pl
Namiot Pneumatyczny Adar

Jaki namiot na targi, jaki na stanowisko reklamowe?

Namioty pozwalają zorganizować wydarzenie w plenerze niezależnie od miejsca i pory roku. Przed wyborem odpowiedniego namiotu na eventy masowe należy przede wszystkim określić jego zastosowanie, a następnie dobrać odpowiedni wymiar, kształt, grafikę, które to pozwolą na swobodne przemieszczanie się pomiędzy stoiskami oraz zainteresować uczestników wydarzenia ofertą wystawców. Jaki namiot wybrać w zależności od rodzaju wystawy? Służymy pomocą!

/Blog/Jaki namiot na targi, jaki na stanowisko reklamowe?

Namiot eventowy, jako idealny nośnik reklamowy

Namioty reklamowe stanowią idealny dodatek marketingowy, który zwraca uwagę uczestników i
zachęca do zapoznania się z oferty firmy. Stoiska reklamowe muszą być użyteczne, jak i stanowić
oryginalny nośnik reklamowy. Zastosowanie namiotów jest bardzo szerokie – idealnie sprawdzą się podczas wydarzeń sportowych, gdzie sponsorzy rywalizacji zostaną zapamiętani oraz będą uznani za profesjonalną markę. Latem pozwolą na ochronę przed słońcem i deszczem, a zimą przed śniegiem i wiatrem.

Dzięki odpowiedniej konfiguracji mogą idealnie spełniać swoją funkcję. Ogromną zaletą namiotów jest zastosowanie udogodnień w postaci regulacji wysokości każdej nogi, napięcia dachu, dowolnej konfiguracji ścian bocznych (np. pełne, połowiczne, z oknem, drzwiami, ozdobnymi zasłonkami). Dodatkową wartością jest bardzo szybki montaż i wytrzymała konstrukcja. Namioty mogą być wykorzystywane wielokrotnie, a dzięki niewielkim wymiarom po złożeniu, przewożone w różne miejsca.

Stoiska reklamowe muszą być widoczne z daleka, dlatego bardzo ważna jest grafika i jakość druku. Nie tylko będą prezentować się wyjątkowo estetycznie, przykuwać uwagę, ale również stanowić doskonałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, w tym działaniu promieni słonecznych. Uzupełnieniem namiotu reklamowego będą oczywiście dodatki w postaci parasoli reklamowych, flag reklamowych z masztem, oświetlenia całej powierzchni namiotu, obrandowanych obciążników piaskowych czy podłogi. Tego typu namiot eventowy może przyjąć dowolny kształt i wielkość w zależności od wyposażenia i charakteru akcji reklamowej.

 

Namioty Eventowe

Mobilny namiot handlowy

Mobilność, szybkość i prostota montażu sprawiają, że namiot handlowy można wykorzystać praktycznie w każdym miejscu. Mobilne punkty sprzedażowe są najlepszym rozwiązaniem na sprzedaż sezonową. Ze względu na dowolną konfigurację namioty bardzo dobrze sprawdzają się latem, jak i zimą. Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne dają możliwość dostosowania namiotu do indywidualnych potrzeb.
Namioty gastronomiczne czy cateringowe mogą być częściowo przesłonięte, z ladą oraz miejscem na butle gazowe i produkty spożywcze. Uzupełnieniem będą oczywiście stoły, siedziska, parasole, a zimą również promienniki gazowe, które zapewnią bardzo komfortowe warunki. Oczywiście na pierwszym miejscu zawsze jest bezpieczeństwo, dlatego namiot handlowy wykonany jest z najlepszych jakościowo materiałów.
Jakie jeszcze może być zastosowanie namiotu handlowego? Sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie konieczne jest zapewnienie ochrony przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Stanowią zabezpieczenie zarówno wystawionych do sprzedaży produktów, jak i dla klientów. Namiot handlowy jest idealnym rozwiązaniem na imprezach masowych na otwartym powietrzu oraz jako element infrastruktury koncertowej. Ponadto po rozwinięciu wszystkich ścian bocznych można uzyskać zamkniętą i bezpieczną przestrzeń dla składowanych towarów podczas eventu.

Namiot wystawowy niezbędny na targach handlowych

Zanim zdecydujemy się na namiot wystawowy należy zastanowić się nad funkcjami, jakie ma spełniać takie miejsce. Musi zapewnić wygodę wystawcom, ale przede wszystkim uczestnikom targów. Należy zapewnić im jak najlepsze warunki do zapoznania się z wystawianym produktem, czyli przeznaczyć dostateczną ilość miejsca oraz zadbać o widoczność towaru. Oprócz tego namiot ma za zadanie zapewnić odpowiednią ochronę przed warunkami pogodowymi, jeżeli event jest organizowany w plenerze.

Jeżeli naszą rolą jest organizacja całych targów, a nie jedynie przygotowanie jednego stanowiska, warto wybrać duży, przestronny namiot. Dobrym rozwiązaniem jest namiot na indywidualne zamówienie, który spełni wszystkie wymagania, aby podczas eventu nie doszło do żadnych niemiłych niespodzianek. Namioty wystawowe charakteryzują się najczęściej transparentnym dachem, zapewniającym odpowiednie światło wpadające do środka. Poza wysoką funkcjonalnością należy zwrócić dużą uwagę na estetykę namiotów. Wiele osób w pierwszej kolejności myśli właśnie o niej. Jeżeli namiot będzie nieestetyczny, istnieje szansa, że stracimy potencjalnych klientów, którzy udadzą się do konkurencji.

Zobacz także:

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies