pl
Kreatywny Namiot Reklamowy Planetarium

5 najbardziej kreatywnych namiotów reklamowych

Planujesz zakup namiotu, ale potrzebujesz inspiracji. Poznaj kilka kreatywnych pomysłów!

/Blog/5 najbardziej kreatywnych namiotów reklamowych

Potrzeba matką wynalazków, nie inaczej jest w przypadku projektowania reklam w postaci namiotów promocyjnych. Klienci zgłaszają się do nas z różnymi problemami, pomysłami, abyśmy wspólnie znaleźli satysfakcjonujące rozwiązania. Czasem wystarczy zastosowanie standardowych opcji dodatkowych, innym razem potrzebny jest zupełnie nowy projekt. Poznaj kreatywne namioty reklamowe by Inventini.

Namiot jako planetarium – użyteczne i kreatywne namioty reklamowe

Jeden z naszych namiotów działa jako przenośne planetarium. To duży, niestandardowy namiot stałociśnieniowy o wymiarach 8×8 m. Specjalnym życzeniem było, aby w środku panowała zupełna ciemność – stąd bardzo długie brudniki na zakończeniu ścian, które zapobiegają dostawaniu się światła poprzez przerwę między ścianą a gruntem.

Co ciekawe, inny klient zamawiał u nas materace do planetarium. 24 leżanki tworzyły razem koło o średnicy 5,8 m.

Kreatywne Namioty Reklamowe Planetarium
Kreatywne Namioty Reklamowe Brudnik

Gigant z sześcioma odnóżami i oświetleniem – reklama widoczna w nocy

Inny gigantyczny namiot tym razem w technologii Fan (wentylatorowej) zamówiło Miasto Tarnobrzeg. Wielka konstrukcja była widoczna z daleka, dzięki intensywnym kolorom – błękit i żółć – oraz oświetleniu. Zostało ono umieszczone u góry konstrukcji, w poszyciu przypominającym kształtem gwiazdę. Ten namiot Fan jest jednak o tyle nietypowy, że zamiast standardowych 4 nóg posiadał ich 6.

Kreatywne Namioty Reklamowe Fan Targobrzeg
Kreatywne Namioty Reklamowe Fan Targobrzeg Z Oświetleniem

Ściany jak billboardy – wykorzystanie dużych powierzchni reklamowych

W przypadku bardzo dużych namiotów jego ściany będą pełniły funkcję billboardu. Ten efekt wykorzystała firma Jammas, która zamówiła u nas 2 Pascale 6x6m. Każdy z tych dużych namiotów został wyposażony w 3 podwójne ściany. W ten sposób powstał szeroki wachlarz możliwości aranżacji zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego wyglądu namiotów.

Warto także dodać, że w tym zamówieniu przygotowaliśmy również łącznik namiotów i przedsionki. Dzięki nim można stworzyć dużą zadaszoną powierzchnię użytkową – ponad 70 m2 przy podłodze.

Kreatywne Namioty Reklamowe Ściany Z Dwustronnym Nadrukiem Jammas
Kreatywne Namioty Reklamowe Ściany Z Dwustronnym Nadrukiem Jammas

Namioty z bannerami – praktyczna i ekonomiczna reklama na każdą okazję

Wymienne banery kojarzą się nam głównie z bramami i słupami. Ale to rozwiązanie można zastosować także w przypadku namiotów. Ciekawą propozycją jest umieszczenie baneru jako wymiennej falbany – tak na przykład zrobiło Miasto Gmina Końskie. Ale banery możesz także zastosować na ścianach namiotu. Tu za przykład posłuży realizacja przygotowana przez nas dla KOWR. W efekcie, każde z tych rozwiązań umożliwia szybkie dostosowanie przekazu do aktualnej sytuacji – zmianę logotypów sponsorów, hasła przewodniego eventu itp. Kreatywne namioty reklamowe mogą być zatem nie tylko estetyczne, ale także praktyczne!

Kreatywne Namioty Reklamowe Wymienne Banery
Kreatywne Namioty Reklamowe Wymienne Bannery KOWR

Namioty gastronomiczne – projektowanie reklam przy wykorzystaniu praktycznych dodatków

Projektowanie reklam w praktyce oznacza często kreatywne wykorzystanie możliwości, które zapewniają różnego rodzaju dodatki do standardowych rozwiązań. Tak się składa, że w tej kwestii celują zwłaszcza namioty gastronomiczne. Mają one zwykle zarówno dopracowaną grafikę, jak i wiele elementów funkcjonalnych i efektownych dodatków. Daszki, okna, lady z półbokami sprawiają, że namioty cateringowe są bardzo atrakcyjne i przyciągają uwagę podczas wszelkiego rodzaju eventów na świeżym powietrzu.

W tym kontekście warto zwłaszcza zwrócić uwagę na półboki, które znajdują się w newralgicznym miejscu namiotu, tuż pod ladą. To miejsce, gdzie wyjątkowo chętnie klienci umieszczają informację o ofercie wraz z cenami. Gdyby te uległy zmianie – co w dobie inflacji nie jest wykluczone – w Inventini można zamówić sam półbok z nowym nadrukiem.

Projektowanie Reklam Namiot Gastronomiczny
Kreatywne Namioty Reklamowe Heineken
Projektowanie Reklam Nimipivovar
Projektowanie Reklam Namiot Gastronomiczny Wołowina

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies