pl
Fotel Dmuchany Jammas

Jak wyczyścić fotele, by wyglądały jak nowe

Każdy produkt reklamowy dostępny na rynku, również ten z Inventini, wymaga konserwacji oraz czyszczenia. Zabiegi te pozwalają utrzymać gotowy produkt, taki jak siedzisko i fotel reklamowy, w dobrym stanie przez długie lata. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na konieczność wykonania konserwacji jest zmieniająca się pogoda, która towarzyszy imprezom plenerowym. To ich nieodłączny element powodujący liczne zabrudzenia. Sprawdź, jak zadbać o swoje produkty reklamowe.

/Blog/Jak wyczyścić fotele, by wyglądały jak nowe

Gotowe produkty, czyli fotele i siedziska reklamowe, wykonane są z wysokiej jakości materiału – w większości przypadków jest to tkanina poliestrowa. Jest to wyjątkowo trwałe tworzywo, które wymaga niewielkiej pracy w czasie czyszczenia. Niemniej warto pamiętać również o kilku ważnych zasadach. Mokrego fotela nie powinno się składać. Do transportu oraz przechowywania zalecamy wykorzystywać dedykowane pokrowce. Dzięki temu każdy fotel będzie odpowiednio chroniony przed uszkodzeniami.

Właściwe dbanie o fotele reklamowe, czyli jak to zrobić

Fotele reklamowe wykonane są z tkaniny poliestrowej, która jest wysoce odporna na działanie czynników atmosferycznych. Wśród nich można wymienić przede wszystkim deszcz oraz słońce, które najczęściej towarzyszą licznym imprezom plenerowym. Aby jednak zachowały swój pierwotny wygląd jak najdłużej, wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Dlatego warto zapoznać z poniższymi wskazówkami.

Pielęgnacja, jak i czyszczenie produktów reklamowych z Inventini, wymaga zastosowania delikatnych środków chemicznych (detergentu) lub płynu do naczyń połączonego z letnią wodą. Do czyszczenia najlepiej wykorzystać gąbkę lub ścierkę. Wspomniane zabiegi najlepiej wykonać ręcznie, gdyż czyszczenie mechaniczne może okazać się zbyt intensywne. Dodatkowo niewłaściwie dobrane i zastosowane zabiegi pielęgnacyjne mogą powodować zniszczenie warstwy ochronnej, czyli zastosowanego impregnatu z materiału.

Dodatkowym czynnikiem wpływającym na stan użytkowanych produktów reklamowych z Inventini jest ich właściwe przechowywanie oraz transportowanie. Najlepszym i wskazanym sposobem jest wykorzystywanie załączonej torby, która chroni Twój fotel przed licznymi uszkodzeniami. Chcąc przedłużyć żywotność tychże produktów, należy także składać je dopiero w momencie, gdy będą wysuszone i czyste. W ten sposób unikniesz nie tylko zabrudzeń, ale i potencjalnie niebezpiecznych dla tkaniny poliestrowej materiałów.

Fotele reklamowe – nieodłączny element każdej imprezy plenerowej

Siedziska reklamowe to nowoczesny i sprawdzony sposób na reklamę Twojej firmy! Dlaczego? Przykuwa uwagę potencjalnych klientów zainteresowanych Twoim produktem, a jednocześnie pozwala im odpocząć. Jednocześnie produkt ten sprawia, że konsumenci zatrzymają się przy Twoim stoisku nieco dłużej. Przyczyni się to nawiązania trwalszych relacji, jak i budowania pozytywnego wizerunku firmy lub produktu. Niewątpliwie warto zainwestować w produkty reklamowe, takie jak siedziska, fotele i sofy z oferty Inventini.

W ofercie Inventini znajdziesz szeroki asortyment obejmujący siedziska, namioty, bramy, słupy i znacznie więcej produktów reklamowych. Oczywiście możesz zgłosić się do nas z gotowym pomysłem, który – po zaakceptowaniu projektu – chętnie zrealizujemy. Gwarantujemy fachowe doradztwo na każdym kroku, który tylko przybliży Cię do uzyskania produktu najwyższej jakości.

Szczególną uwagę w asortymencie Inventini zwracają siedziska reklamowe, gdyż możesz dokonać wyboru pośród: puf sako, leżaków reklamowych, krzeseł reżyserskich, kostek reklamowych, kostek Yoga, sof, foteli i hokerów. Każdy z tych produktów został specjalnie opracowany, tak aby zapewnić komfort użytkowania szerokiemu gronu klientów. Jesteśmy przekonani, że docenisz nie tylko zaproponowany styl, ale i jakość materiału, mnóstwo kolorów i dbałość o szczegóły. Gwarantujemy wysoką jakość gotowego produktu, jak i długą żywotność gotowego produktu.

Zobacz także:

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies