pl
Marketing Sportowy

Marketing sportowy w małych klubach

Marketing sportowy w akademiach piłkarskich i lokalnych klubach sportowych jest bardzo ważnym elementem działalności. Wpływa bowiem nie tylko na sytuację finansową drużyny, ale również na jej postrzeganie przez lokalną społeczność. Niestety bardzo często jest on pomijany, gdyż działacze uznają, że wymaga dużych nakładów pracy i finansów. Czy rzeczywiście tak jest?

/Blog/Marketing sportowy w małych klubach

Marketing sportowy – outdoorowy

Odpowiedź na pytanie ze wstępu nie musi być pozytywna. Dzięki współpracy z Inventini możesz osiągnąć pełnowartościowy efekt marketingowy przy minimalnym nakładzie pracy i pieniędzy. Rozwiązaniem jest marketing outdoorowy podczas meczów czy turniejów. To działanie widoczne zarówno dla kibiców, jak i sponsorów drużyny. 

Również piłkarze, widząc profesjonalną otoczkę spotkań, chętniej identyfikują się z klubem i aktywnie działają na jego korzyść nie tylko na boisku. Kwestia ta dla wielu lokalnych klubów jest nawet ważniejsza niż względy finansowe. Na poziomie  amatorskim zawodnicy kierują się przecież częściej takimi względami jak atmosfera czy odpowiednie warunki w szatni i na boisku. 

Profesjonalne podejście do kwestii marketingu sportowego ma duży wpływ na działanie i nabór w akademiach piłkarskich. Rodzice doceniają fachowe rozwiązania marketingowo-sportowe  oraz widoczne wsparcie sponsorów. Z kolei mali piłkarze, czując “zawodową” otoczkę są dodatkowo zmotywowani, by dać z siebie 100% na meczach i treningach. 

Marketing Malych Klubow

Nasze rozwiązania 

Za pomocą kilku produktów od Inventini możesz odświeżyć wygląd swojego boiska i nadać mu profesjonalny charakter, który na pewno zaimponuje obecnym sponsorom i przyciągnie do klubu nowych inwestorów. 

Proponujemy:

Banda Sportowa

Marketing Klubow Sportowych

Przeczytaj także: Sponsor na letnich wydarzeniach sportowych

Tych kilka prostych narzędzi pozwala na uzyskanie efektu marketingowego, który zapewni satysfakcję z kontaktów z klubem zarówno zawodników, jak i partnerów. W przypadku lokalnych drużyn czy akademii piłkarskich sponsorami są najczęściej lokalni przedsiębiorcy. Dla nich taka profesjonalna banda czy banner to nie tylko dowód wdzięczności, ale także namacalny wyraz dobrze realizowanej misji na rzecz społeczności lokalnej.

Kostki ReklamoweBanda Skladana

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies