowe Pascal, hockery reklamowe Pascal, dmuchańce stałociśnieniowe

6 pomysłów na kreatywne wykorzystanie mebli reklamowych

Meble reklamowe są formą nowoczesnej reklamy. By jednak przyciągały one spojrzenia uczestników organizowanego przez nas eventu, nie wystarczy jedynie postawić ich w widocznym miejscu, ponieważ inne firmy też na pewno to uczynią. Dzięki naszym sześciu pomysłom na kreatywne wykorzystanie wspomnianych artykułów dowiesz się, jak zrobić to maksymalnie efektywnie i efektownie.

/Blog/6 pomysłów na kreatywne wykorzystanie mebli reklamowych

Marketerzy nie mają w dzisiejszych czasach łatwego zadania. Na odbiorców po prostu nie działają już tradycyjne formy reklamy i trzeba się wykazać nie lada kreatywnością, by ich nimi zainteresować. Pomocny w tej kwestii oczywiście okazuje się Internet. Zapewniamy jednak, że oferowane przez nas materiały promocyjne również mają sporo w tej kwestii do powiedzenia. Poznaj potencjał mebli reklamowych.

1.Niech meble reklamowe wkomponują się w codzienne życie Twoich klientów….

Dziś reklama nie może krzyczeć. Komunikaty typu „Kup mnie, bo jestem najlepszy.” nie przynoszą już pożądanego efektu. Większość z nas ulotki reklamowe wyrzuca do kosza i korzysta z AdBlocków blokujących reklamy w sieci. Jak zatem dotrzeć do osób traktujących marketing jak intruza? Trzeba zatroszczyć się o to, by subtelne formy reklamy towarzyszyły im w ich codziennym życiu. Dmuchane stoliki czy siedziska mogą pojawiać się wszędzie – czy to w centrach handlowych, czy w biurach, czy w kinach lub muzeach. Zadbaj o to, aby były one po prostu użyteczne. Umieszczone na nich nienachalne grafiki wpiszą się w świadomość Twoich odbiorców, co na pewno przełoży się na skorzystanie z Twoich usług w przyszłości.

2. … i towarzyszą im w wyjątkowych chwilach

Wyjątkowym wydarzeniom towarzyszą wyjątkowe emocje. Właśnie dlatego warto zadbać o umieszczenie mebli reklamowych na różnego rodzaju eventach. Może być to koncert uwielbianego przez tłumy zespołu albo emocjonujące wydarzenie sportowe, jak na przykład maraton. Jeśli znajdą się na nich meble reklamowe z logo Twojej marki, na pewno zostanie to zauważone. Uczestnicy takich eventów będą je kojarzyć z pozytywnym momentem w ich życiu, co sprawi, że w taki sam sposób będą myśleć o Twojej firmie.

3. Repliki produktów

Jednym z najbardziej kreatywnych i najczęściej wykorzystywanych zastosowań materiałów reklamowych są repliki produktów. W tym celu najczęściej wykorzystuje się słupy reklamowe. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę z tego, że z powodzeniem można także użyć dmuchanych mebli. Kanapa w kształcie batonika lub czekolady? Stolik w kształcie butelki lub baterii? A może puf będący piłką? Dlaczego nie! Pamiętaj – ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

4. Strefa relaksu i wyposażenie miejsca pracy

Meble reklamowe świetnie sprawdzą się w siedzibie samego… reklamującego. Stoliki czy wygodne fotele, ozdobione promocyjną grafiką, powinny witać klientów i pracowników już od samego wejścia do firmy. Pomoże to w wykreowaniu spójnego wizerunku marki i zwiększy jej rozpoznawalność. Meble reklamowe można także wykorzystać do stworzenia strefy relaksu, czyli miejsca, gdzie pracownicy będą odpoczywać między wykonywaniem kolejnych obowiązków. Takie rozwiązanie przyczyni się do przysłowiowego ładowania baterii, co przełoży się na lepszą pracę. A wszystko to w otoczeniu materiałów firmowych, które będą zwiększać przywiązanie do firmy pracowników. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz artykuł na temat tego, jak zaaranżować strefę relaksu w pracy.

5. Leżaki, hockery i pufy worki jako ważny element lokali gastronomicznych

Wszelkie lokale gastronomiczne to wprost idealne pole do popisu dla reklamodawców. Meble reklamowe aż proszą się, by je w nich umieścić. Mogą to być różnego rodzaju siedziska: leżaki reklamowe, hockery, kostki reklamowe lub stoliki, dzięki którym goście komfortowo spożyją zamówione przez siebie dania czy wypiją ulubione drinki. Pamiętaj, by umieścić na nich grafikę charakterystyczną dla Twojej marki!

Poznaj także listę 5 materiałów reklamowych, w które powinna zainwestować każda restauracja.

6. Nagrody w konkursach

Nic tak nie buduje zaangażowania wśród klientów jak konkursy. Ich forma może być dowolna. Możesz poprosić uczestników o opisanie jakiejś historii lub przesłanie zdjęcia związanego z Twoją marką. Ważne, aby nagrodą były meble reklamowe z logo Twojej firmy. Konkurs możesz zorganizować za pomocą portali społecznościowych lub tradycyjnych mediów.

Meble reklamowe to sposób promocji, który zadziała nawet na osoby negatywnie nastawione do marketingu. Jeżeli wpadniesz na jeszcze bardziej kreatywny sposób ich wykorzystania niż wymienione powyżej, koniecznie daj nam znać! Serdecznie zachęcamy do kontaktu – chętnie pomożemy wybrać odpowiednie materiały i porozmawiamy o promocji Twojej firmy.

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies