Obrusy reklamowe

 

Dodatki eventowe to nieodłączny element kształtowania wizerunku marki oraz budowania relacji z jej otoczeniem. Korzyści płynące z zastosowania tej formy reklamy są olbrzymie, zwłaszcza jeżeli mowa o wykorzystaniu elementów dekoracyjnych. Jednym z takich dodatków są obrusy reklamowe, które doskonale sprawdzają się podczas różnego rodzaju uroczystości firmowych, wydarzeniach branżowych i targach.

Eventowe obrusy reklamowe

Obrusy z nadrukiem można także z powodzeniem wykorzystywać w przypadku restauracji i lokali gastronomicznych. Są funkcjonalne, dodają szyku i elegancji, stanowiąc przy tym idealne dopełnienie całościowej reklamy. Reklama tekstylna umożliwia między innymi efektowną ekspozycję logo, a co za tym idzie – skuteczną promocję marki. Może być wykorzystywana wszędzie tam, gdzie oprócz działań marketingowych, istnieje potrzeba wprowadzenia oryginalnych elementów dekoracyjnych i zadbania o niebywały efekt wizualny .Obrusy reklamowe stanowią kluczowy element dobrej scenografii.

Jako producent obrusów reklamowych i innych dodatków eventowych, szczególną uwagę przywiązujemy przede wszystkim do dbałości o ich najwyższą jakość. Nasi klienci chętnie wybierają tradycyjne rozwiązania reklamy tekstylnej, dzięki którym mogą oni skutecznie kształtować wizerunek swojej marki.

Urzeczywistnij swoją wizję!

Przedstaw nam swój pomysł, abyśmy wspólnie znaleźli rozwiązanie.

Inventini – Twój sprawdzony producent obrusów reklamowych

Obrusy reklamowe, które Ci oferujemy, wykonane są z wysokiej jakości tkaniny stretch. Materiał ten charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, zagniecenia i inne deformacje, co oznacza, że Twój obrus zawsze wygląda doskonale. Szeroki wybór barw i kształtów, w jakich wykonujemy obrusy reklamowe z nadrukiem dla Twojej firmy sprawią, że obrus będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, stołu oraz okoliczności, w których chcesz zaprezentować swoją firmę. Produkując obrusy reklamowe stretch dbamy o każdy, najmniejszy nawet detal. Każdy obrus jest idealnie wykończony, a wykonany na nim nadruk jest dokładny i intensywnie barwny. Dbamy o to, aby Twoje logo było idealnie odwzorowane, a kolory Twojej firmy przyciągały wzrok. Nie kupuj kota w worku! Abyś czuł się pewnie i wiedział, jakiego efektu się spodziewać, przygotujemy dla Ciebie wstępny projekt graficzny oraz fotograficzną wizualizację – dzięki temu zobaczysz, jak będą wyglądać Twoje obrusy reklamowe w wybranym przez Ciebie otoczeniu jeszcze przed finalizacją zamówienia!

Obrusy reklamowe z Twoim logo – wpadnij w oko swoim klientom

Oryginalne dodatki reklamowe pozwolą Ci się wyróżnić, bez względu na to, czy wystawiasz swoje produkty na targach handlowych, czy zapraszasz klienta do siedziby Twojej firmy! Nie ryzykuj – wybierz kolorowy nośnik marketingowych treści, który pomoże Ci odnieść sukces i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. O czym mowa? O reklamowych obrusach, rzecz jasna! Obrusy z nadrukiem (może to być Twoje logo lub dowolny, wybrany przez Ciebie wzór) są nie tylko estetyczne, ale także bardzo funkcjonalne – dzięki nim wyeksponujesz swój logotyp, stworzysz estetyczne, odróżniające się od innych stoisko, a przy okazji ochronisz swój stół przed zabrudzeniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Obrusy reklamowe to świetna propozycja dla właścicieli restauracji i punktów gastronomicznych, ale nie tylko. Centra konferencyjne, targi wystawowe, firmowe uroczystości… Wszędzie tam możesz skorzystać z marketingowych i dekoracyjnych właściwości obrusów z nadrukiem. Sprawdź to sam!

Obrusy reklamowe z nadrukiem na wymiar

Tworzymy obrusy reklamowe w różnych rozmiarach.
Potrzebujesz obrus reklamowy z nadrukiem Twojego logotypu?
Dostosowany do wymiarów Twoich stołów?
Skonatuj się z nami!

Solidne obrusy reklamowe z nadrukiem

Nadruki na obrusach reklamowych wykonujemy cyfrowo, zachowując najwyższą jakość i w pełni odwzorowując oryginalne kolory. Dzięki oferowanym przez nas obrusom stretch, reklama może stać się atrakcyjną dekoracją, zarówno podczas konferencji, wydarzenia branżowego, jak i uroczystości organizowanej na przykład w restauracji. Bądź widoczny – postaw na funkcjonalne i efektowne obrusy z nadrukiem! Przygotujemy dla Ciebie wstępny projekt graficzny, a następnie przedstawimy fotograficzną wizualizację wraz z zaaranżowanym otoczeniem, w którym odbędzie się zaplanowany przez Ciebie event.