pl
Kostki Reklamowe Yoga Mik

Jak wykorzystać te same kostki na różnych eventach

Kostki stanowią niezwykle lekkie i trwałe nośniki reklamowe. Doskonale sprawdzają się w różnych miejscach, np. w biurze lub na wszelkiego rodzaju eventach. Sposób ich wykorzystania może być odmienny w zależności od rodzaju organizowanej imprezy. Kostki sprawdzą się jako siedzisko, stoliczek na kawę lub jako typowy nośnik reklamy. Ich zastosowanie uzależnione jest wyłącznie od indywidualnych oczekiwań osoby, która z nich korzysta. Sprawdź, jak je wykorzystać

/Blog/Jak wykorzystać te same kostki na różnych eventach

Kostki reklamowe przydają się podczas wydarzeń mających charakter promocyjny, jak również mogą być elementem wyposażenia biura i punktów obsługi klienta. Ich modułowość daje możliwość łączenia poszczególnych kostek w jedną, spójną całość i tworzenia tym samym grafik złożonych z wielu kostek.

Można także stosować pojedyncze kostki, na które naniesiona zostanie grafika stworzona na potrzeby konkretnego nabywcy. Na poszczególnych kostkach można umieścić dowolną kompozycję graficzną. Umożliwia to wykazanie się inwencją i kreatywnością, które mogą korzystnie wpływać na odbiór ze strony potencjalnych klientów.

Wykorzystanie kostek reklamowych

Kostki reklamowe mogą być dowolnie wykorzystywane podczas eventów o różnym charakterze. Świetnie sprawdzą się także po prostu w przestrzeni firmowej jako ciekawy i nowoczesny nośnik reklamy. Pozwala na umieszczenie logo, sloganu reklamowego lub też konkretnej akcji promocyjnej. Kreatywna forma reklamy z pewnością lepiej zaszczepi się w pamięci klientów. Warto do nich dotrzeć, korzystając z ciekawych rozwiązań dostępnych na rynku.

W trakcie trwania imprez plenerowych pufy kostki  mogą służyć jako siedziska. Co więcej, różnorodność kształtów pozwala dopasować je do konkretnego charakteru imprezy, jak również otoczenia. Kostki reklamowe dostępne w asortymencie firmy Inventini wykonane zostały z dobrej jakości pianki, dlatego gwarantują wysoką wytrzymałość.

Kostka sprawdzi się także jako element wystroju w takich miejscach, jak puby i kawiarnie. Są to przestrzenie, w których spotyka się spora liczba ludzi, by przyjemnie spędzić wolny czas. Warto korzystać z kostek reklamowych w takich miejscach, ponieważ stanowią one dobrą formę reklamy konkretnych produktów lub marki. Owalne kostki sprawdzą się jako stoliki, natomiast kwadratowe to znakomite siedziska.

Kostki eventowe z oferty Inventini

Inventini oferuje produkty, które charakteryzuje się niezwykłą uniwersalnością wykorzystania. Sprawdzają się jako pufy, stoliki, nośniki reklamy oraz ścianki ekspozycyjne. Różnorodność kształtów i form umożliwia dokonywania swobodnych aranżacji przestrzeni.

Wszystko sprowadza się jednak do osiągnięcia głównego założenia, jakim jest realizacja celów marketingowych przedsiębiorstwa. Kostka jest znakomitą formą reklamy, ponieważ mocno odróżnia się od klasycznych reklam w postaci ulotek reklamowych lub tradycyjnych banerów. Taki produkt pozostaje na długo w pamięci klientów, gdyż jest nieszablonowy i świadczy o niezwykłej kreatywności.

Kostki reklamowe cechuje również doskonała jakość wykonania. Zastosowanie utwardzonej pianki sprawia, że produkt jest niezwykle stabilny. Jako materiał zwykle stosowana jest tkanina poliestrowa lub ekoskóra. Dzięki temu grafiki, które zostają naniesione na kostkę, są bardzo trwałe i nie ścierają się. Zastosowanie technologii druku cyfrowego sprawia, że grafika jest bardzo wyraźna i pozwala na dokładne odwzorowanie nawet najmniejszych szczegółów. Kostka prezentuje się w bardzo efektowny sposób.

Wyróżnij się atrakcyjną formą reklamy

Dla osób, których nie zadowalają kostki piankowe, Inventini oferuje produkt pod nazwą Yoga Cube. To niezwykle funkcjonalny produkt, ponieważ daje możliwość rozłożenia kostki. Po rozłożeniu zajmuje ona bardzo niewielką ilość miejsca i jest prosta w transporcie. Przyda się więc przede wszystkim podczas organizowania imprez plenerowych, które odbywają się w różnych miejscach i zachodzi konieczność przemieszczania się.

Tego rodzaju produkt cechuje również duża praktyczność i funkcjonalność. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych kostek, mogą być one wykorzystywane jako mobilne meble lub reklama. Dobra jakość wykonania zapewnia stabilność i wytrzymałość, natomiast możliwość umieszczenia dowolnej grafiki daje doskonałe możliwości marketingowe. Kostki sprawdzą się dobrze zarówno podczas eventów plenerowych, jak i tych, które odbywają się w pomieszczeniach zamkniętych.

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies