pl
Dmuchańce reklamowe dla firmy

5 zalet wykorzystania dmuchańcy jako reklamy

Dziś trudno wyobrazić sobie event sportowy czy wydarzenie kulturalne bez dmuchańcy reklamowych. Nie ma wyścigu bez dmuchanej bramy, a dmuchane namioty zapewniają miejsce do rozrywki na polskich plażach. Czemu zawdzięczają swoją rosnącą popularność? Poznaj 5 zalet wykorzystania dmuchańcy jako reklamy.

/Blog/5 zalet wykorzystania dmuchańcy jako reklamy

Przyciągnięcie uwagi – dmuchańce reklamowe jako sposób na zaintrygowanie klienta

Nie ma co tu kryć dmuchańce reklamowe robią wrażenie. Widoczne z daleka często ogromne obiekty, przyciągają wzrok przechodniów i wabią niczym miód misie.

Kilkumetrowe konstrukcje górują nad innymi produktami eventowymi, jak namioty stelażowe czy systemy wystawiennicze. Dmuchaniec reklamowy doskonale sprawdza się jako swoisty drogowskaz, kierujący na określone stanowisko czy do strefy relaksu. W tej roli najlepiej obsadzić balony reklamowe, albo specjalne dedykowane dmuchańce (o czym za chwilę).

Duża powierzchnia reklamowa – dmuchańce jak ogromne billboardy

Duża powierzchnia to duże możliwości reklamowe. Wykonana z poliestru lub PVC dmuchańce są niczym czyste płótno. Można umieścić na nich praktycznie dowolny przekaz reklamowy – zarówno wielobarwną grafikę, zdjęcie, jak i tradycyjnie logo lub hasło. Profesjonalny nadruk (np. metodą sublimacji, lateksową czy UV) zapewnia odpowiednią trwałość i jakość wzorów. W efekcie dmuchane produkty reklamowe zachwycają feerią barw.

Szczególnie duże możliwości tworzą reklamowe balony i kule, które z racji kształtu zapewniają znaczną powierzchnię zadruku. Balon o średnicy 2 metrów to ponad 12 m2 powierzchni reklamowej! Do zamieszczenia przekazu można wykorzystać zarówno czaszę, jak i podstawę takiego dmuchańca.

Balony reklamowe Balon reklamowy

Dodatkowo dmuchańce reklamowe mogą zostać wyposażone w wymienialne banery. Jest to rozwiązanie szczególnie popularne w przypadku bram. Taki baner jest umocowany na dmuchańcu za pomocą rzepów. To wyjątkowo atrakcyjne miejsce do wyeksponowania logotypów sponsorów, ponieważ znajduje się w newralgicznym miejscu, gdzie zostaną one uchwycone przez aparaty i kamery reporterów.

Brama z wymiennymi banerami Brama z rzepami do banerów

Łatwość transportu – nawet samochodem osobowym

Największą zaletą dmuchańców jest jednak, naszym zdaniem, fakt, że po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Imponujące wielkością produkty mieszczą się wygodnych torbach transportowych. W Inventini największa z nich ma wymiary 140x70x50cm. W takiej torbie przetransportujemy namiot 8×8 metrów czy 6-metrowy balon!

Niewielkie dmuchańce reklamowe jak sofy i fotele reklamowe mieszczą się do toreb wielkości bagażu podręcznego. I nie ważą więcej niż może ważyć taki właśnie bagaż. W efekcie stoisko wyposażone  np. w namiot, słup, siedziska (kanapę i fotel) wraz ze stolikiem można przywieźć na miejsce eventu nawet niewielkim samochodem osobowym.

Łatwość rozkładania – kilka minut i gotowe

Podczas rozkładania dmuchańców reklamowych najwięcej czasu zajmie Wam… kotwienie. Gdy korzystasz z pompki elektrycznej, napełnienie nawet 6-metrowego balonu trwa zaledwie kilka minut. Czas przygotowania dmuchanego stolika cateringowego można natomiast liczyć w sekundach! Rozkładanie jest wyjątkowo proste, bo praktycznie całą robotę, wykona za Ciebie powietrze.

Możliwość indywidualizacji – dmuchaniec reklamowy do zadań specjalnych

Dmuchance to wyjątkowo “plastyczne” produkty. Zwłaszcza te wentylatorowe dają się bardzo łatwo modyfikować. Można z nich tworzyć skomplikowane kształty, np. repliki produktów. Ogromne butelki, słoiki, paczki chipsów – nie ma sprawy.

Majonez Fan

Technologia stałociśnieniowa jest nieco bardziej wymagająca, lecz wciąż tworzy wiele możliwości korzystania z walorów, jakie mają dmuchańce. Producent Inventini przygotowuje realizacje w linii Pascal na specjalne zamówienie. Z resztą zobaczcie sami, poniżej przykładowe produkty!

Puszki Pascal Rakieta Pascal

Więcej na temat kastomizacji produktu przeczytasz w naszym wcześniejszym wpisie.

Zanim wrzucisz do wyszukiwarki hasło „dmuchańce producent” napisz do nas, z pewnością razem stworzymy coś niezwykłego!

 

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies