pl
Kostki reklamowe jako ścianka reklamowa

4 przykłady ścianek reklamowych

Reklama to temat, na który można rozmawiać bardzo długo – tak wiele możliwości oferuje! Która z nich jest najlepsza? Wydaje się, że nie sposób udzielić jednej odpowiedzi na to pytanie. Nie można stwierdzić, że jedna opcja jest zła, a druga świetna. Poza tym spore znaczenie ma specyfika wydarzenia. Pewne formy reklamy nie sprawdzą się we wszystkich sytuacjach. W tym tekście skupimy się na ściankach reklamowych.

/Blog/4 przykłady ścianek reklamowych

Dlaczego warto zdecydować się na ściankę reklamową

Co sprawia, że ścianka reklamowa jest dobrym wyborem? Przede wszystkim to, że jest ona lekka i – co za tym idzie – stanowi taką formę reklamy, która może być przydatna w wielu różnych okolicznościach.
O jakich jeszcze atutach należy wspomnieć? Ścianka reklamowa przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy cenią sobą wygodę obsługi i łatwość montażu. Jeśli chodzi o jakość, wszystko zależy od tego, kto będzie odpowiedzialny za przygotowanie ścianki. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak wybrać zaufaną firmę, czytaj dalej!

Ścianka reklamowa tekstylna

Ścianka reklamowa niejednokrotnie bywa powodem wielu rozmów. Należy jednak podkreślić, że są różne rodzaje takich ścianek. Na początek przyjrzyjmy się ściance tekstylnej – co można o niej powiedzieć?

Ścianki tekstylne to gwarancja atrakcyjnych punktów ekspozycyjnych. Poza tym są one dobrą opcją wtedy, kiedy potrzeba bogatej kolorystyki i dokładnego odwzorowania nawet najdrobniejszych detali (a takich sytuacji z pewnością nie brakuje!).

Ścianka reklamowa modułowa

Jeśli ścianka tekstylna wydaje się nieatrakcyjna, może warto pomyśleć o ściance modułowej? Kiedy jest ona warta uwagi? Ścianka modułowa to idealne rozwiązanie w przypadku częstych zmian powierzchni wystawienniczej.

O czym jeszcze należy wspomnieć? Ścianka zbudowana z połączonych modułów może być rozbudowywana praktycznie bez końca. Jeżeli chodzi o jej odpowiednie ustawienie, opcje są dwie – ścianka w linii prostej lub w formie wężyka.

Ścianka reklamowa pop-up

Kolejnym przykładem niech będzie ścianka pop-up. Dlaczego jest ciekawym rozwiązaniem? Mowa o elemencie, który cieszy się sporą popularnością. Można też pokusić się o stwierdzenie, że jest to nieodłączny element każdego stoiska targowego.

Ścianka pop-up jest bardzo nowoczesną formą reklamy, co również ma znaczenie. To takie odniesienie się do świadomości potencjalnych klientów. Wielu ludzi przyciąga to, co innowacyjne i atrakcyjne wizualnie.

Ścianka reklamowa hop-up

Na koniec ścianka hop-up. Co przemawia za taką ścianką? Ścianka hop-up to napinany, prosty system wystawienniczy z grafiką na tkaninie. To taka nowa generacja prezentacji w dużym formacie bez jakichkolwiek łączeń.

Co jeszcze należy dodać? Dobra ścianka hop-up to gwarancja maksymalnego efektu przy minimalnym nakładzie sił. Obok takiej reklamy z bogatą kolorystyką grafiki i treści z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie!

Przeczytaj także: Ścianka do zdjęć – jak przygotować?

Przygotowanie wymarzonej ścianki reklamowej

Pora skupić się na przygotowaniu wymarzonej ścianki! Czas odpowiedzieć na pytanie, które firmy zapewniają dobrą jakość. Nie ma co ukrywać, że znalezienie odpowiedniej firmy nie należy do najprostszych zadań.

Masz problem ze znalezieniem zaufanej firmy? Jeśli tak, warto zwrócić uwagę na ofertę, którą ma Inventini. Ta firma wie, jak zaspokoić pojawiające się oczekiwania. Nawiasem mówiąc, Inventini wychodzi naprzeciw różnym oczekiwaniom (wśród propozycji są choćby bramy, słupy i balony reklamowe).

Jednak wróćmy jeszcze do ścianek reklamowych. Otóż jesienią planowane jest wprowadzenie nowej propozycji – stałociśnieniowej ścianki reklamowej. Inventini to firma, która cały czas stara się rozwijać.

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies