pl
Letni Zestaw Reklamowy

Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Tak, tak, wiemy - do lata jeszcze daleko, ale trzeba być przygotowanym, bo nigdy nie wiadomo, kiedy zrobi się ciepło. Wtedy warto mieć w zanadrzu takie rozwiązanie reklamowe, które doskonale komponuje się z wakacyjnym klimatem. O to kilka pytań o wakacyjny zestaw reklamowy, na które należy znać odpowiedzi zanim rozpocznie się sezon.

/Blog/Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Jak przygotować wakacyjną reklamę?

Lato kojarzy się z przyjemnością i relaksem, dlatego warto sprawić, by i Twoja reklama budziła podobne skojarzenia. W tym celu dobrze sięgnąć po takie nośniki reklamowe, które same w sobie stanowią kwintesencję lata. Naszym zdaniem najlepiej do tej roli nadają się leżaki reklamowe, parasole oraz parawany. Wszystkie te elementy mają tę niewątpliwą zaletę, że w prosty sposób można na nich umieścić Twojego logo, hasło czy inne informacje o promocyjnym charakterze, np. harmonogram letnich koncertów, informacje o happy hours.

Zestaw Plażowy

Gdzie sprawdzą się takie rozwiązania?

Reklama w takiej odsłonie doskonale komponuje się z klimatem wypoczynku na łonie natury. Można ją eksponować na nadmorskiej plaży, brzegu jeziora, ale także piaszczystej wysepce usypanej w centrum miasta czy choćby brukowanym placu. Naturalnie nie ma widzimy także przeszkód, by leżaki czy parasole ustawić np. na terenie sklepu bądź galerii. Innymi słowy wakacyjny zestaw reklamowy przyda się wszędzie tam, gdzie chcesz zapewnić swobodne warunki do rozmowy, wypoczynku czy spożywania napojów.

Jak wygląda wakacyjny zestaw reklamowy Inventini?

Oczywiście mamy konkretną propozycję letnich zestawów reklamowych. Na nadchodzący sezon przygotowaliśmy dwie wersje w atrakcyjnej cenie – małą i dużą. Mały zestaw składa się z dwóch leżaków, parasola plażowego i 10-panelowego parawanu, natomiast duży z 4 leżaków, 2 parasoli i takiego samego parawanu. Każdy z parasoli ma dodatkowo bazę umożliwiającą ustawienie na utwardzonym podłożu.

Zestaw reklamowy mały

Zestaw reklamowy duży

A teraz kilka ważnych informacji technicznych. Parasol typu Beach posiada stalowy maszt i ośmiopanelową czaszę z owiewką. Na każdym lub co drugim panelu można umieścić taki sam wzór wydruku. Leżaki zostały wykonane z drewna bukowego i  wyposażone w dodatkowe zabezpieczenie przed złożeniem. Z kolei parawan ma 10 paneli i może zostać wykonany z lekkiego poliestru flagowego lub mocniejszego (takiego jakiego używamy do produkcji leżaków – za dopłatą).

Leżak

Parawan

Parasol 2m Beach

Wszystkie elementy zestawu są zadrukowane jednostronnie. Nadruk reklamowy przygotowujemy w technologii druku sublimacyjnego, która zapewnia trwałość i żywe kolory. Dzięki niej każdy element tego zestawu będzie dokładnie taki, jak potrzebujesz – odda charakter Twojej marki!

Interesuje Cię inne zestawienie elementów? Skontaktuj się z naszym handlowcem!

 

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies