5 niestandardowych słupów reklamowych

Inventini 9 Blog 9 5 niestandardowych słupów reklamowych

Reklamowanie firmy to temat-rzeka, o którym można mówić i mówić. Zresztą nie powinno to być dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ możliwości jest sporo i należy zastanowić się nad tym, która z opcji będzie najlepsza.
Ważne jest również to, że opcje te dzielą się na standardowe i niestandardowe, a ten tekst zostanie poświęcony właśnie tym niestandardowym. Chodzi o niestandardowe słupy reklamowe – czy są dobrym pomysłem? Zdania mogą być podzielone i nie ma w tym nic zaskakującego, dlatego przyjrzyjmy się im bliżej.

Słup w postaci puszki

Czy słup reklamowy jest popularnym rozwiązaniem? Wydaje się, że jak najbardziej, zresztą najlepiej rozejrzeć się wokół siebie. Trzeba zadać sobie jednak pytanie, czy niestandardowe rozwiązania również są popularne? W tym przypadku odpowiedź nie jest już taka oczywista…
Najlepiej wziąć pod uwagę jakiś przykład. Niech tym przykładem będzie słup w postaci puszki. Jeśli puszki (jakiekolwiek!) są częścią oferty, taki słup reklamowy może być dobrym pomysłem. Oczywiście najważniejsze jest przygotowanie tego słupa – reklama musi odzwierciedlać pojawiające się oczekiwania. Zresztą to chyba powinno być dla wszystkich jasne, wystarczy wcielić się w rolę jednego z klientów.

Słup w postaci strzykawki

Kolejnym przykładem niestandardowego słupa może być strzykawka. Co można powiedzieć na temat takiego wykorzystania słupa? Ten w postaci strzykawki może być kapitalnym pomysłem! Warto zadać sobie pytanie, co jest tego powodem.

Ludzie uwielbiają niestandardowe rzeczy i oryginalne wykonania. Coś, co zaskakuje i budzi ciekawość. Coś, co stanowi niejako zagadkę. Jeśli słup będzie ciekawy, jego wartość będzie po prostu nieoceniona.

Słup w postaci butelki

Dotychczasowe przykłady wydają Ci się niezbyt atrakcyjne? Jeśli tak, może warto zdecydować się na butelkę? Nie ma co ukrywać, że napoje spożywa zdecydowana większość społeczeństwa (i co za tym idzie, reklama powinna trafić do odpowiednich osób!).

Czy jest jeszcze coś, o czym należy wspomnieć? Jak w każdym przypadku, celem zawsze jest stworzenie atrakcyjnego, wzbudzającego zainteresowanie przekazu wizualnego, o którym w najbliższym czasie wszyscy będą rozmawiać!

Słup w postaci hot doga

Jeśli Twoja firma zajmuje się fast foodami, może trzeba pomyśleć o hot dogu? Tak, chodzi o słup w postaci hot doga. Jaki jest cel każdej reklamy? Bez wątpienia zapadnięcie w pamięć i tego rodzaju reklama może to zagwarantować.

Dmuchany słup reklamowy może okazać się prawdziwym przepisem na sukces. Rzecz jasna, ważne jest też wykonanie takiego słupa (podobnie jak w przypadku każdego innego pomysłu!) – w końcu liczy się pomysł i wykonanie, i obie te kwestie są równie ważne.

Słup reklamowy w postaci cukierków Mentos

Kolejnym przykładem niestandardowego wykorzystania słupa reklamowego niech będą cukierki Mentos. Można zaryzykować stwierdzenie, że cukierki te znają niemal wszyscy. Mając to na uwadze, taki słup reklamowy może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem.

Warto też podkreślić, że reklama w takiej formie powinna zostać zauważona. Jest to szalenie istotne. Zresztą wystarczy się przez chwilę zastanowić – stworzenie reklamy nie jest tak proste, jak niektórym się wydaje.

Znalezienie odpowiedniej firmy

Pomysł na niestandardowy słup jest oczywiście ważny, ale nie wspomnieliśmy jeszcze o najważniejszym. Co należy przez to rozumieć? Pomysł to jedno, natomiast wykonanie słupa to drugie. W tym celu warto znaleźć zaufaną firmę, która profesjonalnie wszystkim się zajmie.

Nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się z ofertą firmy Inventini. Inventini to firma, dla której najważniejszy jest każdy klient. Możesz spokojnie zaufać ludziom, dla których oczekiwania klientów zawsze są najważniejsze, i którzy są absolutnie profesjonalni w tym, co robią.

Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Aktualnie wiele firm zastanawia się jak przygotować się do sezonu letniego. Nic nie wskazuje na to, by do tego czasu...
Read More
Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Marketing sportowy w małych klubach

Marketing sportowy w akademiach piłkarskich i lokalnych klubach sportowych jest bardzo ważnym elementem działalności. Wpływa bowiem nie tylko na sytuację...
Read More
Marketing sportowy w małych klubach

Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Tak, tak, wiemy - do lata jeszcze daleko, ale trzeba być przygotowanym, bo nigdy nie wiadomo, kiedy zrobi się ciepło....
Read More
Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Wesele pod namiotem

Wesele pod namiotem odbywające się w plenerze to rozwiązanie dotychczas znane w naszym kraju głównie z amerykańskich filmów. Jednak w...
Read More
Wesele pod namiotem

Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Bo życie trzeba sobie ułatwiać Produkty z linii Pascal są relatywnie lekkie, zwłaszcza w porównaniu ze zbliżonymi gabarytowo produktami tradycyjnymi....
Read More
Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Wielu z nas z utęsknieniem czekało na informację, że kina, teatry czy filharmonie mogą już być otwarte. I choć nie...
Read More
Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Uff, galerie handlowe już otwarte, życie powolutku wraca do normy. Długo trwaliśmy w niepewności co do tego, jak będzie wyglądał...
Read More
Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Drukowanie w wersji smart

Sprytne drukowanie Wiecie już, że staramy się wcielać w życie rozwiązania praktyczne, korzystne dla naszego środowiska czyli po prostu smart....
Read More
Drukowanie w wersji smart

Zero Waste by Inventini

Czy jest Zero Waste i czy można go stosować w zakładach pracy? Zero Waste do właściwie sposób życia, w którym...
Read More
Zero Waste by Inventini

Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku

Rok 2020 przyniósł ze sobą wiele nieoczekiwanych wydarzeń i jednocześnie wyzwań. Oczywiście, największym z nich była epidemia koronawirusa. Dotknęła ona...
Read More
Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku