Jak bramy startowe pomagają firmom zaistnieć podczas widowisk sportowych?

Inventini 9 Blog 9 Jak bramy startowe pomagają firmom zaistnieć podczas widowisk sportowych?

bramy startowe, bramy reklamowe, bramy dmuchane, bramy pneumatyczne, brama z nadrukiemJak bramy startowe pomagają firmom zaistnieć podczas widowisk sportowych?

Bramy reklamowe to jeden z nieodłącznych elementów każdej imprezy sportowej. Nie tylko sprawdzą się jako główne wejścia na koncerty czy festiwale, ale również wyznaczą linię startu i mety podczas wyścigów. Jest to doskonała okazja, aby zareklamować swoje produkty i usługi. Dzięki przenośnej konstrukcji bramy pneumatyczne sprawdzą się zarówno w plenerze, jak i wewnątrz pomieszczeń. Ze względu na swoje rozmiary są jednym z najlepszych nośników reklamowych na wszelkich wydarzeniach o charakterze sportowym.

Daj się zauważyć!

Kibicując uczestnikom imprezy sportowej z napięciem przyglądamy się linii mety, którą przekracza zwycięzca. W takim momencie robimy zdjęcia i nagrywamy filmy, utrwalając wspomnienia, a przy okazji reklamowaną markę. Maratony czy wyścigi kolarskie są bardzo często transmitowane przez telewizję lokalną i ogólnopolską, dzięki czemu potencjał reklamowy jest ogromny!

Bramy reklamowe – rodzaje

Bramy dmuchane to duże możliwości tworzenia unikalnych kompozycji graficznych. Można na nich zamieścić swoje logo, slogan reklamowy, wyróżnić się kolorystyką oraz dostosować kształt do preferencji każdej firmy. Brama z nadrukiem ma jedno podstawowe zadanie – musi przyciągać wzrok. Do wyboru są tradycyjne bramy prostokątne, w kształcie łuku lub wielokątu. Każda z nich ma przygotowaną odpowiednio dużą powierzchnię reklamową.

Jak skonstruowane są bramy dmuchane?

Powierzchnie reklamowe nie tylko muszą być atrakcyjne wizualnie, ale również wytrzymałe. Bramy pneumatyczne wykonane są z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej, która jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne. W przypadku eventów organizowanych na plaży, gdzie często mamy do czynienia z wietrzną pogodą, liczy się stabilność konstrukcji reklamowych. Bramy dmuchane mimo swojej małej wagi są niezwykle wytrzymałe i odporne na złe warunki atmosferyczne. Posiadają jeszcze jedną ważną zaletę z ekonomicznego punktu widzenia – można je wykorzystywać wiele razy, zmieniając umiejscowienie.

Zastosowania bram reklamowych

Bramy dmuchane posiadają wiele zastosowań. Najczęściej można je spotkać podczas maratonów, które zdobywają coraz większą rzeszę fanów, wyścigów kolarskich, imprez narciarskich, wyścigów samochodowych i wielu innych eventów sportowych. W przypadku tego typu wydarzeń bardzo istotna jest mobilność bram dmuchanych, których montaż, czyli wypełnienie powietrzem, trwa nieporównywalnie krócej, niż złożenie cięższych konstrukcji promocyjnych.

Bramy pneumatyczne – postaw na mobilność

Bramy dmuchane przed rozłożeniem zajmują niewiele miejsca i ważą zaledwie 15-20 kilogramów. Są więc niezwykle wygodne w transporcie. Rozłożenie bramy zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy podłączyć wentylator do źródła zasilania – nie jest wymagana dodatkowa praca specjalistów, jak to bywa w przypadku cięższych konstrukcji.

Brama z nadrukiem – narzędzie promocji również dla lokalnego biznesu

Ten oryginalny nośnik reklamowy jest bardzo dobrą alternatywą dla zwykłych szyldów i potykaczy. Wbrew pozorom, bramy startowe nie są zarezerwowane dla dużych marek, z powodzeniem mogą się na nich reklamować lokalni przedsiębiorcy. Odbiorcami nie tylko będą uczestnicy wydarzenia, ale również osoby interesujące się sportem, które nie mogły przybyć na event. Bramy startowe, jak i na mecie są najczęściej fotografowane i filmowane, dzięki czemu zasięg reklamowy jest bardzo duży.

Element strategii reklamowej

Bramy dmuchane rzadko występują jako jedyny element strategii promocyjnej dla marki, produktu lub firmy. Gdy wykorzystujemy je podczas eventów, koncertów lub innych imprez o charakterze masowym, możemy je potraktować je jako swojego rodzaju drogowskaz dla odbiorców – potencjalnych klientów. W ten sposób zapraszamy klientów do naszego stoiska. W nim zaś znajdą się kolejne materiały promocyjne. Dobrym przykładem są producenci napojów, którzy w tego typu stoiskach umieszczą dodatkowo wygodne leżaki, parasole, stoliki i pufy, posiadające spersonalizowany nadruk.

Drukowanie w wersji smart

Sprytne drukowanie Wiecie już, że staramy się wcielać w życie rozwiązania praktyczne, korzystne dla naszego środowiska czyli po prostu smart....
Czytaj więcej
Drukowanie w wersji smart

Zero Waste by Inventini

Czy jest Zero Waste i czy można go stosować w zakładach pracy? Zero Waste do właściwie sposób życia, w którym...
Czytaj więcej
Zero Waste by Inventini

Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku

Rok 2020 przyniósł ze sobą wiele nieoczekiwanych wydarzeń i jednocześnie wyzwań. Oczywiście, największym z nich była epidemia koronawirusa. Dotknęła ona...
Czytaj więcej
Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku

Kabina do testów COVID-19 – namiot sanitarny

Czytaj więcej
Kabina do testów COVID-19 – namiot sanitarny

Namioty pogrzebowe

Czytaj więcej
Namioty pogrzebowe

Namioty bankietowe

Czytaj więcej
Namioty bankietowe

Namioty eventowe

Czytaj więcej
Namioty eventowe

Namioty targowe

Czytaj więcej
Namioty targowe

Namioty techniczne

Czytaj więcej
Namioty techniczne

Namioty gastronomiczne

Czytaj więcej
Namioty gastronomiczne