pl
Najpopularniejsze formy reklamy

Reklama nie musi być nudna! 3 najpopularniejsze formy reklamy wybierane przez firmy

Rok 2021 nie był zwyczajnym rokiem. Wiele już na ten temat napisano, ale teraz wraz z końcem roku robimy małe podsumowanie Waszych wyborów. Jakie były najpopularniejsze formy reklamy w tym niezwykłym roku?

/Blog/Reklama nie musi być nudna! 3 najpopularniejsze formy reklamy wybierane przez firmy

Pufy kostki reklamowe – wielofunkcyjnie i ciekawie

To w Inventini zdecydowanie najpopularniejszy gadżet 2021 roku. Sprzedaliśmy ich ponad 900. Niektóre miały tradycyjny wygląd. Ot, po prostu pufy kostka z logo i zdjęciem. Inne jednak przyciągały wzrok zdecydowanie silniej. Wiele firm zdecydowało się na ścianki z kostek. Kilka naszych produktów pozwala na ułożenie 6 różnych obrazków. Skorzystało z tego np. Muzeum w Gdańsku czy Miasto Kalisz.

Pufy Kostki Miasto Kalisz
Pufy kostka – cele zrównoważonego rozwoju

Ogromną popularnością cieszyły się również kostki pufy z wydrukowanymi na ekoskórze celami zrównoważonego rozwoju.

Pufy kostka dostępne są w kilku standardowych wymiarach (40×40, 50×50, 40×80, 50×100) w poszyciu z ekoskóry lub poliestru. Wypełnienie może stanowić styropian (sprawdza się zwłaszcza gdy chcemy wykorzystywać pufy kostka jako ściankę) lub gąbka (doskonale pełni rolę siedziska).

Flagi z logo firmy – ekonomicznie i uniwersalnie

To kolejny niedrogi gadżet reklamowy, który cieszył się w 2021 niesłabnącą popularnością. Z naszego doświadczenia wiemy, że flagi z logo firmy stanowią najczęściej uzupełnienie dla całego promocyjnego zestawu. Klienci chętnie łączyli je z produktami z linii Pascal, namiotami czy siedziskami. To właśnie takie połączenie dawało najlepsze efekty. Nie ma jak elegancki komplecik!

Flagi z logiem firmy – zestaw
Bramy Stałociśnieniowe Z Ekranem Tias

Flaga z logo firmy to gadżet jednocześnie bardzo uniwersalny. Można ją umieścić praktycznie w każdym miejscu, dzięki różnym opcjom mocowania. Wbijesz je do śniegu, ustawisz na betonie, trawie czy nawet w holu firmy. Co więcej, można je przypiąć do namiotu, a nawet zamocować na budynku. W przypadku flag Inventini korzystamy elastycznych z masztów z włókna szklanego, dzięki czemu gotowa flaga z logo firmy może mieć różny kształt. Flaga z logiem firmy może także przybrać formę repliki. To już produkty na specjalne zamówienie, które prezentują się szczególnie atrakcyjnie. W zasadzie określenie flaga z logiem firmy nie jest tu do końca właściwe. Mamy raczej do czynienia z rodzajem standu, a logo występuje na takiej zasadzie, na jakiej jest prezentowane na określonym produkcie zamawiającego.

Flaga replika – butelki wody
Flaga replika – butelka wody

Dmuchańce reklamowe – nowoczesne formy reklamy

Wśród najpopularniejszych form reklamy w 2021, warto także wspomnieć o nośnikach, które nie są może powszechnie znane, ale w tym roku zanotowaliśmy znaczący wzrost zainteresowania i zamówień na te produkty. Innymi słowy są w trendzie wznoszącym. Chodzi o dmuchańce stałociśnieniowe czyli nowoczesne formy reklamy zewnętrznej, choć nie tylko. W tym roku naszą pracownię Pascal opuściło setki produktów: głównie trybunek, stolików, hockerów, ale również namiotów. Oczywiście szczególnie cieszą te nietypowe realizacje, które z dumą prezentujemy poniżej (w podkręconej nieco, gwiazdorskiej odsłonie). Więcej o tym, jak powstają nasze dmuchańce możecie przeczytać w artykule: Projektowanie dmuchańców reklamowych od podszewki

Nowoczesne formy reklamy – Butelki DuoLIfe
Pisanka Wielkanoc
Dmuchana rakieta – ciekawa forma reklamy
Forma reklamy – milkshake dmuchany

Oczywiście nasz ranking ma subiektywny charakter i wynika z naszych firmowych doświadczeń. Jakie Waszym zdaniem były najciekawsze formy reklamy w 2021 roku?

Zobacz także:

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies