Przeciwko słońcu i od deszczu

Parasole reklamowe

Parasole reklamowe

Parasole reklamowe ogrodowe i plażowe są  idealne jako zadaszenie dla ogródków letnich oraz stref przebywania klienta. To skuteczny nośnik reklamy łączący w sobie funkcję użytkową i reklamową. Chroni klientów przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, zarówno słońcem, jak i deszczem oraz doskonale reklamuje markę.
Ogromna powierzchnia reklamowa pozwala na dostrzeżenie parasola z daleka. Wzrok mogą przyciągać zarówno wielobarwne nadruki, jak i chwytliwe hasła. Jeśli jest taka potrzeba, parasol można także – dzięki odpowiedniej grafice – idealnie wkomponować w otoczenie, tak aby stał się jego współgrającym elementem.  .

Pragniesz zadaszyć ogródek letni przed słońcem jak i deszczem?
Rozwiń nad swoim ogródkiem letnim parasole wystawowe chroniące i jednocześnie promujące Twoją markę.

Parasole eventowe doskonale sprawdzą się jako zadaszenie dla kawiarni, pubów oraz restauracji.
W ofercie Inventini znajdziesz: parasole okrągłe, kwadratowe, plażowe dedykowane do ogródków piwnych, na plażę, do ogródków restauracji oraz na wszelkiego typu eventy.

Parasole reklamowe z nadrukiem – Twoja idealna reklama zewnętrzna

Bez względu na to, czy jesteś właścicielem restauracji, czy prowadzisz niewielką kwiaciarnię, parasole reklamowe to doskonały sposób na to, aby wypromować Twój biznes. Ten rozłożysty nośnik reklamowych treści jest nie tylko estetyczny, ale także niezwykle funkcjonalny. Z powodzeniem ochroni klientów Twojego ogródka przed deszczem oraz słońcem i zabezpieczy Twoje rośliny w przypadku niebezpiecznej dla liści i kwiatów ulewy. Dzięki znaczącym rozmiarom parasole wystawowe przyciągają wzrok Twoich potencjalnych klientów i są widoczne nawet z oddali. Przenośne, lekkie i łatwe w obsłudze zadaszenie dla klubów, kawiarni i restauracji – tym są estetyczne parasole gastronomiczne z nadrukiem. Dzięki przemyślanej konstrukcji możesz bez żadnego problemu złożyć swój parasol w mniej niż minutę i tak samo szybko go rozłożyć. Nie bądź zależny od kapryśnej pogody! Przyciągnij swoich klientów bez względu na panujące wokół warunki atmosferyczne – postaw na parasole reklamowe Inventini.

Inventini – pomysłowy producent parasoli reklamowych

Specjalizujemy się w produkcji parasoli eventowych już od kilku lat, dlatego powierzając swoje zamówienie właśnie nam możesz być pewien, że zostanie wykonane z dbałością o każdy szczegół. Do produkcji konstrukcji parasoli wykorzystujemy stal o podwyższonej wytrzymałości, co daje Ci gwarancję, że Twoje parasole reklamowe posłużą Ci przez kilka sezonów z rzędu. Dbamy także o odpowiednią jakość poszycia parasoli, dlatego wykorzystywany przez nas materiał to wysokogatunkowy poliester o podwyższonej wytrzymałości na wodę oraz promieniowanie słoneczne. Lubisz mieć wybór i wiesz, czego chcesz? Aby nasza oferta przypadła Ci do gustu, proponujemy kilka wzorów parasoli o różnych kształtach i rozmiarach. Wśród typowych modeli znajdziesz parasole plażowe, parasole okrągłe, a także parasole kwadratowe. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba lub… stwórz z nami swój własny, niepowtarzalny projekt! Jeśli to, co standardowe Ci nie wystarcza, opowiedz nam o swoich potrzebach i pomyśle, a my z przyjemnością Ci doradzimy i wraz z Tobą stworzymy jedyny w swoim rodzaju parasol reklamowy o unikalnym kształcie i parametrach.

Zobacz więcej zdjęć w GALERII

Parasol eventowy – wykonanie

Parasole reklamowe Inventini wykonane są ze stali o podwyższonej jakości, wytrzymałości oraz funkcjonalności. Poszycie uszyte jest w całości z tkaniny zabezpieczonej przed przeciekaniem oraz działaniem promieni UV. Duża odporność kolorów na blaknięcie pozwala na długotrwałą ekspozycję marki bez zniekształceń kolorystycznych.
Parasole z nadrukami oferujemy w wersji plażowej o średnicy 2 m, wersji ogrodowej o średnicy 3 lub 4m oraz w kształcie kwadratu o boku 3 lub 4 m.

rozkładanie: 60 sekund

dostawa: 7-10 dni

parasole reklamowe ogrodowe

Parasole plażowe
STELAŻ aluminium malowane proszkowo
TKANINA poliester
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA 3,2kg
WYMIARY TRANSPORTOWE 10 x 10 x 135cm

Parasole plażowe 2m nadają się do zadaszenia małych powierzchni takich jak stoiska,. Niewielkie rozmiary oraz szybkie rozkładanie sprawiają iż staje się on poręcznym wsparciem reklamowych w każdych warunkach.

parasol reklamowy plażowy wymiary

Zapytaj, na kiedy może być przygotowany Twój produkt

parasol reklamowy okrągły wymiary
Parasole okrągłe
STELAŻ aluminium malowane proszkowo
TKANINA poliester
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA 12,35kg – 3m
21,55kg – 4m
WYMIARY TRANSPORTOWE 20 x 20 x 290cm

Parasole ogrodowe okrągłe oferujemy w rozmiarach o średnicy 3m i 4m. Solidne konstrukcje i duża powierzchnia sprawiają że idealnie sprawdzą się w ogródkach piwnych, hotelowych jak i restauracyjnych.

Parasole kwadratowe
STELAŻ aluminium malowane proszkowo
TKANINA poliester
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA 15,8kg – 3m
24,55kg – 4m
WYMIARY TRANSPORTOWE 20 x 20 x 290cm

Parasole ogrodowe kwadratowe alternatywna wersja dla okrągłych. Ze względu na ich wielkość potrzebna jest podstawa betonowa która zabezpiecza przed silniejszymi podmuchami. Oferowane w rozmiarach 3m i 4m. Jeżeli potrzebujesz innego rozmiaru zapytaj!

parasol reklamowy kwadratowy wymiary

Parasole z nadrukami na większej powierzchni – czemu nie!

parasole eventowe plazowe

Parasole handlowe można potraktować jako namiot i wyposażyć dodatkowo w ściany, przegrody, dzięki którym oddzielimy strefę od ulicy, jak i zwiększymy powierzchnię reklamową.

Jako producent stawiamy na wysoką jakość naszych produktów. Przywiązujemy szczególną uwagę do szycia oraz nadruków, oferując przy tym konkurencyjne ceny.
Duża powierzchnia pozwala na drukowanie logotypów oraz oryginalnych grafik, gwarantując przy tym maksymalny efekt reklamowy widoczny z dużej odległości.

Masz swoją wizję parasola, nietypowy kształt?

Przedstaw nam swój pomysł, a my doradzimy i wspólnie stworzymy unikalny parasol reklamowy.