pl
Leżak Reklamowy Własny Nadruk

3 materiały reklamowe, które muszą znaleźć się w każdej strefie kibica

Turnieje sportowe stanowią doskonałą okazję ku temu, by w zorganizowanej dla kibiców specjalnej strefie zareklamować daną markę lub produkt. Myli się jednak ten, kto sądzi, że można to zrobić wyłącznie za sprawą wyświetlanych na telebimach spotów. Istnieje kilka innych, równie efektywnych sposobów na pozyskanie nowych klientów. O jakich technikach myślimy?

/Blog/3 materiały reklamowe, które muszą znaleźć się w każdej strefie kibica

Świetnym rozwiązaniem jest strefa kibica, którą niemal każdy może zorganizować w swoim lokalu, biurze, czy w centrum miasta i cieszyć się ze wspólnie przeżywanych emocji. Jakie gadżety reklamowe powinny się w niej znaleźć by była jak najbardziej użyteczna dla kibiców?

1. Wygodne miejsce do siedzenia

Miejsce do siedzenia, w którym kibice będą mogli usiąść i w komfortowych warunkach oddać się sportowym emocjom, to jeden z najważniejszych elementów strefy kibica. Jednym z rodzajów siedzisk, które warto wykorzystać są pufy reklamowe. Te estetyczne, a zarazem funkcjonalne meble przenośne nie tylko sprawdzą się jako designerski element strefy kibica, który zapewni uczestnikom wydarzenia chwilę odpoczynku, ale też zwrócą uwagę uczestników na Twoją markę i sprawią, że zapamiętają ją oni na dłużej. Co więcej, pufy idealnie dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając tym samym wysoki komfort siedzenia.

Innym rodzajem siedzisk, które możesz wykorzystać w strefie kibica są leżaki reklamowe. Głównie kojarzymy je z latem, wakacjami i odpoczynkiem na plaży, ale jako gadżet kibica również świetnie się sprawdzą. Dzięki solidnej konstrukcji nie tylko zapewnią uczestnikom wydarzenie wygodne warunki do oglądania meczu, ale też mogą stać się świetną reklamą Twojej firmy. Możesz umieścić na nich logo marki, dowolną grafikę w pełnym kolorze lub hasło, które pokaże, że wspierasz piłkarzy i jesteś z kibicami. Reklamowy leżak z logo i adekwatnym do sytuacji hasłem wzbudzi pozytywne emocje wśród kibiców, wyróżni Cię na tle innych reklamodawców i tym samym stanie się skuteczną metodą reklamy zewnętrznej.

2. Schronienie dla kibiców i strefa relaksu

Podczas organizacji strefy kibica, szczególnie jeśli ma ona znajdować się w plenerze, warto pamiętać o miejscach, w których miłośnicy piłki nożnej będą mogli schronić się przed upałem, deszczem czy będą mogli po prostu odpocząć.
Zastosowanie znajdą tu dmuchane namioty reklamowe. Sprawdzą się one w każdych warunkach – nie straszne są im ani upały, ani ulewy. Mogą też posłużyć uczestnikom meczu jako oryginalna strefa relaksu, w której odpoczną od piłkarskich emocji oraz jako siedziba stoisk gastronomicznych czy sklepików sprzedających mundialowe gadżety. Chcesz też przy okazji zwrócić uwagę na swoją markę i logo? Dmuchane namioty reklamowe, dzięki swojej oryginalnej konstrukcji i intrygującemu wyglądowi, bez problemu przykują uwagę Twoich potencjalnych klientów i pomogą Ci dotrzeć do jak największej ilości osób. Wystarczy, że wybierzesz kolor i grafikę, którą umieścisz na namiocie. Może to być zarówno logo Twojej firmy, jak i jakiś inny graficzny motyw, który podkreśli charakter wydarzenia.

Namiot wentylatorowy

3. Strefa gastronomiczna

Jak wiadomo, podczas wielkich emocji, apetyt wzrasta, dlatego musisz zapewnić bywalcom strefy kibica komfortowe warunki w strefie gastronomicznej. Koniecznie zaopatrz ją w stoliki cateringowe, które nie tylko pozwolą uczestnikom meczu wygodnie delektować się pysznym jedzeniem, ale też będziesz mógł efektywnie zaprezentować na nich swoją firmę. Gdy oni będą zatrzymywać się przy stolikach, by porozmawiać o grze drużyny i wymienić się celnym spostrzeżeniami na temat taktyki, ty w tym czasie przedstawisz im swoją markę. Wystarczy, że na powierzchni stołu nadrukujesz logo lub grafikę związaną z Twoją firmą. Do tego stoły wykonane są precyzyjnie i solidne, więc nie musisz martwić się o ich stabilność.

Stoliki Cateringowe Hopf

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies