pl
Reklama w galerii - sofa

Reklama w Galerii Handlowej – kilka kreatywnych pomysłów

Galerie handlowe to miejsca, które bezwzględnie przyciągają tłumy ludzi. To zatem również idealna przestrzeń, aby zaprezentować reklamę swojej firmy i to zarówno wówczas, gdy posiada ona swój punkt w samej galerii, jak i zupełnie poza nią. Jak kreatywnie wykorzystać tę przestrzeń?

/Blog/Reklama w Galerii Handlowej – kilka kreatywnych pomysłów

Dobrze przygotowana dla klientów galeria powinna oferować nie tylko szeroki wybór marek, smakowitą strefę restauracyjną i czyściutkie toalety. Warto wskazać na dwie grupy, które, aby dobrze czuć się w galerii, potrzebują dodatkowych udogodnień. To dzieci i dorośli mężczyźni 🙂

Sponsor kącika zabaw

W przypadku dzieci rozwiązanie jest banalnie proste – to kąciki zabaw. Prawie każda galeria oferuje taką usługę, odpłatnie lub za darmo. Te pierwsze są zwykle atrakcyjne, ale i kosztowne, to drugie zdecydowanie uboższe. A gdyby taki plac zabaw znalazł sponsora, który zaopatrzy miejsce w ciekawe atrakcje, w zamian za reklamę?

Małpi gaj, duże kostki do budowania czy miękkie piłeczki mogą mieć przecież swojego patrona – dobrze wyeksponowanego czy to na dodatkowych nośnikach, czy wprost na zabawkach. Nam szczególnie przypadł do gustu pomysł, aby wykorzystać kostki-pufy jako puzzle, które można układać w różne rysunki, a jedna ze ścianek stanowi logo.

Przeczytaj także wpis: Nasze pufy kostki – hit wśród klientów

Ścianka z logo do zabawy

Reklamowe miejsce wypoczynku

Z tego miejsce skorzystają chętnie obładowani sprawunkami panowie i zaaferowane, lecz zmęczone zakupami panie. Wszyscy docenią zestawy, na które składają się dmuchane fotele czy praktyczne leżaki reklamowe. Ale naszym zdaniem można pójść jeszcze dalej i zaproponować nie tylko miejsca do siedzenie, ale także leżenia!

Sofa w galerii

Strefa wypoczynku to wymarzona przestrzeń dla np. producentów mebli czy biur podróży. Taka reklama w galerii handlowej zasłuży sobie na wdzięczność klientów. A jeśli dodatkowo meble będą wyjątkowo atrakcyjne i przygotowane z myślą o social mediach – sukces reklamowy gwarantowany.

Jak to zrobić? Wystarczy fotel w kształcie tronu, atrakcyjna ścianka do zdjęć, intrygująca postać na ławeczce obok – np. wykonana z tworzywa i już jest powód, by galeria i sponsor miejsca relaksu znalazły się w social mediach. Oczywiście można także sięgnąć po bardziej tradycyjne, ale np. podświetlane mebelki, jak trybunka poniżej.

Trybunka Pascal w Galerii

Ciekawe nośniki reklamowe

Reklama w galeriach nie musi być wyłącznie funkcjonalna – można również sięgnąć po nośniki reklamowe, które po prostu dobrze wyeksponują komunikat danej marki. Warto wykorzystać do tego sprzyjającą okazję np. zbliżające się Święta Wielkanocne, Bożego Narodzenia, Dzień Kobiet czy Dzień Matki. Ciekawy kształt nośnika przyciągnie uwagę, a wyeksponowane na nim życzenia wzbudzą ciepłe uczucia.

Przykłady? Naszym zdaniem świetnie w tej roli sprawdzą się dmuchana Pisanka Pascal czyli ogromne wielkanocne jajo z logotypem i życzeniami. Na taką ozdobę mogą skusić się zarówno sama galeria, jak i pojedyncze sklepy. To intrygujące połączenie dekoracji świątecznej i przestrzeni reklamowej.

Pisanka Pascal z logo w galerii

Przed świętami Bożego Narodzenia podobną rolę będzie pełnić Bombka Pascal, którą zarówno można ustawić na ziemi, jak i powiesić pod sufitem. A co w przypadku Dnia Kobiet? Może gigantyczny dmuchany kwiat lub bukiet z bajecznie kolorowej pleksi? Możliwości tworzenia dużych, lecz lekkich przestrzennych form reklamowych jest naprawdę wiele. Warto je poznać i zaprojektować coś specjalnie na potrzeby swojej firmy!

Bombka Pascal w Galerii

Więcej o tworzywach wykorzystywanych w reklamie przeczytasz na naszym blogu: Z jakich tworzyw sztucznych wytwarza się reklamy?

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies