pl
Stoisko RemaDays 2024

Witamy w meksykańskim karnawale czyli Remadays 2024

Inventila, bar i chorągiewki czyli jak było na Targach RemaDays 2024. ¡Te invitamos!

/Blog/Witamy w meksykańskim karnawale czyli Remadays 2024

Remadays już z nami. Ponieważ jednak jesteśmy bardzo dumni ze swojego stoiska, postanowiliśmy opisać je także na blogu. W tym roku postawiliśmy na zabawę, a że właśnie trwa karnawał…

Najpierw pomysły…

Ale od początku. Najpierw wybraliśmy kluczowe elementy stoiska. W tym roku zapadła decyzja, że pokażemy kulę Pascal. Gdy tak się stało, była ona jeszcze w fazie projektowania i musieliśmy przyspieszyć prace. Chcieliśmy również podkreślić, że nasza oferta może być modyfikowana ze względu na indywidualne potrzeby klienta. Stąd, obok produktów standardowych, pojawiły się także takie wykonane specjalnie z okazji RemaDays 2024. 

Skoro ustaliliśmy, co chcemy zaprezentować, należało zdecydować, jak to zrobić, czyli wybrać motyw przewodni i key visual. Wybór padł na karnawał w meksykańskim stylu oraz graficzne, proste elementy na jasnym beżowym tle. Innymi słowy nasze produkty miały uzyskać “meksykański charakter”. O dziwo, tym razem obyło się bez szerokiej dyskusji i sporów na temat koncepcji wizualnej 🙂

Remadays2024

Potem projekt i realizacja

A jak projektowaliśmy “meksykańskie elementy” w naszej firmie? Najpierw powstała butelka tequili marki Inventila z meksykańskim kapeluszem. Butelka to bardzo chętnie wybierany przez naszych klientów obiekt niestandardowy, więc my również postanowiliśmy wykonać ją dla siebie w niestandardowy sposób. Tym razem połączyliśmy technologię stałociśnieniową z nakładką – kapeluszem wypełnionym regranulatem. Obok butelki pojawił się dorodny kaktus (produkt wentylatorowy) oraz namiot stelażowy udający bar na rajskiej plaży. Aby podkreślić barową atmosferę, zmodyfikowaliśmy również nasze trybunki – powstała z nich praktyczna prosta lada. Kilka chorągiewek, kolorowe drinki i… karnawał w pełni!

Oprócz tego na stoisku mogliście także zobaczyć produkty standardowe: ściankę z kostek, skrzynki na piwo z eleganckimi nakładkami do siedzenia, stoliki cateringowe i hockery dmuchane.

Remadays2024

Prezenty dla klientów?

Podczas targów coraz rzadziej można otrzymać pakiety reklamowe. Dawniej wracaliśmy objuczeni gadżetami, teraz to przeszłość. Ale my nie chcieliśmy zupełnie zrezygnować z tego rozwiązania. Postawiliśmy na jeden, ale naszym zdaniem użyteczny gadżet – to torba z nadrukiem i kieszonką na wizytówkę handlowca. Takie małe dwa w jednym: i funkcjonalny gadżet, i teczka na ofertę.

Torba Prezent Dla Klienta

Zobacz także:

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies