pl
Letnia strefa relaksu

Reklamowa strefa na lato – czyli w jaką formę reklamy warto się zaopatrzyć?

Lato zbliża się wielkimi krokami i to już naprawdę ostatni dzwonek, żeby pomyśleć o letnich strefach relaksu. Lada moment spragnieni odpoczynku urlopowicze będą szukać przyjaznego miejsca na świeżym powietrzu. Takiej okazji, by zareklamować swoją działalność, nie można przegapić. Po jakie formy reklamy warto sięgnąć? Wybraliśmy te naszym zdaniem najbardziej atrakcyjne.

/Blog/Reklamowa strefa na lato – czyli w jaką formę reklamy warto się zaopatrzyć?

Dmuchane fotele plażowe – oryginale siedziska z nadrukiem

Żadna strefa relaksu nie może obejść się bez jednej rzeczy: miejsca do siedzenia. Stąd oczy każdego merkatera powinny w tym czasie zwrócić się w kierunku siedzisk reklamowych. Na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, od tych najbardziej standardowych i uniwersalnych, jak leżaki czy krzesła reżyserskie, przez rzadziej spotykane pufy sako, beanbagi, hamaki. My oczywiście proponujemy coś z własnego “ogródka”: dmuchane fotele plażowe. To oryginalne rozwiązanie, które przyciąga uwagę i cechuje się dużą mobilnością i efektywnością reklamową. Ale do rzeczy, jak działa taki fotel? Jego konstrukcję stanowi rodzaj balonu z folii TPU zgrzewanej w odpowiedni kształt. W przypadku fotela takie balony są dwa: jeden do podstawa, drugi – oparcie. Wytrzymałość folii sprawia, że można ją napompować do znacznej sztywności. U nas mówimy, że można w nią „popukąć palcem”.

Na taki balon naciągnięta zostaje impregnowana tkanina poliestrowa. Dzięki temu dmuchane fotele  plażowe mogą stać się eleganckim nośnikiem reklamy. Tkanina może bowiem zostać zadrukowana zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Drobny wzorek, logo, hasło, zdjęcie – nie ma problemu – to od Ciebie zależy co umieścisz na siedzisku reklamowym. Najlepszym miejscem do wyeksponowania przekazu jest oparcie (z tyłu i z przodu) oraz spód kanapy. Dmuchane fotele plażowe to nie tylko ładne gadżety, ale także wygodne i praktyczne siedziska reklamowe. Fotel zapewnia wygodne oparcie dla pleców, odpowiednio miękkie siedzisko, a przy tym jest łatwy do przenoszenia. Po wypuszczeniu powietrza zajmuje niewiele miejsca, a samo pompowanie trwa kilkadziesiąt sekund. Fotel ma wygodną torbę, która ułatwia transport.

Dmuchany fotel plażowy

Dmuchane sofy i fotele – wybór marek

Podobne zalety do fotela posiada także dmuchana sofa. Czym się różni? Tylko rozmiarem, na sofie mogą jednocześnie siedzieć wygodnie dwie dorosłe osoby. Dmuchane sofy i fotele stanowią idealny komplet. Wygodne i atrakcyjne wizualnie dodadzą uroku każdej strefie wypoczynku. Nic więc dziwnego, że po takie rozwiązanie sięgają marki, które chcą kojarzyć się w relaksem, wygodą, odpoczynkiem. Przykładem mogą być sofy Heinekena. Ale nie tylko branża piwowarska lubi dmuchane produkty reklamowe. Swoje fotele ma także Lotto. A Ty czy potrzebujesz siedziska z nadrukiem? Jeśli tak, to skontaktuj się z naszym handlowcem!

Sofa z własnym nadrukiem Fotek reklamowy z nadrukiem

 

Ochrona przed słońcem – to też może być reklama

Gdy już mamy rozwiązaną kluczową kwestię siedzisk, można zadbać o inne udogodnienia. Naszym zdaniem każda strefa relaksu powinna chronić przed warunkami atmosferycznymi – palącym słońcem czy deszczem. Można tu zastosować różne rozwiązania od tych oczywistych, jak parasole, przez nieco bardziej wysublimowane. My polecamy namiot Startent, który łączy w sobie wyjątkowo atrakcyjny wygląd i znaczną powierzchnię – zarówno reklamową, jak i zadaszoną 🙂 Startent szczególnie atrakcyjnie prezentuje się bez ścian. Jak sama nazwa wskazuje przypomina wtedy gwiazdę. Gdy jednak warunki pogodowe tego wymagają, ściany np. takie z pięknymi nadrukami można założyć, dla ochrony gości.

Namiot Startent Biały Namiot Startent Czuć Imprezę

Stolik – miejsce do prowadzenia rozmów

Jest jeszcze jeden element, o który koniecznie trzeba zadbać tworząc strefę wypoczynku. To miejsce do  konsumpcji. Właśnie jedzenie i picie sprawia, że czujemy się swobodni, zrelaksowani i chętni, by podjąć dalsze wyzwania. Nic więc dziwnego, że wiele rozmów także tych o handlowym charakterze obywa się przy kawie i ciastku. Skoro wybraliśmy już rodzaj siedzisk, to stoliczek musi być do nich dopasowany tak wielkością, jak i designem. Naszym zdaniem dobrze sprawdzi się niższy z naszych stolików cateringowych Pascal. Jest poręczny, lekki i dobrze prezentuje się przy sofie czy fotelu. Podobnie jak wszystkie produkty z tej linii po spuszczeniu powietrza zajmuje niewiele miejsca. Faktem jest również, że stolik Pascal może służyć jako nośnik do wyeksponowania reklamy. Praktycznie całą jego powierzchnię stanowi materiał poliestrowy, który można w dowolny sposób zadrukować. Szczególnie dobrze nadaje się do tego blat. To on przyciąga wzrok osób, które korzystają ze stolika.   A zatem nasz przepis na wygodną i atrakcyjną strefę relaksu do dmuchane siedziska oraz stoliczki pięknie wyeksponowane pod Startentem z nadrukiem.

Stolik Cateringowy Stolik Reklamowy Stolik Inventini Stolik Cateringowy Niski Stolik Reklamowy Niski Stolik Eventowy Niski

Przeczytaj także nasz wpis: Sponsor na letnich wydarzeniach sportowych

Zobacz także:

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies