pl
Meble Reklamowe Meble Eventowe Kostki I Trybunka

Meble reklamowe specjalnie dla Ciebie

Kto powiedział, że meble mają pełnić jedynie funkcje praktyczne? Okazuje się, iż mogą one być również skutecznym nośnikiem reklamowym. Wystarczy tylko zaprojektować je w odpowiedni sposób, a znajdujące się w ich pobliżu osoby, nie będą w stanie oderwać od nich oczu. Kiedy jednak warto po nie sięgnąć? Zapraszamy do tekstu!

/Blog/Meble reklamowe specjalnie dla Ciebie

Tradycyjne środki komunikacji nie zawsze stanowią wystarczającą reklamę produktów i usług. Obecnie promocję warto wzbogacać o bardziej kreatywne elementy, a przy okazji wykorzystać każdą okazję i każdą potencjalną powierzchnię, aby przyciągnąć uwagę odbiorców. Jednym ze sposobów pozwalających to osiągnąć są meble reklamowe. W ich przypadku logotyp firmy, wizualizacja produktu, czy kreatywne hasło są odbierane przez klientów stosunkowo naturalnie. Meble z nadrukiem są więc obecnie stałym elementem punktów sprzedażowych, stoisk konferencyjnych czy poczekalni w centrach handlowych. Meble eventowe pomagają z kolei konsumentom zapamiętać marki, podczas imprez promocyjnych. Poznaj rodzaje i przeznaczenie mebli reklamowych.

Designerskie meble z nadrukiem w siedzibie firmy

Wiele współczesnych firm odchodzi obecnie w trakcie urządzania swoich biur od typowego korporacyjnego wystroju. Skórzane sofy, drewniane lub przeszklone stoły i biura są zastępowane przez kolorowe pufy, fotele, designerskie krzesła. Przestrzeń biurowa zaczyna przypominać salon rozrywki, czy nastawiony na chillout lokal gastronomiczny. Jednym z powodów jest chęć poprawy samopoczucia pracowników, którzy w taki przyjaznych warunkach mają szansę poczuć się w miejscu pracy podobnie jak w domu.

Wspomniany trend dobrze obrazują zdjęcia z wnętrza siedzib internetowych gigantów, jak Google i Facebook. Firmy, które dopiero budują wizerunek, a przyjmują wewnątrz potencjalnych klientów i partnerów biznesowych mogą przy okazji połączyć komfort pracowników z elementem promocji. Designerskie meble z nadrukiem coraz częściej nawiązują do tożsamość marki lub po prostu przedstawiają jej logotyp, dzięki czemu odwiedzający biuro lepiej zapamiętują jej wizerunek.

Meble reklamowe w puntach sprzedaży

Od wielu lat meble reklamowe stanowią ważny element punktów sprzedaży. W sklepach detalicznych i aptekach codziennie spotykamy gabloty umieszczane tam przez producentów napojów, kosmetyków lub leków. W salonach sieci komórkowych obecne są lady, krzesła i stoliki w kolorach marki, ozdobione jej logotypem. Wygodne piankowe sofy umożliwiają komfortowe oczekiwanie, a w centrach handlowych również krótki odpoczynek. W hipermarketach i sklepach z elektroniką tego rodzaju meble tworzą całe zabudowy. Meble reklamowe łączą w ten sposób funkcjonalność z możliwością dodatkowej promocji i pojawiają się wszędzie tam, gdzie obecni są potencjalni klienci.

Meble reklamowe jako element stoiska wystawowego

Dla wielu firm, szczególnie skoncentrowanych na pozyskiwaniu partnerów handlowych, obowiązkiem jest udział w targach i konferencjach. Stoisko konferencyjne, poza funkcjonalnym i atrakcyjnym wyglądem ma oczywiście również funkcję promocyjną. Meble reklamowe stworzą całość zabudowy, która na stosunkowo niedużej powierzchni pozwoli na przejrzystą ekspozycję oferty, a także komfortowe przyjęcie potencjalnych partnerów biznesowych. Wyspa wystawiennicza dedykowana firmie to nie tylko pokryte logotypami lady i ścianki, ale również ekspozytory, dyspensery, lightboxy, woblery i shelflinery – dosłownie wszystko, co pozytywnie przyczynia się do atrakcyjnego przedstawienia oferty. Skonstruowana z plexi, drewna, szkła i aluminium całość powinna zostać dodatkowo ozdobiona lampkami led. Wszystkie środki służą temu, by dane stoisko przyciągało uwagę i wyróżniało się na tle licznej konkurencji.

Meble eventowe – wykorzystaj każdą przestrzeń do reklamy

Jeśli działalność i promocja firmy koncentruje się na bezpośrednim kontakcie z masowym odbiorcą, doskonałą drogę reklamy stanowią organizowane pod egidą danej marki imprezy. Meble eventowe są zaś obowiązkowym elementem ich wyposażenia, a dzięki lekkiej, ale jednocześnie solidnej konstrukcji zapewniają mobilność, bardzo ważną, gdy imprezy dzień po dniu lub co weekend odbywają się w innych lokalizacjach.

Eventy mają różnorodny charakter, dlatego meble z nadrukiem przygotowane specjalnie na nie, możemy podzielić na wiele kategorii. Wśród nich można wyróżnić między innymi bary i lady recepcyjne, krzesła, fotele pufy i stoły, stoliki, meble ekspozycyjne, ogrodowe, a nawet parkiety taneczne, jeśli taniec i muzyka są jednym z motywów spotkania. Meble reklamowe dziecięce pozwolą natomiast przy okazji każdej imprezy stworzyć oddzielny kącik dla maluchów, w którym najmłodsi oddadzą się zabawie, gdy ich rodzice zaangażują swoją uwagę w kierunku eventu, a przy okazji również komunikatów reklamowych.

Specyficzną formą mebli eventowych są meble dmuchane z nadrukiem. Ich specyficzna budowa pozwala na wygodny transport, zaś po napompowaniu prezentują się wyjątkowo elegancko.

Więcej na ten temat znajdziesz we wpisie: Siedziska reklamowe i ich rodzaje.

Meble Reklamowe Dmuchane Stoliki I Trybunki
Meble Reklamowe Meble Dmuchane
Meble Reklamowe Meble Eventowe – Sofy i Fotele dmuchane
Meble Reklamowe Pufy Sako

Meble reklamowe w lokalach partnerów

Skoro meble reklamowe sprawdzają się w przypadku handlu detalicznego, nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać je również w gastronomii i turystyce. Leżaki reklamowe, krzesła, stoliki, parasole i inne elementy wyposażenia barów, pubów, restauracji, czy turystycznych bulwarów, od dawna stanowią element promocyjny umieszczających je tam sponsorów. Logo umiejscowione na wygodnym siedzisku potrafi zdziałać więcej, niż spot telewizyjny ginący w szumie reklamowym.

Meble Reklamowe Krzesło Reżyserskie
Meble Reklamowe Meble Z Nadrukiem Leżaki

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies