pl
Reklama Na Lato

Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Aktualnie wiele firm zastanawia się jak przygotować się do sezonu letniego. Nic nie wskazuje na to, by do tego czasu pandemia miała się szczęśliwie i ostatecznie zakończyć. Życie jednak trwa dalej i trzeba w jakiś sposób wpasować się w istniejące warunki. Gdybyśmy mieli zabawić się we wróżbitów, to postawiliśmy na przygotowanie reklamy na lato na zewnątrz. Dlaczego? To proste, bo na świeżym powietrzu jest bezpieczniej!

/Blog/Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Przyszłość eventów jest co prawda niejasna, ale przecież nadal naszą firmę odwiedzają klienci czy kontrahenci. Można więc zadbać o dobre wrażenie i bezpieczeństwo jednocześnie. Doskonałą reklamą na lato mogą okazać się również działania z pogranicza HR. Dbałość o pracowników to niejednokrotnie najlepsza wizytówka firmy.

Oto 3 pomysły na reklamę na świeżym powietrzu w dobie pandemii:

Poczekalnia

Niestety wciąż są takie miejsca, gdzie musimy czekać – na spotkanie, na wizytę, itp. Standardowe poczekalnie są zwykle niewielkie, a miejsca siedzące umiejscowione blisko siebie. Po kilkunastu miesiącach pandemii taka przestrzeń wydaje się nam wszystkim mało komfortowa. A gdyby przenieść poczekalnię na zewnątrz budynku? W tej roli doskonale sprawdzą się krzesła reżyserskie, które w razie potrzeby można szybko złożyć. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by rolę recepcji przejęła trybunka reklamowa Pascal. Zarówno krzesła, jak i trybunka to doskonała przestrzeń reklamowa, która budzi znacznie lepsze skojarzenia niż tradycyjny baner czy potykacz.

Krzesła reżyserskie Bank Spółdzielczy w Ilży

Kącik socjalny

Pomieszczenie socjalne – jadalnia to wręcz obowiązek dla tych pracodawców, którzy zatrudniają powyżej 20 pracowników na zmianę. W covidowych czasach także ona może zostać “wyprowadzona” na zewnątrz. Przerwy na jedzenie mogą odbywać się poza budynkiem, ale wciąż pod dachem – na przykład dachem namiotu Startent. W roli stołówki sprawdzą się także namioty stelażowe. Tak urządzone miejsce do doskonała wizytówka firmy, świadectwo tego, że dba ona o swoich pracowników. Kontrahenci będą patrzeć na takie rozwiązania z uznaniem. A gdy na dodatek na namiotach pojawią się firmowe nadruki, efekt reklamowy jest gwarantowany.

Namiot Pascal Startent Trzymasztowy Bankietowy

Miejsce wypoczynkowe

Dziś wiele firm proponuje już swoim pracownikom pomieszczenia wypoczynkowe. Jednak gdy pogoda na zewnątrz dopisuje, lepiej zafundować pracownikom wypoczynek na świeżym powietrzu. Bradnowane leżaki reklamowe i parasole sprawdzą się idealnie, a przy tym przyciągną wzrok klientów i potencjalnych pracowników. A jeśli podłoże na to pozwoli, całość można uzupełnić atrakcyjnym parawanem, zapewniającym odrobinę prywatności.

Przeczytaj także: Reklamowa strefa na lato

Namiot Pascal I Am Rose

Wszystkim tym pomysłom reklamy na lato przyświecają 3 zasady, ma być: i przyjemnie, i bezpiecznie, i promocyjnie. Trudne czasy wymagają ciekawych rozwiązań, prawda?

 

 

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies