Praktyczne wykorzystanie sof i kanap reklamowych

Inventini 9 Blog 9 Praktyczne wykorzystanie sof i kanap reklamowych

Praktyczne wykorzystanie sof i kanap reklamowych

Sofa reklamowa lub kanapa reklamowa to bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie. W odróżnieniu od wielu tradycyjnych form promocji, ten rodzaj reklamy jest stosunkowo mało inwazyjny z punktu widzenia konsumenta. Osoby wypoczywające na wygodnej kanapie lub sofie automatycznie zyskują pozytywne skojarzenia z reklamowaną marką i produktem. Kanapa z nadrukiem to jednorazowa inwestycja, ponieważ raz ustawiona w odpowiednim punkcie będzie spełniać swoją funkcję przez wiele lat nie generując dodatkowych kosztów. Z tego względu sofa z nadrukiem to mebel, który spotkamy już nie tylko na eventach, wystawach czy targach. Coraz częściej staje się ona również elementem wystroju biur, zwłaszcza, że producenci sof i kanap reklamowych prześcigają w pomysłach na ciekawy i kreatywny design, który łatwo przypada do gustu klientom.

Sofa reklamowa lub kanapa reklamowa – klienci cenią design

Współcześni konsumenci są coraz bardziej wybredni i odporni na reklamy. Logotypy najbardziej znanych marek otaczają nas zewsząd, dlatego coraz częściej specjalistom od promocji zależy na tym, by komunikaty reklamowe przemycać w sposób dyskretny i budzący pozytywne skojarzenia. Z tego względu sofa reklamowa powinna spełniać dwa warunki – być wygoda i cechować się ciekawym designem. Na rynku znajdziemy więc kanapy reklamowe zaprojektowane w minimalistyczny, modny obecnie sposób, jak również przypominające po prostu przerośnięte poduszki. Sukces zależy w dużej mierze od umiejętności i kreatywności projektanta.

Sofa z nadrukiem – darmowa i nieinwazyjna metoda promocji

Sofa z nadrukiem w wielu branżach stanowi wygodną metodę promocji. W gastronomii umieszczona jednorazowo w wybranym lokalu będzie dostrzegana i używana przez konsumentów przez wiele lat. Warunkiem jest oczywiście konieczność dobrego wykonania kanapy z nadrukiem. Dlatego producenci tych mebli korzystają najczęściej z solidnych, wykonanych z dobrych tworzyw lub drewna stelaży, a także wytrzymałego, odpornego na obtarcia i przebarwienia obicia.
Dlaczego sofa lub kanapa z nadrukiem to praktyczne rozwiązanie? (nagłówek h2)
Kanapa reklamowa wykonana w elegancki sposób z efektownym nadrukiem i ciekawym designem spodoba się większości użytkownikom – zwłaszcza, gdy będzie również wygodna. Taka forma reklamy potrafi być bardziej skuteczna niż setki bannerów internetowych ginących w szumie reklamowym, a także materiały drukowane i drażniące odbiorców bilboardy na ulicach.

Gdzie przede wszystkim spotkamy sofy i kanapy reklamowe?

sofa reklamowa honor z nadrukiem

Sofa reklamowa to mebel, który najczęściej spotkamy w lokalach gastronomicznych – restauracjach, barach, pubach czy klubach. Od dawna reklamują się w ten sposób producenci napojów, alkoholu, przekąsek czy przypraw. Jednak kanapa reklamowa to również stały element stoisk wystawienniczych na konferencjach, targach i wielu innych eventach. Sofa z nadrukiem nie jest więc zarezerwowana wyłącznie dla branży gastronomicznej. Sofa reklamowa jest także od lat charakterystycznym elementem wszelkich punktów usługowych, w których klienci muszą niekiedy poczekać w kolejce. Wygodne kanapy zapewniają komfort między innymi w bankach, punktach obsługi klienta sieci telekomunikacyjnych, a także w całych galeriach handlowych.

Kanapa reklamowa jako alternatywa dla typowych mebli biurowych

Wiele wiodących firm szczególnie dąży do zadbania o komfort swoich pracowników, a także odwiedzających ich siedziby klientów. Dobra atmosfera w miejscu, w którym spędzamy najczęściej 8 godzin dziennie zależy między innymi od panującego wokół wystroju. Kanapa reklamowa odznaczająca się między innymi bardzo ciekawym, kolorowym i kreatywnym designem, a jednocześnie wygodą stanowi godną rozważenia alternatywę dla zwykłych mebli biurowych. Wystarczy spojrzeć jak wyglądają obecnie biura dynamicznych startupów, jak również zachodnich innowacyjnych gigantów, takich jak Google, Facebook i Microsoft.

Sofa reklamowa jako element zestawu

Rozważając zakup mebli eventowych warto mieć na uwadze, że sofa reklamowa prawdopodobnie nie będzie jedynym elementem wystroju. Tego rodzaju meble najczęściej tworzą więc zestawy. W lokalach gastronomicznych obok kanapy z nadrukiem znajdziemy również stoliki i parasole, w przypadku stoisk konferencyjnych całość zabudowy, a w biurze między innymi pufy, stoliki, czy gazetniki. Wszystkie elementy takiego zestawu powinny stanowić całość pod względem designu, by jeszcze lepiej zapaść w pamięć klientów – a więc odbiorców komunikatu reklamowego.

Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku

Rok 2020 przyniósł ze sobą wiele nieoczekiwanych wydarzeń i jednocześnie wyzwań. Oczywiście, największym z nich była epidemia koronawirusa. Dotknęła ona...
Czytaj więcej
Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku

Kabina do testów COVID-19 – namiot sanitarny

Czytaj więcej
Kabina do testów COVID-19 – namiot sanitarny

Namioty pogrzebowe

Czytaj więcej
Namioty pogrzebowe

Namioty bankietowe

Czytaj więcej
Namioty bankietowe

Namioty eventowe

Czytaj więcej
Namioty eventowe

Namioty targowe

Czytaj więcej
Namioty targowe

Namioty techniczne

Czytaj więcej
Namioty techniczne

Namioty gastronomiczne

Czytaj więcej
Namioty gastronomiczne

Namioty dla służb mundurowych

Czytaj więcej
Namioty dla służb mundurowych

Namioty administracyjne

Czytaj więcej
Namioty administracyjne