5 ciekawych pomysłów na wykorzystanie obrusów reklamowych

Inventini 9 Blog 9 5 ciekawych pomysłów na wykorzystanie obrusów reklamowych

obrus reklamowy okrąglyWszelkiego rodzaju eventy, wydarzenia, a także codzienna działalność firmowa pozwalają na reklamowanie naszych usług, produktów i marki w kreatywny sposób. Jeden z nich stanowią obrusy reklamowe, które wyśmienicie prezentują się zarówno na tradycyjnych stołach, jak i koktajlowych. Dzięki temu możesz wykorzystać kolejny element przestrzeni do budowania świadomości marki. Oto kilka ciekawych propozycji, które pozwolą Ci zastosować takie rozwiązanie w Twojej firmie.

Targi – obrusy z nadrukiem

Wszelkiego rodzaju eventy i targi są momentem, w którym zachęcasz klientów do skorzystania z Twojej oferty. Zadbaj więc o spójność wizerunkową i zrób wszystko aby się wyróżnić wśród innych stoisk. Obrusy reklamowe pozwolą Ci na zamieszczenie logo marki bądź komunikatu, który chcesz przekazać dla klienta. Wysokiej jakości nadruk pozwoli stworzyć dowolny przekaz. Wykonamy nadruk w wysokiej rozdzielczości, a paleta barw jest tak szeroka, że z pewnością znajdziesz w niej każdy potrzebny Ci kolor. Daj się więc zauważyć i spraw, żeby Twój punkt wyróżniał się na tle innych.

Eventy gastronomiczne

Choć zastosowanie obrusów w trakcie wydarzeń gastronomicznych wydaje się być oczywiste, to nie każdy wie, że można użyć obrusów ze specjalnym nadrukiem. To z pewnością podkreśli charakter wydarzenia, a także pozwoli Ci zaznaczyć na nim obecność Twojej firmy. Wielokolorowe nadruki w wysokiej jakości przyciągają wzrok, więc zadbaj o to, aby projekt jak najlepiej trafił do Twojego odbiorcy. Obrus stretch jest świetnym rozwiązaniem – możesz go zastosować nawet na otwartej przestrzeni. Dzięki specjalnemu dopasowaniu masz pewność, że nakrycie stołu nie zostanie porwane przez wiatr, a żaden z gości nie ściągnie przypadkowo obrusu.

Przyjęcia koktajlowe

Choć można je zaliczyć w pewnym sensie do wydarzeń gastronomicznych, to jednak zazwyczaj przy tego rodzaju eventach wykorzystuje się wysokie, okrągłe stoły. W obłożeniu ich obrusami również Ci pomożemy. Stworzymy specjalnie dla Ciebie obrusy reklamowe, które dopasowane będą nawet do nietypowego kształtu stołu. Nakrycie prezentuje się niezwykle elegancko, a kolor wybierasz według własnych potrzeb. Możemy stworzyć zarówno białe okrycia, jak i czarne, fioletowe czy chociażby czerwone. Taka dowolność pozwoli Ci wkomponować obrus w wystrój wnętrza i podkreślić jego wyjątkowy charakter. Obrus stretch opina stół, dzięki czemu unikasz nieszczęśliwych wypadków w trakcie imprezy.

Restauracje

Kto powiedział, że w restauracji obrusy muszą być neutralne? Zamieść na stołach swoje logo bądź informacje o promocjach. Dowolność przy tworzeniu nadruku pozwala Ci znaleźć kolejne zastosowanie dla obrusu reklamowego. Wymiar również dopasujemy do stołów, znajdujących się w Twoim lokalu. Każdy z obrusów można prać bez obawy o zatarcie nadruku, dzięki czemu masz pewność, że będą Ci służyły przez długi czas. Gdy Twoi klienci spędzają miło czas przy stole nakrytym obrusem z nadrukiem, zyskujesz dodatkowy element działań marketingowych, wpływających na budowanie świadomości marki.

Stoisko wystawowe

Możesz obrusy z nadrukiem zastosować również w witrynach sklepowych bądź elementach wystroju sklepu. Gdy stoisko wystawowe znajduje się wewnątrz Twojego lokalu, możesz je przyozdobić obrusem reklamowym. Wymiar nie ma znaczenia – przygotujemy dla Ciebie taki, jakiego potrzebujesz, a estetyczny nadruk uzupełni cały obraz profesjonalnego wizerunku marki. Klienci lubią, gdy firma dba o szczegóły. Zastosowanie kolejnego elementu z logiem naszej marki będzie więc dodatkowym atutem, pozwalającym na zwiększenie świadomości marki wśród konsumentów.
Zastosowań obrusów reklamowych jest z pewnością wiele – mogą się przydać również w przestrzeni pracowniczej, na stoiskach tymczasowych, jako element dekoracyjny, umieszczony przy recepcji naszej firmy. Niezależnie od tego, co wymyślisz, możesz przygotować dowolny projekt nadruku, bądź my zrobimy to za Ciebie i prześlemy Ci do akceptacji. Jedno jest pewne – wysoka jakość wykonania obrusu i nadruku będzie świadczyła na Twoją korzyść w oczach klientów.

Drukowanie w wersji smart

Sprytne drukowanie Wiecie już, że staramy się wcielać w życie rozwiązania praktyczne, korzystne dla naszego środowiska czyli po prostu smart....
Czytaj więcej
Drukowanie w wersji smart

Zero Waste by Inventini

Czy jest Zero Waste i czy można go stosować w zakładach pracy? Zero Waste do właściwie sposób życia, w którym...
Czytaj więcej
Zero Waste by Inventini

Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku

Rok 2020 przyniósł ze sobą wiele nieoczekiwanych wydarzeń i jednocześnie wyzwań. Oczywiście, największym z nich była epidemia koronawirusa. Dotknęła ona...
Czytaj więcej
Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku

Kabina do testów COVID-19 – namiot sanitarny

Czytaj więcej
Kabina do testów COVID-19 – namiot sanitarny

Namioty pogrzebowe

Czytaj więcej
Namioty pogrzebowe

Namioty bankietowe

Czytaj więcej
Namioty bankietowe

Namioty eventowe

Czytaj więcej
Namioty eventowe

Namioty targowe

Czytaj więcej
Namioty targowe

Namioty techniczne

Czytaj więcej
Namioty techniczne

Namioty gastronomiczne

Czytaj więcej
Namioty gastronomiczne