pl
Namiot dla Straży Pożarnej

Namiot dla Straży Pożarnej

Nietypowe zlecenia to dla nas nie tylko wielkie wyzwanie, ale także ogromna satysfakcja. Tym razem na zamówienie Straży Pożarnej spróbowaliśmy kolejnej modyfikacji technologii stałociśnieniowej. W ten sposób powstał 40-metrowy namiot w pięknym, oczywiście czerwonym, kolorze. Przeczytaj, jaki namiot dla Straży Pożarnej przygotowaliśmy!

/Blog/Namiot dla Straży Pożarnej

Nowy Pascal – namiot dla Straży Pożarnej

Już wcześniej przygotowywaliśmy projekty dla strażaków. Dzielni mundurowi szczególnie upodobali sobie namioty Pascal zwane pieszczotliwie “pająkami”. Chętnie kupowali także praktyczne i łatwe w obsłudze brandowane namioty stelażowe. Tym razem jednak zamówienie było nietypowe. Namiot miał być duży i – że tak to ujmiemy – w jednym kawałku. Nie łączyliśmy kilku standardowych namiotów, aby uzyskać większą przestrzeń, lecz powstał jeden, duży namiot stałociśnieniowy – namiot modułowy.

Namiot strażacki Namiot strażacki Namiot strażacki

Oryginalna konstrukcja namiotu Pascal

Namiot dla Straży Pożarnej przywodzi na myśl klatkę piersiową wielkiego zwierza. Możecie nam wierzyć, ale w środku to wrażenie jest jeszcze silniejsze. Jego główną konstrukcję stanowią dmuchane “żebra” dla zwiększenia stabilności spięte aluminiowymi rurami. Rury są wkręcane do specjalnych gniazd w nogach namiotu.

namiot dla Straży Pożarnej

Na takiej konstrukcji został rozpostarty dach oraz ściany. Właściwie powinniśmy powiedzieć dacho-ściany, bo każdy “segment” został zakryty jednym kawałkiem materiału, będącym jednocześnie dachem i dwoma ścianami namiotu. Osobne elementy stanowią także ściana przednia z wejściem i tylna namiotu. Całe poszycie jest zapinane na zamki, a więc w razie potrzeby namiot można “otworzyć” i zapewnić dopływ świeżego powietrza.

Przeczytaj także wpis: Namioty dla branży medycznej

Segmentowa konstrukcja sprawia, że wielkość namiotu strażacy dostosują do bieżących potrzeb. Każdy z segmentów jest niezależny, a co za tym idzie nie ma potrzeby rozkładania całego namiotu – można usunąć jeden, dwa, a nawet trzy segmenty. Cała konstrukcja namiotu dla Straży Pożarnej ma 4 metry szerokości i 10 długości.

Choć na zdjęciach tego dobrze nie widać, namiot jest także przygotowany, aby pełnić funkcję promocyjną – reklamową. Na każdym segmencie można umieścić banery przypinane na rzepy.

Wizualizacja konstrukcji namiotu

Rys. 1 Wizualizacja konstrukcji namiotu.

Poszukujesz nietypowego rozwiązania na eventy, do codziennej pracy czy też wyjątkowe okazje. Przedstaw nam swoje potrzeby, a wspólnie przygotujemy produkt specjalnie dla Ciebie. Skontaktuj się z nami!

 

Zobacz także:

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies