4 przykłady ścianek reklamowych

Inventini 9 Blog 9 4 przykłady ścianek reklamowych
Reklama to temat, na który można rozmawiać bardzo długo – tak wiele możliwości oferuje! Która z nich jest najlepsza? Wydaje się, że nie sposób udzielić jednej odpowiedzi na to pytanie. Nie można stwierdzić, że jedna opcja jest zła, a druga świetna.
Poza tym spore znaczenie ma specyfika wydarzenia. Pewne formy reklamy nie sprawdzą się we wszystkich sytuacjach. W tym tekście skupimy się na ściankach reklamowych.

Dlaczego warto zdecydować się na ściankę reklamową

Co sprawia, że ścianka reklamowa jest dobrym wyborem? Przede wszystkim to, że jest ona lekka i – co za tym idzie – stanowi taką formę reklamy, która może być przydatna w wielu różnych okolicznościach.
O jakich jeszcze atutach należy wspomnieć? Ścianka reklamowa przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy cenią sobą wygodę obsługi i łatwość montażu. Jeśli chodzi o jakość, wszystko zależy od tego, kto będzie odpowiedzialny za przygotowanie ścianki. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak wybrać zaufaną firmę, czytaj dalej!

Ścianka tekstylna

Ścianka reklamowa niejednokrotnie bywa powodem wielu rozmów. Należy jednak podkreślić, że są różne rodzaje takich ścianek. Na początek przyjrzyjmy się ściance tekstylnej – co można o niej powiedzieć?

Ścianki tekstylne to gwarancja atrakcyjnych punktów ekspozycyjnych. Poza tym są one dobrą opcją wtedy, kiedy potrzeba bogatej kolorystyki i dokładnego odwzorowania nawet najdrobniejszych detali (a takich sytuacji z pewnością nie brakuje!).

Ścianka modułowa

Jeśli ścianka tekstylna wydaje się nieatrakcyjna, może warto pomyśleć o ściance modułowej? Kiedy jest ona warta uwagi? Ścianka modułowa to idealne rozwiązanie w przypadku częstych zmian powierzchni wystawienniczej.

O czym jeszcze należy wspomnieć? Ścianka zbudowana z połączonych modułów może być rozbudowywana praktycznie bez końca. Jeżeli chodzi o jej odpowiednie ustawienie, opcje są dwie – ścianka w linii prostej lub w formie wężyka.

Ścianka pop-up

Kolejnym przykładem niech będzie ścianka pop-up. Dlaczego jest ciekawym rozwiązaniem? Mowa o elemencie, który cieszy się sporą popularnością. Można też pokusić się o stwierdzenie, że jest to nieodłączny element każdego stoiska targowego.

Ścianka pop-up jest bardzo nowoczesną formą reklamy, co również ma znaczenie. To takie odniesienie się do świadomości potencjalnych klientów. Wielu ludzi przyciąga to, co innowacyjne i atrakcyjne wizualnie.

Ścianka hop-up

Na koniec ścianka hop-up. Co przemawia za taką ścianką? Ścianka hop-up to napinany, prosty system wystawienniczy z grafiką na tkaninie. To taka nowa generacja prezentacji w dużym formacie bez jakichkolwiek łączeń.

Co jeszcze należy dodać? Dobra ścianka hop-up to gwarancja maksymalnego efektu przy minimalnym nakładzie sił. Obok takiej reklamy z bogatą kolorystyką grafiki i treści z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie!

Przygotowanie wymarzonej ścianki

Pora skupić się na przygotowaniu wymarzonej ścianki! Czas odpowiedzieć na pytanie, które firmy zapewniają dobrą jakość. Nie ma co ukrywać, że znalezienie odpowiedniej firmy nie należy do najprostszych zadań.

Masz problem ze znalezieniem zaufanej firmy? Jeśli tak, warto zwrócić uwagę na ofertę, którą ma Inventini. Ta firma wie, jak zaspokoić pojawiające się oczekiwania. Nawiasem mówiąc, Inventini wychodzi naprzeciw różnym oczekiwaniom (wśród propozycji są choćby bramy, słupy i balony reklamowe).

Jednak wróćmy jeszcze do ścianek reklamowych. Otóż jesienią planowane jest wprowadzenie nowej propozycji – stałociśnieniowej ścianki reklamowej. Inventini to firma, która cały czas stara się rozwijać.

Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Aktualnie wiele firm zastanawia się jak przygotować się do sezonu letniego. Nic nie wskazuje na to, by do tego czasu...
Read More
Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Marketing sportowy w małych klubach

Marketing sportowy w akademiach piłkarskich i lokalnych klubach sportowych jest bardzo ważnym elementem działalności. Wpływa bowiem nie tylko na sytuację...
Read More
Marketing sportowy w małych klubach

Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Tak, tak, wiemy - do lata jeszcze daleko, ale trzeba być przygotowanym, bo nigdy nie wiadomo, kiedy zrobi się ciepło....
Read More
Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Wesele pod namiotem

Wesele pod namiotem odbywające się w plenerze to rozwiązanie dotychczas znane w naszym kraju głównie z amerykańskich filmów. Jednak w...
Read More
Wesele pod namiotem

Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Bo życie trzeba sobie ułatwiać Produkty z linii Pascal są relatywnie lekkie, zwłaszcza w porównaniu ze zbliżonymi gabarytowo produktami tradycyjnymi....
Read More
Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Wielu z nas z utęsknieniem czekało na informację, że kina, teatry czy filharmonie mogą już być otwarte. I choć nie...
Read More
Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Uff, galerie handlowe już otwarte, życie powolutku wraca do normy. Długo trwaliśmy w niepewności co do tego, jak będzie wyglądał...
Read More
Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Drukowanie w wersji smart

Sprytne drukowanie Wiecie już, że staramy się wcielać w życie rozwiązania praktyczne, korzystne dla naszego środowiska czyli po prostu smart....
Read More
Drukowanie w wersji smart

Zero Waste by Inventini

Czy jest Zero Waste i czy można go stosować w zakładach pracy? Zero Waste do właściwie sposób życia, w którym...
Read More
Zero Waste by Inventini

Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku

Rok 2020 przyniósł ze sobą wiele nieoczekiwanych wydarzeń i jednocześnie wyzwań. Oczywiście, największym z nich była epidemia koronawirusa. Dotknęła ona...
Read More
Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku