pl
Organizacja Eventu - Event Masowy - Materiały Promocyjne

5 materiałów reklamowych, które wzbogacą Twój masowy event

Organizacja masowych eventów to świetna okazja ku temu, by w czasie ich trwania, przykuć uwagę do reklamowanej marki, produktu czy usługi bardzo dużej liczby ludzi. Aby rzeczywiście do tego doszło, warto zawczasu pomyśleć o sposobach, do których zamierzamy się w tym celu odwołać. Mogą nimi być, a w zasadzie powinny, wybrane przez nas materiały reklamowe, scharakteryzowane poniżej.

/Blog/5 materiałów reklamowych, które wzbogacą Twój masowy event

Promocja imprezy masowej jest istotna nie tylko przed jej rozpoczęciem, ale także w czasie jej trwania. Jeżeli znudziły Cię tradycyjne sposoby reklamy i szukasz czegoś, co będzie niebanalne i pozytywnie zaskoczy Twoich gości, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – promocja wydarzeń i sponsorów nie kończy się na ulotkach i plakatach. Jakie materiały reklamowe pozwolą Ci stworzyć oryginalną przestrzeń, do której ciągną tłumy?

1. Krzesła i leżaki z Twoim logotypem, czyli wygoda w estetycznym wydaniu

W czasie masowych imprez każdy uczestnik potrzebuje chwili wytchnienia i odpoczynku. Aby mu to zapewnić i mimochodem przedstawić mu swoją markę, zadbaj o zorganizowanie przestrzeni nazywanej często strefą relaksu. W zależności od typu imprezy wybierz eleganckie krzesła lub leżaki reklamowe, na których wyeksponujesz swoje logo. Wszelkiego rodzaju pufy i sofy sprawdzą się przede wszystkim podczas eventów organizowanych we wnętrzach (takich jak targi czy konferencje), z kolei leżaki o niezobowiązującym charakterze sprawdzą się w czasie imprez na świeżym powietrzu.

Leżaki Wody Polskie
Leżaki Master Born

2. Reklamowe poduszki – wygodne siedzisko i efektowny element aranżacji

Kolorowe poduchy i poduszki to świetne uzupełnienie strefy relaksu. Są miękkie, wygodne i wielofunkcyjne, a ponadto bardzo lekkie, dzięki czemu łatwo je przetransportować i ułożyć w wybranym przez Ciebie miejscu. Takie gadżety firmowe z logo spodobają się wszystkim – zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Estetyczna poduszka reklamowa z Twoim logo zachęci ludzi do interakcji, a tym samym przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki. Z promocyjnych właściwości poduszek chętnie korzystają m.in. organizatorzy wydarzeń kulinarnych, festiwali muzycznych oraz eventów filmowych.

3. Parasole z nadrukiem – osłona przed deszczem

Jeżeli organizujesz event, który odbędzie się na dworze, ciekawym elementem aranżacji przestrzeni będą reklamowe parasole z nadrukami. Ich duża powierzchnia umożliwi Ci nadruk logotypu czy hasła reklamowego w dużym rozmiarze, doskonale je eksponując. Nie mamy wątpliwości co do tego, że ich funkcjonalność przypadnie do gustu uczestnikom Twojego wydarzenia – w czasie deszczu parasole z Twoim logo ochronią ich przed deszczem, a w czasie upału dadzą upragniony cień. Tego rodzaju gadżety reklamowe warto ustawić w miejscach strategicznych, np. przy punkcie kontroli biletów czy obok strefy gastronomicznej.

4. Dmuchane bramy – skuteczny wabik na sponsorów

Kolejnym, idealnym produktem reklamowym dla organizatorów imprez masowych są dmuchane bramy. Zostały stworzone z myślą o eventach plenerowych, ale mimo to sprawdzą się także w przestronnym wnętrzu. Tego typu materiały reklamowe nie tylko wzbogacą wydarzenie o ciekawy element scenograficzny, ale przede wszystkim będą stanowić ciekawą propozycję dla potencjalnych sponsorów – już na etapie planowania wydarzenia możesz im zaproponować umieszczenie logo na bramie, która jest duża i łatwo zauważalna, a z pewnością rozpatrzą Twoją ofertę.

Brama Elementstore
Brama Zip Na Event

5. Obrusy w kolorze Twojej firmy – ładna i funkcjonalna osłona stołów

Nietypowym i wciąż niedocenianym sposobem na promocję marki są obrusy z nadrukami. Ten niebanalny produkt reklamowy sprawdzi się niemal na każdej imprezie masowej, skutecznie chroniąc powierzchnię stołów przed zabrudzeniami i uszkodzeniem. Możesz rozciągnąć je np. na wszystkich stolikach, przy których jedzą i piją uczestnicy Twojego wydarzenia lub ozdobić nimi stoły przy najważniejszych punktach mapy wydarzenia, np. przy kasie, przy bramce kontroli biletów lub na stanowisku informacyjnym.

Podsumowanie

Jak widzisz, niemal każdy element aranżacji Twojego wydarzenia może pełnić funkcję promocyjną. Reklamowe meble, poduszki, parasole i obrusy to tylko niektóre z nich. Aby zrobić wrażenie na uczestnikach eventu masowego wystarczy na chwilę się zastanowić i pomyśleć o tym, jaki przedmiot zachęci ich do interakcji i da im coś więcej, niż tylko krzykliwy, marketingowy komunikat. Pomyśl o potrzebach gości Twojego eventu, o ich wygodzie, bezpieczeństwie i dobrym samopoczuciu – dzięki temu w łatwy sposób ustalisz, jakie elementy wzbogacą Twoje wydarzenie.

Chcesz zorganizować event sprawnie i bez kłopotów poznaj błędy jakie popełniają event managerowie i uniknij ich!

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies