pl
pająk w dzień

3 rodzaje namiotów reklamowych

Namioty reklamowe to bardzo powszechny produkt, który znajduje zastosowanie przede wszystkim na różnego rodzaju koncertach, targach oraz eventach. Pojawiają się głównie tam, gdzie firmy mogą pozyskać nowych klientów. Czemu zawdzięczają swoją popularność?

/Blog/3 rodzaje namiotów reklamowych

Namiot reklamowy umożliwia dokonanie dowolnej aranżacji konkretnego miejsca. W zasadzie trudno wyobrazić sobie w dzisiejszych czasach stanowisko handlowe lub promocyjne, na którym nie zostały zastosowane narzędzia wspierające reklamę. Namioty reklamowe w tym przypadku są doskonałą propozycją.

Namiot stanowi bardzo skuteczny i niezwykle praktyczny nośnik reklamy. W związku z tym często wykorzystywany jest do działań promocyjnych. Namioty stworzone zostały w taki sposób, by jak najbardziej ułatwiać przedsiębiorcom dotarcie do klientów oraz umacniać swoją pozycję na rynku.

Do jakich celów służy namiot reklamowy

Na namioty reklamowe można nanosić różnego rodzaju nadruki. W rezultacie odróżniają się one od innych, znajdujących się na danej imprezie, takiej jak na przykład targi wystawiennicze. Oryginalny nadruk sprawia, że namiot zwróci uwagę szerokiego grona potencjalnych klientów. W zasadzie na żadnej imprezie, która odbywa się w plenerze, nie może zabraknąć tego produktu.

Często wykorzystywane są również podczas trwania imprez o charakterze sportowym. Można na nich trafić do konkretnego grona odbiorców. To również idealne rozwiązanie na organizację cateringu na świeżym powietrzu.

Stelażowe namioty reklamowe

Firma Inventini umożliwia nabycie reklamowego namiotu stelażowego. Taki produkt znajdzie zastosowanie podczas różnego rodzaju imprez plenerowych. To dobra propozycja dla osób poszukujących uniwersalnych rozwiązań. Za jego pomocą w prosty i szybki sposób można dokonać prezentacji swojej marki. Duża powierzchnia umożliwia naniesienie zarówno logo, jak i dowolnych haseł reklamowych.

Namiot stelażowy daje bardzo szerokie pole do swobodnej aranżacji przestrzeni. Jego konstrukcja umożliwia dopasowanie go do wymagań stawianych przez użytkownika. Namiot może posiadać zarówno wszystkie ściany i tworzyć spójną, zamkniętą konstrukcję, jak i stanowić otwartą przestrzeń.

Nadruki wykonywane są w taki sposób, by zmienne warunki atmosferyczne nie oddziaływały na nie w niekorzystny sposób. Dzięki temu loga i slogany reklamowe charakteryzują się bardzo dużą trwałością. Wytrzymała jest również konstrukcja, która może wytrzymać silne podmuchy wiatru, dochodzące nawet do prędkości 50 km/h.

Przeczytaj także wpis o tym, jak dbać o namioty stelażowe 

Pneumatyczne namioty reklamowe

Namioty dmuchane wyróżniają się swoim atrakcyjnym, odmiennym wyglądem. To element, za pomocą którego z pewnością uda się przykuć wiele spojrzeń. Przy wyborze takiego rozwiązania warto skorzystać z pomocy doświadczonego producenta, jak firma Inventini, który w swojej szerokiej ofercie posiada pneumatyczne namioty reklamowe w różnych rozmiarach.

Tego rodzaju produkt poradzi sobie doskonale w trudnych, plenerowych warunkach. Bez znaczenia, czy na zewnątrz panują wysokie, czy niskie temperatury. Przeszkodą nie będą również opady deszczu lub silny wiatr.

Najważniejszym elementem jest jednak ogromna powierzchnia reklamowa, którą można wykorzystać w dowolny sposób. Co istotne, zarówno tkanina, jak i znajdujący się na niej nadruk, są bardzo odporne. Zaawansowana technologia druku cyfrowego sprawia, że nadruk jest odporny na działanie promieni UV. Dzięki temu namiot pneumatyczny będzie mógł być wykorzystywany wielokrotnie, bez ryzyka utraty swojej wysokiej jakości.

Stałociśnieniowe namioty reklamowe

Stałociśnieniowy namiot reklamowy, który zamówić można za pośrednictwem firmy Inventini, to niezwykle atrakcyjny wizualnie produkt charakteryzujący się prostotą i funkcjonalnością. Dużą zaletę stanowi łatwość rozkładania, dzięki czemu w szybki i bezproblemowy sposób można dokonać aranżacji przestrzeni wystawienniczej na różnego rodzaju imprezach.

Namiot stałociśnieniowy jest przede wszystkim niezwykle odporny. Można z niego korzystać przez cały rok, gdyż żadne warunki atmosferyczne nie spowodują jego uszkodzenia. To samo tyczy się również naniesionych na materiał nadruków. Nabywca zyskuje pewność, iż jego reklamy przez cały czas będą odpowiednio wyeksponowane. To idealna propozycja dla wszystkich ludzi ceniących proste i praktyczne rozwiązania. Z pewnością pozwoli również mocno wyróżnić się na tle pozostałych wystawców.

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies