pl
Balon reklamowy Inventini

Balony reklamowe w przestrzeni miejskiej

Balony reklamowe stanowią nieodłączny element każdego eventu, którego organizacja ma na celu przyciągnięcie uwagi jego uczestników w stronę oferowanych im usług lub produktów. Ze względu na swoje rozmiary oraz efektowny design, jesteśmy w stanie dzięki nim w łatwy sposób dotrzeć do szerokiego grona osób. O czym jednak należy przy tym pamiętać?

/Blog/Balony reklamowe w przestrzeni miejskiej

Możliwość kreatywnego reklamowania swojej marki, produktów, bądź usług stała się metodą, z której każda firma powinna korzystać. W dostępnej przestrzeni możemy zastosować takie rozwiązania, które skupią uwagę naszej grupy odbiorców. Jednym z takich rozwiązań jest balon reklamowy, który możemy zamontować w dowolnym miejscu.

Balony pneumatyczne

Balony pneumatyczne są wykonane z wysokiej jakości poliestru, wykazującego dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zyskujesz więc pewność, że balon reklamowy dmuchany posłuży Ci przez dłuższy czas, co wpływa na opłacalność inwestycji. Jego wymiar dopasujemy do Twoich potrzeb, a opcja nadruku dużej powierzchni umożliwi Ci stworzenie dowolnego komunikatu, jaki chcesz przekazać do swoich klientów. Szeroka paleta barw w żaden sposób Cię nie ogranicza – projekt będzie więc całkowicie zgodny z Twoją wizją.

Balon reklamowy helowy

Balon reklamowy helowy to rozwiązanie, które będzie widoczne na bardzo dużym obszarze. Dzięki zastosowaniu helu balon będzie się unosił nad głowami ludzi zebranych na evencie. Z pewnością przyciągnie wzrok każdego, kto znajdzie się w jego bliższej i dalszej okolicy. Pozwól więc się zauważyć i zainwestuj w rozwiązanie, które wyróżni Cię na tle konkurencji. Balon reklamowy latający przyciąga wzrok – właśnie tego potrzebujesz, jeśli chcesz być zauważony. Jest to jeden z kolejnych sposobów na budowanie świadomości marki wśród konsumentów. Dowolność kształtów i rozmiarów pozwala Ci zastosować balon reklamowy również w pomieszczeniach.

Balony eventowe

Każde wydarzenie jest świetną okazją do zaznaczenia swojej obecności na rynku. Wykorzystaj je więc należycie i zainwestuj w balony eventowe, na przykład balony 3m, które zadrukowane Twoim logo, przyciągną uwagę klientów. Ich wygląd oraz wysokiej jakości wykonanie świadczyć będą na korzyść Twojej marki, która w oczach konsumentów stanie się atrakcyjna. W końcu przedstawienie się na wszelkiego rodzaju eventach jest ważnym elementem budowania świadomości marki, a środki, jakich użyjemy, w tym balony 3m zostaną docenione przez klientów. Gdy wykorzystasz balon reklamowy dmuchany, Twoi odbiorcy będą Cię postrzegać jako firmę, która jest w stanie dobrze przygotować się do wydarzenia.

Łatwość montażu i czyszczenia

I choć balon, szczególnie dużych gabarytów, wydaje się być wyzwaniem w kwestii pakowania i pompowania, to jednak dzisiejsze rozwiązania pozwalają go szybko rozłożyć i złożyć. W zestawie otrzymujesz specjalny pokrowiec do przechowywania dmuchanych elementów, a wygodna pompa pozwoli Ci je szybko rozstawić. Takie ułatwienie pozwala zaoszczędzić czas, szczególnie w trakcie objazdowych eventów po kraju lub za granicą. Tak wygodne rozwiązania stają się dodatkową zaletą wykorzystania balonów jako elementu marketingowego. Dodatkowo bardzo łatwo je wyczyścisz, dzięki materiałom, użytym do produkcji. Wystarczy przepłukać je wodą pod ciśnieniem, aby przywrócić im świetny wygląd. To pozwala na wielokrotne użytkowanie.

Przestrzeń miejska

Balony reklamowe mogą przyjmować różne kształty – napompowanych kul, bram, dmuchanych namiotów i osłon stoisk. Stają się więc one standardowym elementem przestrzeni miejskiej, do których odbiorcy już się przyzwyczaili. Nie znaczy to jednak, że ich skuteczność spadła, wręcz przeciwnie, nadal są dostrzegane przez osoby uczestniczące w danym wydarzeniu. Bywają też wykorzystywane jako punkt orientacyjny, szczególnie przy dużych imprezach. Zastosowanie nadruku pomaga w tworzeniu świadomości marki, która zaznacza swoją obecność w przestrzeni miejskiej. Kolorystyka i rodzaj nadruku zależą tylko i wyłącznie od Ciebie – powiedz nam, co zaplanowałeś, a my stworzymy to dla Ciebie.

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies