obrusy reklamowe

Dodatki eventowe to nieodłączny element kształtowania wizerunku marki oraz budowania relacji z jej otoczeniem. Korzyści płynące z zastosowania tej formy reklamy są olbrzymie, zwłaszcza jeżeli mowa o wykorzystaniu elementów dekoracyjnych. Jednym z takich dodatków są obrusy reklamowe, które doskonale sprawdzają się podczas różnego rodzaju uroczystości firmowych, wydarzeniach branżowych i targach.

eventowe obrusy reklamowe

Obrusy z nadrukiem można także z powodzeniem wykorzystywać w przypadku restauracji i lokali gastronomicznych. Są funkcjonalne, dodają szyku i elegancji, stanowiąc przy tym idealne dopełnienie całościowej reklamy.

Reklama tekstylna umożliwia między innymi efektowną ekspozycję logo, a co za tym idzie – skuteczną promocję marki. Może być wykorzystywana wszędzie tam, gdzie oprócz działań marketingowych, istnieje potrzeba wprowadzenia oryginalnych elementów dekoracyjnych i zadbania o niebywały efekt wizualny.

Obrusy reklamowe stanowią kluczowy element dobrej scenografii.

Jako producent obrusów reklamowych i innych dodatków eventowych, szczególną uwagę przywiązujemy przede wszystkim do dbałości o ich najwyższą jakość. Nasi klienci chętnie wybierają tradycyjne rozwiązania reklamy tekstylnej, dzięki którym mogą oni skutecznie kształtować wizerunek swojej marki.

Obrusy reklamowe z Twoim logo – wpadnij w oko swoim klientom

Oryginalne dodatki reklamowe pozwolą Ci się wyróżnić, bez względu na to, czy wystawiasz swoje produkty na targach handlowych, czy zapraszasz klienta do siedziby Twojej firmy! Nie ryzykuj – wybierz kolorowy nośnik marketingowych treści, który pomoże Ci odnieść sukces i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. O czym mowa? O reklamowych obrusach, rzecz jasna! Obrusy z nadrukiem (może to być Twoje logo lub dowolny, wybrany przez Ciebie wzór) są nie tylko estetyczne, ale także bardzo funkcjonalne – dzięki nim wyeksponujesz swój logotyp, stworzysz estetyczne, odróżniające się od innych stoisko, a przy okazji ochronisz swój stół przed zabrudzeniem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Obrusy reklamowe to świetna propozycja dla właścicieli restauracji i punktów gastronomicznych, ale nie tylko. Centra konferencyjne, targi wystawowe, firmowe uroczystości… Wszędzie tam możesz skorzystać z marketingowych i dekoracyjnych właściwości obrusów z nadrukiem. Sprawdź to sam!

Inventini – Twój sprawdzony producent obrusów reklamowych

Obrusy reklamowe, które Ci oferujemy, wykonane są z wysokiej jakości tkaniny stretch. Materiał ten charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, zagniecenia i inne deformacje, co oznacza, że Twój obrus zawsze wygląda doskonale. Szeroki wybór barw i kształtów, w jakich wykonujemy obrusy reklamowe z nadrukiem dla Twojej firmy sprawią, że obrus będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, stołu oraz okoliczności, w których chcesz zaprezentować swoją firmę.

Produkując obrusy reklamowe stretch dbamy o każdy, najmniejszy nawet detal. Każdy obrus jest idealnie wykończony, a wykonany na nim nadruk jest dokładny i intensywnie barwny. Dbamy o to, aby Twoje logo było idealnie odwzorowane, a kolory Twojej firmy przyciągały wzrok. Nie kupuj kota w worku! Abyś czuł się pewnie i wiedział, jakiego efektu się spodziewać, przygotujemy dla Ciebie wstępny projekt graficzny oraz fotograficzną wizualizację – dzięki temu zobaczysz, jak będą wyglądać Twoje obrusy reklamowe w wybranym przez Ciebie otoczeniu jeszcze przed finalizacją zamówienia!

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Producent obrusów reklamowych

Oferowane przez nas obrusy stretcz, ze względu na materiał użyty do ich produkcji, charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na zagniecenia, czy wszelkie deformacje. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako funkcjonalne oraz efektowne pokrycie stołów cateringowych i wystawowych. Wszystkie obrusy reklamowe charakteryzuje bardzo dobra jakość oraz wysoka precyzja wykonania. Możliwość wykonania na nich spersonalizowanego druku, wzbogaca je o dodatkową funkcję promocyjną.

rozkładanie: 60 sekund

dostawa: 7-10 dni

wystarczy założyć na wybranym stoliku i gotowe!

obrusy reklamowe

Obrus reklamowy prosty

TKANINApoliester lub stretch
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA1kg – 2kg
WYMIARY TRANSPORTOWE30 x 20 x 15cm

pufa fotel wymiary

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

pufa sako wymiary

Obrus reklamowy okrągły

TKANINApoliester lub strech
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA1kg – 2kg
WYMIARY TRANSPORTOWE30 x 20 x 15cm

Solidne​​ obrusy reklamowe​​ z​​ nadrukiem

Nadruki na obrusach reklamowych wykonujemy cyfrowo, zachowując najwyższą jakość i w pełni odwzorowując oryginalne kolory. Dzięki oferowanym przez nas obrusom stretch, reklama może stać się atrakcyjną dekoracją, zarówno podczas konferencji, wydarzenia branżowego, jak i uroczystości organizowanej na przykład w restauracji.

Bądź widoczny – postaw na funkcjonalne i efektowne obrusy z nadrukiem!

Przygotujemy dla Ciebie wstępny projekt graficzny, a następnie przedstawimy fotograficzną wizualizację wraz z zaaranżowanym otoczeniem, w którym odbędzie się zaplanowany przez Ciebie event.

reklamowe pufy fotele