Producent dmuchańców reklamowych Bielsko-Biała

Nowoczesne narzędzia reklamowe

Reklamy takie jak ulotki czy ogłoszenia w gazetach są już odrzucane przez klientów i powoli odchodzą do lamusa. Firmy muszą szukać nowych, innowacyjnych sposobów na promowanie własnej marki. Reklama dmuchana obecnie jest chętnie wykorzystywana na różnego rodzaju eventach. Wpływa na to przede wszystkim fakt, że łatwo można ją zmontować i zdemontować. Po złożeniu jej małe gabaryty pozwalają na bezproblemowe jej przewiezienie w inne miejsce, na kolejne wydarzenie lub magazynowanie i przechowywanie do czasu kolejnego sezonu. Taka forma reklamy będzie zatem odpowiednia również dla firm, które chcą wykorzystać gadżety promocyjne na kilku krótkich imprezach i w łatwy sposób później je uporządkować, schować.

Szeroka oferta nośników reklamy

Oferujemy firmom z Bielska-Białej szeroki wybór dmuchańców reklamowych. Są to m.in. reklamowe dmuchane bramy, które bardzo dobrze sprawdzają się jako „Start” i „Meta” na różnych imprezach sportowych. Bramy najczęściej ustawiane są w kluczowych miejscach wydarzenia, dzięki czemu skupiają na sobie uwagę dużej liczby osób. Mają też wielką powierzchnię nadruku oraz są wysokie, więc naniesiona na nie grafika bądź napis jest widoczny ze sporej odległości. Podobną funkcję pełnią słupy reklamowe. Są wysokie, mają dużą powierzchnię zadruku i, podobnie jak bramy, łatwo można je rozłożyć oraz złożyć, zapakować do samochodu i przewieźć w inne miejsce.

W swojej ofercie mamy również gadżety dmuchane pełniące funkcję mebli. Są to np. dmuchane stoliki cateringowe, które nie tylko stanowią przenośną reklamę, ale również można przy nich porozmawiać z klientem czy rozłożyć materiały promocyjne. Do stolików można dostawić nasze dmuchane hokery, dobrane kolorystycznie. Także dmuchane fotele, pufy czy sofy będą zachęcały klientów do podejścia do naszej reklamy, zapoznania się z nią.

Kolejnym z ciekawych produktów, które mamy w sprzedaży, są balony reklamowe niezmiennie kojarzące się nam z dzieciństwem. Te są jednak dużo większe i trwalsze. Doskonale widoczne jest na nich logo firmy. Balony możesz szybko napełnić powietrzem za pomocą wentylatora, a następnie szybko złożyć do małego rozmiaru.

Cyfrowy nadruk

Na wszystkie nasze produkty nanosimy nadruk metodą cyfrową, wykorzystując w tym celu ekologiczne tusze. Dzięki temu nadruk jest odporny na uszkodzenia mechaniczne czy warunki atmosferyczne, np. promienie UV. Druk cyfrowy umożliwia również odzwierciedlenie żywych i wyraźnych kolorów. Dzięki temu logo firmy lub inny nadruk reklamowy prezentuje się bardzo estetycznie i wyraziście.

Składając zamówienie na nasze dmuchane materiały reklamowe, możesz mieć pewność, że będziesz współpracować z profesjonalnym zespołem. Staramy się realizować każdy, nawet najbardziej wymagający projekt klienta. Słuchamy jego uwag, ale też wspieramy go własnym doświadczeniem i kreatywnością.

Chcemy, aby klienci, którzy inwestują swój czas i pieniądze w nasze produkty, byli zadowoleni ze swojej decyzji, dlatego udzielamy na nie gwarancji. Takim zapewnieniem dla klienta może być też nasze długoletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku wśród konkurencji. Wypracowaliśmy ją dzięki swojej konsekwencji. Zawsze staramy się korzystać z materiałów najwyższej jakości oraz opierać na nowoczesnych i innowacyjnych technologiach, rozwiązaniach. Dzięki temu zyskaliśmy stałe grono klientów, które nieustannie się rozrasta.