pl
Bombka Pascal sklep

Oryginalna dekoracja świąteczna do firm – pomysły na 2022 rok

Jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało już najwyższy czas, by pomyśleć o świętach. Przygotowanie oryginalnych ozdób do firmy jest zwykle dość czasochłonne. Zwłaszcza, gdy chcemy mieć coś wyjątkowego. Jakie dekoracje świąteczne do firmy sprawdzą się w realiach 2022 roku? Hmmm, mamy kilka tipów.

/Blog/Oryginalna dekoracja świąteczna do firm – pomysły na 2022 rok

Po pierwsze nie zmieniaj wszystkiego – świąteczne dekoracje, bombki

Przyszłość może nie rysuje się w różowych barwach, ale święta to święta i trzeba świętować. Nie mniej jednak w tym roku warto to robić z umiarem. Świąteczne dekoracje: bombki firmowe z logo, girlandy, stroiki z ubiegłego roku można po prostu odświeżyć, odkurzyć, by wciąż świetnie się prezentowały. Jeśli jednak z całej duszy pragniesz czegoś nowego, postaw na jeden widoczny, spektakularny element, który doda blasku całemu wystrojowi firmy. Dopasuj nową ozdobę do tych, które już masz.

Efekt spójnej kompozycji łatwo osiągniesz sięgając na przykład po świąteczne produkty z indywidualnym nadrukiem. Możliwość własnego nadruku sprawia, że dostosujesz ozdobę do zarówno do stylu, jak i kolorystyki wcześniej zakupionych dekoracji. Spore pole do popisu dają w tym zakresie bombki reklamowe Pascal. Duża powierzchnia bombki to idealna baza dla stworzenia unikalnej, firmowej ozdoby. Nasze bombki z logo mają średnicę 1 i 1,5m i można je zarówno ustawić luzem, na stojaku, jak i zawiesić, np. w wysokim holu.

Przeczytaj także wpis: Reklama w galerii handlowej – kilka kreatywnych pomysłów

Po drugie oszczędzaj prąd – dekoracje świąteczne do firmy bez stałego zasilania

Świąteczne iluminacje do kwintesencja dekoracji bożonarodzeniowych. W tym roku z myślą nie tylko o sobie, ale także o innych, warto je jednak ograniczyć. Szkoda cennych zasobów na cudnego neonowego Mikołaja czy najpiękniejsze światełka choinkowe. Sięgnij po takie ozdoby, które nie potrzebują stałego dostępu do prądu, a wciąż wyglądają spektakularnie.
Pssst, i w tym przypadku możemy polecić naszą Bombkę, która nie wymaga stałego zasilania. Raz napomowana prezentuje się doskonale przez długi czas.

Bombka Pascal - Florian

Po trzecie liczy się atmosfera – bombki firmowe z logo DIY

Pamiętajcie, że najważniejszy jest duch świąt. A to duch życzliwy i radosny. Czasem wystarczy chwila poświęcona na rozmowę, uśmiech, wspólna kawa. Ale dlaczego nie iść dalej? Wspólne przygotowanie ozdób poprzedzające służbową wigilijkę, może okazać się drogą do budowania cudownej atmosfery, ale także dobrym sposobem na unikalne dekoracje świąteczne do firmy. Bombki firmowe z logo malowane odręcznie przez pracowników? Przecież to prawdziwy świąteczny skarb!

Zobacz także:

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies