Krzesło reklamowe – skuteczna i funkcjonalna reklama w każdym miejscu

Inventini 9 Blog 9 Krzesło reklamowe – skuteczna i funkcjonalna reklama w każdym miejscu

Krzesła, na których umieszczone zostanie logo firmy, stanowią jeden z elementów identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa. Najczęściej dotyczy to przede wszystkim branży gastronomicznej, czyli restauracji i kawiarni. W takich miejscach jest to podstawowy element wzmacniania własnej marki i świadomości klienta. Doskonale sprawdzą się nie tylko w dużych lokalach, ale również małych, lokalnych kawiarenkach lub pubach.

Zastosowanie krzeseł reklamowych może być bardzo uniwersalne. Świetnie sprawdzą się przy organizacji różnego rodzaju eventów. Można ustawić je przy okazji organizacji różnego rodzaju festiwali lub imprez plenerowych. W miejscach, w których gromadzi się duża liczba osób, warto eksponować firmowe logo lub interesujące slogany reklamowe. Taka forma marketingu może przyczynić się do zwiększenia zainteresowania marką.

Dotrzyj do świadomości klienta

W dzisiejszych czasach meble reklamowe stały się na rynku marketingowym niezwykle popularnym produktem. Stanowią nowy trend budowania i kreowania własnej marki. Posiada to sporo istotnych zalet, o których warto pamiętać.

Krzesła reklamowe w bardzo skuteczny sposób przemycają przekaz sprzedażowy i wizerunek firmy. Dzieje się tak z prostego powodu. Wygodny mebel, z którego można skorzystać, stanowi również element reklamy, gdyż umieszczone zostały na nim przekazy reklamowe w postaci sloganów i logotypów. Klient ma możliwość odpoczynku na krześle podczas przerwy w odwiedzaniu poszczególnych stoisk lub przy okazji korzystania z oferty gastronomicznej.

Dzięki temu produkt kojarzy się z czymś przyjemnym i w korzystny sposób zostaje zapamiętany. To wszystko może dać wyraźną przewagę nad konkurencją wykorzystującą standardowe reklamy w postaci banerów lub billboardów. Dodatkowo tego rodzaju krzesła sprawdzą się również w przestrzeniach handlowych i usługowych, gdzie istnieje konieczność oczekiwania na obsługę.

Krzesła reklamowe na każdą okazję

Za dużą uniwersalnością krzeseł reklamowych przemawia przede wszystkim łatwość ich transportu, dzięki lekkiej konstrukcji produktu. Krzesła, na których umieszczony zostanie spersonalizowany nadruk, są bardzo atrakcyjne wizualnie, dlatego też doskonale sprawdzą się w trakcie rozmaitych imprez plenerowych, wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność promowania własnej marki.

Krzesła reklamowe umożliwiają także stworzenie strefy relaksu podczas wydarzenia kulturalnego lub sportowego. Należy mieć na uwadze, iż tego typu imprezy odwiedzane są przez ogromną liczbę osób. Zaprezentowanie swojej firmy w ciekawy i odróżniający się od konkurencji sposób może przełożyć się na sukces marketingowy.

Krzesła kojarzą się klientom z czymś wartościowym, umożliwiają odpoczynek i relaks. To bardzo oryginalna forma marketingu, która mocno odbiega od klasycznych ulotek, niezbyt pozytywnie kojarzonych przez większość odbiorców. Taki produkt umożliwia wywołanie miłych odczuć i złamanie pewnych schematów.

Krzesła reklamowe dobrej jakości

Krzesło reklamowe, podobnie jak każdy inny mebel, powinno być wykonane w sposób solidny, by zapewniać właściwe bezpieczeństwo osobie, która z niego korzysta. Z tego też powodu warto zaopatrywać się w takie elementy tylko w sprawdzonych miejscach, gwarantujących najwyższą jakość oferowanych produktów.

Takim miejscem z pewnością jest firma Inventini, w której można dokonać zamówienia krzeseł reklamowych wraz ze spersonalizowanym nadrukiem dostosowanym do oczekiwań klienta. Krzesła są bardzo funkcjonalne, wykonane w estetyczny sposób. Drewniana konstrukcja jest bardzo naturalna i doskonale sprawdza się w plenerze. Zastosowanie druku sublimacyjnego sprawia, że wszelkiego rodzaju logotypy i slogany umieszczone na krześle zachowują swoje właściwe parametry przez długi okres użytkowania.

Niewielkie wymiary oraz waga sprawiają, że transport staje się niezwykle łatwy. Krzesła można więc wykorzystywać podczas trwania różnorodnych imprez. Warto skorzystać z tej formy marketingu, ponieważ przynosi ona wymierne korzyści.

Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Aktualnie wiele firm zastanawia się jak przygotować się do sezonu letniego. Nic nie wskazuje na to, by do tego czasu...
Read More
Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Marketing sportowy w małych klubach

Marketing sportowy w akademiach piłkarskich i lokalnych klubach sportowych jest bardzo ważnym elementem działalności. Wpływa bowiem nie tylko na sytuację...
Read More
Marketing sportowy w małych klubach

Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Tak, tak, wiemy - do lata jeszcze daleko, ale trzeba być przygotowanym, bo nigdy nie wiadomo, kiedy zrobi się ciepło....
Read More
Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Wesele pod namiotem

Wesele pod namiotem odbywające się w plenerze to rozwiązanie dotychczas znane w naszym kraju głównie z amerykańskich filmów. Jednak w...
Read More
Wesele pod namiotem

Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Bo życie trzeba sobie ułatwiać Produkty z linii Pascal są relatywnie lekkie, zwłaszcza w porównaniu ze zbliżonymi gabarytowo produktami tradycyjnymi....
Read More
Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Wielu z nas z utęsknieniem czekało na informację, że kina, teatry czy filharmonie mogą już być otwarte. I choć nie...
Read More
Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Uff, galerie handlowe już otwarte, życie powolutku wraca do normy. Długo trwaliśmy w niepewności co do tego, jak będzie wyglądał...
Read More
Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Drukowanie w wersji smart

Sprytne drukowanie Wiecie już, że staramy się wcielać w życie rozwiązania praktyczne, korzystne dla naszego środowiska czyli po prostu smart....
Read More
Drukowanie w wersji smart

Zero Waste by Inventini

Czy jest Zero Waste i czy można go stosować w zakładach pracy? Zero Waste do właściwie sposób życia, w którym...
Read More
Zero Waste by Inventini

Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku

Rok 2020 przyniósł ze sobą wiele nieoczekiwanych wydarzeń i jednocześnie wyzwań. Oczywiście, największym z nich była epidemia koronawirusa. Dotknęła ona...
Read More
Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku