pl
Małe Stoisko Reklamowe Ścianki

Jak przygotować małe stoisko promocyjne?

Potrzebujesz małego stoiska promocyjnego, przy którym możesz wygodnie i profesjonalnie rozmawiać z klientem? Pokażemy Ci kilka praktycznych rozwiązań.

/Blog/Jak przygotować małe stoisko promocyjne?

Stoisko promocyjne to bardzo uniwersalne narzędzie. Możesz je wykorzystać przy wielu okazjach, nie tylko podczas targów czy wystaw, ale także w trakcie innych eventów: kulturalnych, sportowych, edukacyjnych. Stoiska targowe są zwykle dość rozbudowane, a co za tym idzie, także kosztowne. Wielu wystawców decyduje się na tworzenie indywidualnie projektowanych, często skomplikowanych konstrukcji z drewna, metalu, tworzyw sztucznych. Obowiązkowo wszystkie elementy są odpowiednio brandowane. Ale czy można to zrobić prościej? Dziś kilka pomysłów na małe stoiska reklamowe.

Małe stoisko promocyjne – stoisko w jednej torbie

Najprostsze stoisko to nic innego jak rodzaj brandowanego pulpitu. Można spotkać różne nazwy i modele takich nośników, ale łączy je jedno – mają blat i jakiś rodzaj identyfikacji wizualnej marki. Producenci używają w stosunku do nich określeń: lada reklamowa, trybunka reklamowa czy stół reklamowy. Mogą być wykonane z bardzo różnych materiałów: płyt meblowych, pleksi, aluminium, tkanin, a nawet dostępne są takie nośniki w wersji pompowanej.

Praktyczne stoisko tego typu łatwo się składa i rozkłada, a całość można spakować do jednej torby. Dzięki temu jest mobilne i uniwersalne. Czasami lada reklamowa wyposażona jest w efektowne dodatki np. konstrukcję do umieszczenia baneru lub flagi. Takie rozwiązania mają sprawić, że Twoje małe stoisko będzie widoczne z większej odległości.

Takie stoisko zaspokaja jedynie podstawową potrzebę – wyznacza miejsce do rozmowy i zapewnia powierzchnię, na której możesz zaprezentować katalogi czy podpisać dokumenty.

Małe Stoisko Reklamowe Trybunka Pompowana
Małe Stoisko Reklamowe Lada Składana
Małe Stoisko Reklamowe Trybunka Z Banerem

Stoisko ze ścianką

Czasem jednak musisz również stworzyć odpowiednie tło dla określonej sytuacji. To bardzo ważne, aby zasłonić to, co dzieje się za naszymi plecami. Dlaczego? Gdy korzystasz z danej powierzchni, nie zawsze masz nad nią całkowitą kontrolę. Twój rozmówca może zatem zobaczyć wiele rzeczy, które nie działają na korzyść Twojej marki. Może to być biurowy bałagan, brudna lub nie pasująca do wizerunku ściana. Jego cenną uwagę może również przyciągnąć ruch za Twoimi plecami. Jeśli chcesz uniknąć takich “widoków” po prostu postaw ściankę. Nazwa jest tu ponownie bardzo umowna – chodzi o pionową konstrukcję z odpowiednim nadrukiem.

W roli ścianki sprawdzi się wiele rozwiązań, większość z nich można zaliczyć do nośników ekonomicznych, które nie wydrenują Twojej kieszeni. Pierwszym jest z całą pewnością roll-up reklamowy, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Inna możliwość to standy reklamowe czyli konstrukcja aluminiowa pokryta drukowanym poszyciem z tkaniny. Może ona również przybrać różne kształty – łuku, fali, litery S. Kolejny sposób to ścianka z kostek reklamowych – to nie jest już zupełnie tanie rozwiązanie, ale za to taka ścianka zapewni Ci aż 6 różnych grafik. Możesz ją ustawiać i przestawiać jak dziecięcą układankę.

Zainteresował Cię temat ścianek reklamowych, przeczytaj także wpis o tym, jak przygotować ściankę do zdjęć.

Małe Stoisko Promocyjne Lada I Ścianka
Małe Stoisko Promocyjne Trybunka I Ścianka

Małe stoisko promocyjne – możliwości rozbudowy

Mamy już rdzeń każdego stoiska promującego firmę czyli ladę i ściankę, ale co oprócz tego może okazać się potrzebne i skuteczne? Podpowiadamy kilka rozwiązań.

Hoker z nadrukiem

Gdy rozmowa z klientem trwa nieco dłużej, warto zapewnić wygodne siedzisko. Musi ono być dostosowane do wysokości Twojej lady (jej blatu). Ponieważ zwykle lady reklamowe są wyższe niż standardowe stoły i biurka hocker będzie jak znalazł. My proponujemy taki w formie prostego walca, ale pompowany i z nadrukiem.

Podświetlana reklama

Światło nie tylko przyciąga uwagę, ale również doskonale podkreśla przekaz reklamowy. Dlatego warto, aby Twoje stoisko posiadało nośnik z własnym oświetleniem. Oświetlenie może być elementem lady czy trybunki, ale na rynku dostępne są także inne ciekawe podświetlane nośniki. Mowa tu o różnego rodzaju totemach, ekspozytorach, słupach reklamowych.

Przenośne flagi z masztem

To rozwiązanie szczególnie dobrze prezentuje się na stoiskach promocyjnych ustawionych na świeżym powietrzu. Już niewielki podmuch wiatru wprawia flagi w ruch, a ten przyciąga wzrok klientów. Jednocześnie szereg kilku flag może zastąpić ściankę reklamową.

Miękka banda promocyjna

Czasami chcesz zamknąć pewną przestrzeni wokół stoiska i stworzyć rodzaj pokoju bez ścian. Taki zabieg pozwala nie tylko uporządkować przestrzeń, ale także ruch klientów na Twoim stoisku. Proste ogrodzenie, nawet bardzo niskie, może zapewnić spokojne miejsce do rozmowy klientem, podczas gdy inni, oczekujący, pozostają w bezpiecznej, wyznaczonej odległości. W roli takiego ogrodzenia sprawdzą się zarówno wspomniane ścianki, ale również znacznie niższe miękkie bandy reklamowe.

 

Małe Stoisko Promocyjne Trybunka Podświetlana I Ścianka
Małe Stoisko Promocyjne Trybunka, Totem, Roll-up, Banda

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies