Pufy reklamowe świetną okazją do promocji firmy!

Inventini 9 Blog 9 Pufy reklamowe świetną okazją do promocji firmy!

pufy reklamowe, pufy evetnowe, pufy z nadrukiemPufy reklamowe świetną okazją do promocji firmy!

Większość wydarzeń, targów, eventów ma z góry określone cele marketingowe. Organizując wszelkiego rodzaju imprezy, nie należy pomijać takich form promocji, które pozwolą na wyróżnienie się w tłumie, a jednocześnie będą bardzo funkcjonalne. Jednym z elementów reklamowych są pufy z wybranym przez nas nadrukiem.

Pufy reklamowe

Gdy organizujemy określone wydarzenie, w którym uwzględnimy miejsca siedzące dla potencjalnych klientów, warto zastanowić się nad wybraniem siedzisk z nadrukiem. Pufy reklamowe stają się idealnym rozwiązaniem. Gdy nasz potencjalny klient ze zmęczenia będzie poszukiwał miejsca odpoczynku, z pewnością taka pufa przykuje jego uwagę.

Jest to jeden z prostych sposobów zakorzenienia świadomości o produkcie czy usłudze wśród naszych klientów. Dodatkowo odpoczynek na wygodnym siedzisku z pewnością wytworzy pozytywne skojarzenie z marką. Warto także zaznaczyć, że nadruk jest wykonany metodą, zapewniającą najwyższą jakość wykonania. Dzięki temu nawet skomplikowany wzór zostanie wiernie odtworzony na powierzchni reklamowej, w jaką zamieni się pufa.

Pufy z nadrukiem

Na siedziskach dla klientów możemy zastosować specjalny nadruk, wykonany w wysokiej jakości. Komunikat, jaki chcemy przekazać, będzie zatem widoczny w kolejnym miejscu na evencie czy wydarzeniu. Jest to dodatkowy element, pomagający zaszczepić w świadomości klientów informacje o naszej marce.

Warto zadbać o spójność działań marketingowych. Gdy decydujemy się na oznaczenie naszego stoiska, zadbajmy o to, aby każdy element był odpowiednio oznaczony. Pufy z nadrukiem stają się zatem częścią większej, marketingowej całości.

Wydruk może zostać umieszczony w dowolnym miejscu. Możemy zadrukować całą powierzchnię, bądź jej niewielki fragment. Taka dowolność pozwala na zastosowanie każdego wzoru, jaki przyjdzie nam do głowy. Z pewnością ułatwi to dostosowanie nadruku do działań marketingowych, jakie podejmujemy w długofalowych, bądź krótkofalowych kampaniach.

Pufy kostki

kostki reklamowe, ścianki reklamoweW dzisiejszych czasach śledzenie trendów świadczy o nadążaniu za zmieniającym się rynkiem. To samo dotyczy designu, jaki zastosujemy w naszym sklepie, bądź na wyeksponowanym stoisku czy stanowisku. Nowoczesne wnętrze wymaga zastosowania nowoczesnych rozwiązań. Właśnie dlatego pufy w takim kształcie sprawdzą się w dobrze zaprojektowanym otoczeniu.

Pufy kostki wyśmienicie wpasowują się w aktualne trendy, dotyczące wystroju. Są też wygodnym rozwiązaniem dla klientów, poszukujących chwili odpoczynku. Warto zatem nie tylko zadbać o komfort naszych klientów, ale również o element wystroju, który zapadnie im w pamięć. Pufy kostki, z dodatkowym nadrukiem będą z pewnością ozdobą otoczenia, w jakim zostaną ustawione.

Pufy walce

Jest to kolejna designerska propozycja dla marek, które podążają za trendami. Wygodne, a przede wszystkim wyśmienicie prezentujące się pufy walce staną się elementem przykuwającym uwagę klientów. Ich projekt zakłada nie tylko możliwość nadruku, ale również dopasowanie do nowoczesnych, firmowych wnętrz. Możemy je zastosować zarówno dla klientów, jak i jako element firmowego wyposażenia, które w różnego rodzaju materiałach reklamowych będzie się wyróżniał.

Pufy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na zużycie. Są zatem świetnym rozwiązaniem zarówno dla punktów stacjonarnych, jak i okolicznościowych oraz cyklicznych eventów. Są dodatkowo łatwe w transportowaniu, dzięki czemu posłużą nam w każdym miejscu.

Okazja do promocji firmy

Niezależnie od sposobu, w jaki wykorzystamy pufy, należy przede wszystkim pamiętać o ich wartości marketingowej. Przysłużą się zarówno zmęczonym klientom, jak i marce, która może na pufie nadrukować chociażby swoje logo. Inwestując w liczne materiały reklamowe, możemy zadbać o całokształt, uzupełniając wizję o oznaczone, reklamowe pufy.

Wartość marketingowa oraz trwałość wykonania są właściwą inwestycją dla dużych, jak i małych firm. Klienci, którzy odwiedzą nasze stoisko czy punkt, z pewnością zwrócą uwagę na tak wyrazisty element dekoracji. Designerski projekt oraz jakościowe wykonanie będą ozdobą otoczenia, nasyconego znakami reklamowymi naszej firmy.

Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Aktualnie wiele firm zastanawia się jak przygotować się do sezonu letniego. Nic nie wskazuje na to, by do tego czasu...
Read More
Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Marketing sportowy w małych klubach

Marketing sportowy w akademiach piłkarskich i lokalnych klubach sportowych jest bardzo ważnym elementem działalności. Wpływa bowiem nie tylko na sytuację...
Read More
Marketing sportowy w małych klubach

Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Tak, tak, wiemy - do lata jeszcze daleko, ale trzeba być przygotowanym, bo nigdy nie wiadomo, kiedy zrobi się ciepło....
Read More
Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Wesele pod namiotem

Wesele pod namiotem odbywające się w plenerze to rozwiązanie dotychczas znane w naszym kraju głównie z amerykańskich filmów. Jednak w...
Read More
Wesele pod namiotem

Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Bo życie trzeba sobie ułatwiać Produkty z linii Pascal są relatywnie lekkie, zwłaszcza w porównaniu ze zbliżonymi gabarytowo produktami tradycyjnymi....
Read More
Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Wielu z nas z utęsknieniem czekało na informację, że kina, teatry czy filharmonie mogą już być otwarte. I choć nie...
Read More
Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Uff, galerie handlowe już otwarte, życie powolutku wraca do normy. Długo trwaliśmy w niepewności co do tego, jak będzie wyglądał...
Read More
Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Drukowanie w wersji smart

Sprytne drukowanie Wiecie już, że staramy się wcielać w życie rozwiązania praktyczne, korzystne dla naszego środowiska czyli po prostu smart....
Read More
Drukowanie w wersji smart

Zero Waste by Inventini

Czy jest Zero Waste i czy można go stosować w zakładach pracy? Zero Waste do właściwie sposób życia, w którym...
Read More
Zero Waste by Inventini

Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku

Rok 2020 przyniósł ze sobą wiele nieoczekiwanych wydarzeń i jednocześnie wyzwań. Oczywiście, największym z nich była epidemia koronawirusa. Dotknęła ona...
Read More
Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku