pl
Kostki Reklamowe Góra

Jak połączyć kilka małych kostek reklamowych w jedno duże logo

Kostki reklamowe to produkty, który przypadną do gustu wszystkim osobom pragnącym w ciekawy i nowoczesny sposób zaprezentować różnego rodzaju treści reklamowe. Ich niewątpliwym atutem jest duża uniwersalność. Mogą zostać użyte w różnego rodzaju przestrzeniach, takich jak firmowe biuro, hale targowe, imprezy plenerowe lub zorganizowane w zamkniętych obiektach. Poznaj je lepiej!

/Blog/Jak połączyć kilka małych kostek reklamowych w jedno duże logo

Kostki reklamowe to fantastyczny reklamowy gadżet – mogą prezentować dowolne treści umieszczone na naniesionych grafikach. Na kostkach reklamowych często umieszcza się firmowy logotyp, hasło reklamowe lub promuje się konkretną usługę/firmę. Możliwości są ograniczone jedynie wyobraźnią klienta i na produkcie może znaleźć się wszystko, co potrzebne jest w danej chwili do przeprowadzenia skutecznej akcji marketingowej. Skutecznej, gdyż to niebanalna i niestandardowa forma reklamy, a więc przyciągająca potencjalnych klientów bardziej niż stosowanie tradycyjnych ulotek.

Możliwości wykorzystania kostek reklamowych

Sposób wykorzystania kostek reklamowych może być bardzo odmienny. Często jednak korzysta się z nich bezpośrednio w celach reklamowych. Na kostkach umieszczane są więc konkretne, spersonalizowane grafiki, które mają charakter marketingowy. Oczywiście każda kostka może być sama w sobie nośnikiem konkretnej reklamy. Takie pufy kostki świetnie sprawdzają się w różnego rodzaju lokalach oraz biurach, w których chcemy zwrócić uwagę klienta na dane treści. Istnieje jednak również możliwość tworzenia całych ścianek reklamowych, które ze względu na swoje duże wymiary z pewnością przykują uwagę każdego.

Logo Tenisóvki Logo Tenisóvki

Jeśli zamierzasz pokazać swoje logo w sposób bardziej spektakularny, możesz wykorzystać wiele kostek do stworzenia interesującej budowli. Każda z kostek reklamowych może mieć naniesioną część grafiki przedstawiającą na przykład firmowe logo, po to, by po złożeniu całości ukazało się ono na całej ściance reklamowej. Takie rozwiązanie przyda się przede wszystkim tam, gdzie chcemy zwrócić na siebie uwagę dużej liczby odbiorców. Mogą być to duże festiwale, stoiska targowe lub imprezy branżowe. Wielkoformatowe logo na pewno pozostanie w pamięci każdego, kto spotka się z tego typu instalacją.

Logo EBS na kostkach reklamowych

Przeczytaj również wpis o tym, jak wykorzystać te same kostki na różnych eventach.

Gdzie nabyć kostki

Oczywiście zawsze należy dokonywać zakupu kostek dobrej jakości, które dystrybuowane są przez sprawdzoną i rozpoznawalną na rynku firmę. Właśnie dlatego warto skorzystać z szerokiego asortymentu produktów oferowanych przez firmę Inventini. Kupując tutaj, zyskujesz pewność, że otrzymany produkt będzie spełniał najwyższe standardy. Kostki reklamowe wykonane zostały ze specjalnie utwardzonej pianki tapicerskiej. Dzięki temu zachowują dużą stabilność i można budować z nich sporej wielkości ścianki reklamowe, prezentujące logo firmy. Naniesiona grafika wykonana została w technologii druku cyfrowego. Dzięki temu jest niezwykle odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a także umożliwia naniesienie obrazów, w których zostaną dopracowane nawet najmniejsze szczegóły.

Dlaczego warto stosować kostki reklamowe

Dlaczego właściwie warto zdecydować się na zaprezentowanie logo firmowego na ściance złożonej z kostek reklamowych? Przede wszystkim dlatego, że dobry i skuteczny marketing powinien zaskakiwać klientów, odróżniać się od innych, tradycyjnych form oraz wzbudzać pozytywne odczucia. Taki właśnie efekt można uzyskać, korzystając z kostek dostępnych w firmie Inventini. Zbudowanie ścianki z kostek reklamowych świadczy o pomysłowości i kreatywności jej twórcy. Klienci lubią takie rozwiązania, dlatego też będą kojarzyć markę z czymś pomysłowym, ciekawym i innowacyjnym. O to właśnie chodzi, by odnieść marketingowy sukces! Tego typu produkt może wykorzystać właściwie każdy. Świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku dużych przedsiębiorstw, jak i mniejszych działalności chcących wyróżnić się na tle konkurencji. Przyciągnij uwagę potencjalnych klientów, pokazując własne logo przy użyciu kostek reklamowych. Zapoznaj się z ofertą firmy Inventini i stwórz dla siebie coś naprawdę wyjątkowego.

 

Zobacz także:

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies