pl
Namiot ekspresowy z półbokiem

Namioty ekspresowe z nadrukiem reklamowym

Namioty ekspresowe zwane również potocznie stelażówkami, to prawdziwy mocarz wśród praktycznych nośników reklamy zewnętrznej. Są niezwykle popularne, co zawdzięczają swojej cenie, dostępności i walorom użytkowym. Z tego artykułu dowiesz się, jakie są najpopularniejsze rozmiary, jak można customizować i ile kosztuje namiot ekspresowy.

/Blog/Namioty ekspresowe z nadrukiem reklamowym

Na początek trochę definicji – namioty ekspresowe z nadrukiem

Namiot ekspresowy składa się ze stelaża, na który przytwierdzony jest dach z falbanami. Aluminiowy stelaż można szybko złożyć i rozłożyć (stanowi jedną całość), czemu właśnie namiot zawdzięcza swą nazwę. Wprawny pracownik rozłoży namiot ekspresowy 3×3 zaledwie kilkoma ruchami.

Stelaż i dach z falbanami to obowiązkowe elementu namiotu. Cała reszta to już tylko dodatki, które mają sprawić, że użytkowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Niewielki namiot w takiej “skromnej” wersji waży około 20 kg. Oczywiście waga rośnie wraz ze wzrostem powierzchni namiotu. Te szczególnie duże mają również nieco inną budowę – zamiast 4 nóg, jest ich 6. Warto o tym pamiętać, gdy zamawiamy np. namiot ekspresowy 3×6, który na środku długiej ściany będzie miał właśnie dodatkową nogę.

Inventini jako doświadczony producent namiotów ekspresowych proponuje całą gamę dodatków do namiotów. Na pierwszy plan wysuwają się ściany, które mogą być zarówno pełne, jak i wzbogacone o okna, wejścia (jeden zamek), drzwi (dwa zamki), moskitiery czy rolety. Ściana może także występować jako półbok, gdy materiał znajduje się tylko na dole konstrukcji.

Namiot ekspresowy z oknami Namiot ekspresowy - Nadleśnictwo

Na tym oczywiście nie koniec, do namiotów dostępne jest różnego rodzaju oświetlanie, praktyczne lady czy fantazyjne daszki. Dzięki temu namiot może pełnić rolę np. recepcji podczas festiwalu, punktu gastronomicznego, namiotu technicznego dla służb lub pracowników budowlanych. Namioty można łączyć za pomocą tzw. rynien, dzięki czemu namioty ekspresowe mają w pewnym sensie modułowy charakter.

Niewątpliwą i oczywistą zaletą namiotów ekspresowych jest fakt, że “same stoją”. Oznacza to, że nie potrzebują kotwienia, aby utrzymać swój kształt. Dla bezpieczeństwa własnego oraz ludzi odwiedzających nasz namiot warto go jednak zakotwić lub dodatkowo zamocować za pomocą obciążników żeliwnych lub piaskowych. Przy kotwieniu namiotów ekspresowych stosuje się zarówno szpilki wbijane do nóg, jak i kotwy oraz linki odciągowe przypinane do dachu. W efekcie dobrze zabezpieczony namiot może wytrzymać porywy wiatru nawet do 100 km/h.

Inventini – producent namiotów ekspresowych

Namioty ekspresowe można kupić w dwóch wersjach. Pierwsza ma wyłącznie użytkowy charakter, druga pełni również rolę reklamową. O co chodzi? Oczywiście o nadruk. Płachta materiału namiotowego do doskonałe miejsce na Twoja reklamę. Namiot ekspresowy 3×3 ze ścianami to aż 37 m2 powierzchni reklamowej. A nawet więcej. Dlaczego? Bo nadruk można wykonać z obu stron, także wewnątrz namiotu.

Przeczytaj nasz wpis: Namiot z dwustronnym nadrukiem

Ile kosztuje namiot ekspresowy?

Namiot ekspresowy to jedna z najtańszych opcji jeśli chodzi o praktyczne nośniki reklamy zewnętrznej. Namiot 3×3 (dach i konstrukcja) z nadrukiem kosztuje w Inventini około 2500 zł. To opcja najchętniej wybierana przez klientów, również dlatego, że gdyby potrzebna była większa powierzchnia, zawsze można dostawić drugi namiot i połączyć konstrukcje rynnami.

Nieco większy namiot ekspresowy 3×4,5m w takiej samej konfiguracji jak wspomniana wyżej to koszt około 3600 zł. Z kolei za namiot ekspresowy 3×6 zapłacisz około 4200 zł (ceny według stanu na dzień publikacji artykułu. Jeśli jesteś zainteresowany dokładną wyceną, skontaktuj się z naszym handlowcem).

Oczywiście tańszą opcją są namioty bez nadruku z tkaniny jednokolorowej, lecz te nie spełniają już funkcji reklamowej, a przecież na tym nam zależy!

Namiot ekspresowy w komplecie z innymi produktami Namiot z czterema ścianami

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies