3 rodzaje namiotów reklamowych

Inventini 9 Blog 9 3 rodzaje namiotów reklamowych

Namioty reklamowe to bardzo powszechny produkt, który znajduje zastosowanie przede wszystkim na różnego rodzaju koncertach, targach oraz eventach. Pojawiają się głównie tam, gdzie firmy mogą pozyskać nowych klientów. Namiot reklamowy umożliwia dokonanie dowolnej aranżacji konkretnego miejsca. W zasadzie trudno wyobrazić sobie w dzisiejszych czasach stanowisko handlowe lub promocyjne, na którym nie zostały zastosowane narzędzia wspierające reklamę. Namioty reklamowe w tym przypadku są doskonałą propozycją.

Namiot stanowi bardzo skuteczny i niezwykle praktyczny nośnik reklamy. W związku z tym często wykorzystywany jest do działań promocyjnych. Namioty stworzone zostały w taki sposób, by jak najbardziej ułatwiać przedsiębiorcom dotarcie do klientów oraz umacniać swoją pozycję na rynku.

Do jakich celów służy namiot reklamowy

Na namioty reklamowe można nanosić różnego rodzaju nadruki. W rezultacie odróżniają się one od innych, znajdujących się na danej imprezie, takiej jak na przykład targi wystawiennicze. Oryginalny nadruk sprawia, że namiot zwróci uwagę szerokiego grona potencjalnych klientów. W zasadzie na żadnej imprezie, która odbywa się w plenerze, nie może zabraknąć tego produktu.

Często wykorzystywane są również podczas trwania imprez o charakterze sportowym. Można na nich trafić do konkretnego grona odbiorców. To również idealne rozwiązanie na organizację cateringu na świeżym powietrzu.

Stelażowe namioty reklamowe

Firma Inventini umożliwia nabycie reklamowego namiotu stelażowego. Taki produkt znajdzie zastosowanie podczas różnego rodzaju imprez plenerowych. To dobra propozycja dla osób poszukujących uniwersalnych rozwiązań. Za jego pomocą w prosty i szybki sposób można dokonać prezentacji swojej marki. Duża powierzchnia umożliwia naniesienie zarówno logo, jak i dowolnych haseł reklamowych.

Namiot stelażowy daje bardzo szerokie pole do swobodnej aranżacji przestrzeni. Jego konstrukcja umożliwia dopasowanie go do wymagań stawianych przez użytkownika. Namiot może posiadać zarówno wszystkie ściany i tworzyć spójną, zamkniętą konstrukcję, jak i stanowić otwartą przestrzeń.

Nadruki wykonywane są w taki sposób, by zmienne warunki atmosferyczne nie oddziaływały na nie w niekorzystny sposób. Dzięki temu loga i slogany reklamowe charakteryzują się bardzo dużą trwałością. Wytrzymała jest również konstrukcja, która może wytrzymać silne podmuchy wiatru, dochodzące nawet do prędkości 50 km/h.

Pneumatyczne namioty reklamowe

Namioty pneumatyczne wyróżniają się swoim atrakcyjnym, odmiennym wyglądem. To element, za pomocą którego z pewnością uda się przykuć wiele spojrzeń. Przy wyborze takiego rozwiązania warto skorzystać z pomocy doświadczonego producenta, jak firma Inventini, który w swojej szerokiej ofercie posiada pneumatyczne namioty reklamowe w różnych rozmiarach.

Tego rodzaju produkt poradzi sobie doskonale w trudnych, plenerowych warunkach. Bez znaczenia, czy na zewnątrz panują wysokie, czy niskie temperatury. Przeszkodą nie będą również opady deszczu lub silny wiatr.

Najważniejszym elementem jest jednak ogromna powierzchnia reklamowa, którą można wykorzystać w dowolny sposób. Co istotne, zarówno tkanina, jak i znajdujący się na niej nadruk, są bardzo odporne. Zaawansowana technologia druku cyfrowego sprawia, że nadruk jest odporny na działanie promieni UV. Dzięki temu namiot pneumatyczny będzie mógł być wykorzystywany wielokrotnie, bez ryzyka utraty swojej wysokiej jakości.

Stałociśnieniowe namioty reklamowe

Stałociśnieniowy namiot reklamowy, który zamówić można za pośrednictwem firmy Inventini, to niezwykle atrakcyjny wizualnie produkt charakteryzujący się prostotą i funkcjonalnością. Dużą zaletę stanowi łatwość rozkładania, dzięki czemu w szybki i bezproblemowy sposób można dokonać aranżacji przestrzeni wystawienniczej na różnego rodzaju imprezach.

Namiot stałociśnieniowy jest przede wszystkim niezwykle odporny. Można z niego korzystać przez cały rok, gdyż żadne warunki atmosferyczne nie spowodują jego uszkodzenia. To samo tyczy się również naniesionych na materiał nadruków. Nabywca zyskuje pewność, iż jego reklamy przez cały czas będą odpowiednio wyeksponowane. To idealna propozycja dla wszystkich ludzi ceniących proste i praktyczne rozwiązania. Z pewnością pozwoli również mocno wyróżnić się na tle pozostałych wystawców.

Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Aktualnie wiele firm zastanawia się jak przygotować się do sezonu letniego. Nic nie wskazuje na to, by do tego czasu...
Read More
Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Marketing sportowy w małych klubach

Marketing sportowy w akademiach piłkarskich i lokalnych klubach sportowych jest bardzo ważnym elementem działalności. Wpływa bowiem nie tylko na sytuację...
Read More
Marketing sportowy w małych klubach

Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Tak, tak, wiemy - do lata jeszcze daleko, ale trzeba być przygotowanym, bo nigdy nie wiadomo, kiedy zrobi się ciepło....
Read More
Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Wesele pod namiotem

Wesele pod namiotem odbywające się w plenerze to rozwiązanie dotychczas znane w naszym kraju głównie z amerykańskich filmów. Jednak w...
Read More
Wesele pod namiotem

Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Bo życie trzeba sobie ułatwiać Produkty z linii Pascal są relatywnie lekkie, zwłaszcza w porównaniu ze zbliżonymi gabarytowo produktami tradycyjnymi....
Read More
Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Wielu z nas z utęsknieniem czekało na informację, że kina, teatry czy filharmonie mogą już być otwarte. I choć nie...
Read More
Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Uff, galerie handlowe już otwarte, życie powolutku wraca do normy. Długo trwaliśmy w niepewności co do tego, jak będzie wyglądał...
Read More
Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Drukowanie w wersji smart

Sprytne drukowanie Wiecie już, że staramy się wcielać w życie rozwiązania praktyczne, korzystne dla naszego środowiska czyli po prostu smart....
Read More
Drukowanie w wersji smart

Zero Waste by Inventini

Czy jest Zero Waste i czy można go stosować w zakładach pracy? Zero Waste do właściwie sposób życia, w którym...
Read More
Zero Waste by Inventini

Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku

Rok 2020 przyniósł ze sobą wiele nieoczekiwanych wydarzeń i jednocześnie wyzwań. Oczywiście, największym z nich była epidemia koronawirusa. Dotknęła ona...
Read More
Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku