Jak wykorzystać te same kostki na różnych eventach

Inventini 9 Blog 9 Jak wykorzystać te same kostki na różnych eventach

Kostki stanowią niezwykle lekkie i trwałe nośniki reklamowe. Doskonale sprawdzają się w różnych miejscach, np. w biurze lub na wszelkiego rodzaju eventach. Sposób ich wykorzystania może być odmienny w zależności od rodzaju organizowanej imprezy. Kostki sprawdzą się jako siedzisko, stoliczek na kawę lub jako typowy nośnik reklamy. Ich zastosowanie uzależnione jest wyłącznie od indywidualnych oczekiwań osoby, która z nich korzysta.

Kostki reklamowe przydają się podczas wydarzeń mających charakter promocyjny, jak również mogą być elementem wyposażenia biura i punktów obsługi klienta. Ich modułowość daje możliwość łączenia poszczególnych kostek w jedną, spójną całość i tworzenia tym samym grafik złożonych z wielu kostek.

Można także stosować pojedyncze kostki, na które naniesiona zostanie grafika stworzona na potrzeby konkretnego nabywcy. Na poszczególnych kostkach można umieścić dowolną kompozycję graficzną. Umożliwia to wykazanie się inwencją i kreatywnością, które mogą korzystnie wpływać na odbiór ze strony potencjalnych klientów.

Wykorzystanie kostek reklamowych

Kostki reklamowe mogą być dowolnie wykorzystywane podczas eventów o różnym charakterze. Świetnie sprawdzą się także po prostu w przestrzeni firmowej jako ciekawy i nowoczesny nośnik reklamy. Pozwala na umieszczenie logo, sloganu reklamowego lub też konkretnej akcji promocyjnej. Kreatywna forma reklamy z pewnością lepiej zaszczepi się w pamięci klientów. Warto do nich dotrzeć, korzystając z ciekawych rozwiązań dostępnych na rynku.

W trakcie trwania imprez plenerowych kostki reklamową mogą służyć jako siedziska. Co więcej, różnorodność kształtów pozwala dopasować je do konkretnego charakteru imprezy, jak również otoczenia. Kostki reklamowe dostępne w asortymencie firmy Inventini wykonane zostały z dobrej jakości pianki, dlatego gwarantują wysoką wytrzymałość.

Kostka sprawdzi się także jako element wystroju w takich miejscach, jak puby i kawiarnie. Są to przestrzenie, w których spotyka się spora liczba ludzi, by przyjemnie spędzić wolny czas. Warto korzystać z kostek reklamowych w takich miejscach, ponieważ stanowią one dobrą formę reklamy konkretnych produktów lub marki. Owalne kostki sprawdzą się jako stoliki, natomiast kwadratowe to znakomite siedziska.

Kostki eventowe z oferty Inventini

Inventini oferuje produkty, które charakteryzuje się niezwykłą uniwersalnością wykorzystania. Sprawdzają się jako pufy, stoliki, nośniki reklamy oraz ścianki ekspozycyjne. Różnorodność kształtów i form umożliwia dokonywania swobodnych aranżacji przestrzeni.

Wszystko sprowadza się jednak do osiągnięcia głównego założenia, jakim jest realizacja celów marketingowych przedsiębiorstwa. Kostka jest znakomitą formą reklamy, ponieważ mocno odróżnia się od klasycznych reklam w postaci ulotek reklamowych lub tradycyjnych banerów. Taki produkt pozostaje na długo w pamięci klientów, gdyż jest nieszablonowy i świadczy o niezwykłej kreatywności.

Kostki od Inventini cechuje również doskonała jakość wykonania. Zastosowanie utwardzonej pianki sprawia, że produkt jest niezwykle stabilny. Jako materiał zwykle stosowana jest tkanina poliestrowa lub ekoskóra. Dzięki temu grafiki, które zostają naniesione na kostkę, są bardzo trwałe i nie ścierają się. Zastosowanie technologii druku cyfrowego sprawia, że grafika jest bardzo wyraźna i pozwala na dokładne odwzorowanie nawet najmniejszych szczegółów. Kostka prezentuje się w bardzo efektowny sposób.

Wyróżnij się atrakcyjną formą reklamy

Dla osób, których nie zadowalają kostki piankowe, Inventini oferuje produkt pod nazwą Yoga Cube. To niezwykle funkcjonalny produkt, ponieważ daje możliwość rozłożenia kostki. Po rozłożeniu zajmuje ona bardzo niewielką ilość miejsca i jest prosta w transporcie. Przyda się więc przede wszystkim podczas organizowania imprez plenerowych, które odbywają się w różnych miejscach i zachodzi konieczność przemieszczania się.

Tego rodzaju produkt cechuje również duża praktyczność i funkcjonalność. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych kostek, mogą być one wykorzystywane jako mobilne meble lub reklama. Dobra jakość wykonania zapewnia stabilność i wytrzymałość, natomiast możliwość umieszczenia dowolnej grafiki daje doskonałe możliwości marketingowe. Kostki sprawdzą się dobrze zarówno podczas eventów plenerowych, jak i tych, które odbywają się w pomieszczeniach zamkniętych.

Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Aktualnie wiele firm zastanawia się jak przygotować się do sezonu letniego. Nic nie wskazuje na to, by do tego czasu...
Read More
Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Marketing sportowy w małych klubach

Marketing sportowy w akademiach piłkarskich i lokalnych klubach sportowych jest bardzo ważnym elementem działalności. Wpływa bowiem nie tylko na sytuację...
Read More
Marketing sportowy w małych klubach

Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Tak, tak, wiemy - do lata jeszcze daleko, ale trzeba być przygotowanym, bo nigdy nie wiadomo, kiedy zrobi się ciepło....
Read More
Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Wesele pod namiotem

Wesele pod namiotem odbywające się w plenerze to rozwiązanie dotychczas znane w naszym kraju głównie z amerykańskich filmów. Jednak w...
Read More
Wesele pod namiotem

Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Bo życie trzeba sobie ułatwiać Produkty z linii Pascal są relatywnie lekkie, zwłaszcza w porównaniu ze zbliżonymi gabarytowo produktami tradycyjnymi....
Read More
Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Wielu z nas z utęsknieniem czekało na informację, że kina, teatry czy filharmonie mogą już być otwarte. I choć nie...
Read More
Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Uff, galerie handlowe już otwarte, życie powolutku wraca do normy. Długo trwaliśmy w niepewności co do tego, jak będzie wyglądał...
Read More
Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Drukowanie w wersji smart

Sprytne drukowanie Wiecie już, że staramy się wcielać w życie rozwiązania praktyczne, korzystne dla naszego środowiska czyli po prostu smart....
Read More
Drukowanie w wersji smart

Zero Waste by Inventini

Czy jest Zero Waste i czy można go stosować w zakładach pracy? Zero Waste do właściwie sposób życia, w którym...
Read More
Zero Waste by Inventini

Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku

Rok 2020 przyniósł ze sobą wiele nieoczekiwanych wydarzeń i jednocześnie wyzwań. Oczywiście, największym z nich była epidemia koronawirusa. Dotknęła ona...
Read More
Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku