pl
Leżak Tauron

Leżaki reklamowe – wygoda i reklama w jednym

Leżaki reklamowe spotykane są przede wszystkim w nadmorskich miejscowościach. Odwiedzający je wczasowicze w sezonie letnim stanowią dużą grupę potencjalnych użytkowników wspomnianych artykułów, co sprawia, że mogą one w znacznym stopniu przyczynić się do wzrostu rozpoznawalności danej marki. Jak więc leżaki powinny się prezentować, by zapewnić sobie sukces?

/Blog/Leżaki reklamowe – wygoda i reklama w jednym

Leżaki reklamowe – wygoda i reklama w jednym

Leżaki reklamowe to popularna forma promocji wielu marek i produktów. Konsumenci często nie lubią spotów radiowych, telewizyjnych, jak również ulotek i reklam internetowych. Każdy z nas ceni jednak wygodę. Leżaki z logo wspaniale łączą funkcję wypoczynkową – co ważne dla klientów, z funkcją reklamową – co jest istotne z punktu widzenia marketingowego, lecz w tym przypadku nie przeszkadza odbiorcy reklamy. Istnieje wiele rodzajów leżaków z nadrukiem ze względu na ich rozmiary, materiały, z których są wykonane, ale także udogodnienia. Jednak wszystkie leżaki reklamowe są wykonane wedle podobnego projektu.

Leżaki reklamowe drewniane bądź metalowe – jak są skonstruowane?

Wszystkie leżaki reklamowe są skonstruowane w podobny sposób – składają się ze stelażu, do którego końców przytwierdzony jest materiał. Leżaki reklamowe drewniane będą ładnie wyglądać na plaży, jak również w lokalach o bardziej tradycyjnym, czy też rustykalnym wystroju. Leżaki z nadrukiem metalowe bywają bardziej solidne i wyglądają nieco nowocześniej, jednak każdy z rodzajów ma swoje zalety. Poszczególne modele mogą także różnić się możliwymi stopniami regulacji wysokość i nachylenia.

Leżaki Reklamowe Zakwasownik

Leżaki podwójne i leżaki dla dzieci – dopasuj modele pod kątem potencjalnych gości

Materiały wykorzystane do wykonania konstrukcji to nie jedyny czynnik różnicujący leżaki reklamowe. Producent leżaków, który posiada szeroką ofertę może bowiem dostarczyć modele zawierające rożne udogodnienia. Jednym z nich są leżaki z logo wyposażone w głęboką podstawkę do odkładania napojów. W miejscach odwiedzanych przez pary, stanowiących na przykład częsty wybór randkowiczów, warto umieścić leżaki podwójne, na których para może romantycznie się objąć. Z kolei leżaki dla dzieci cechują się mniejszymi gabarytami umożliwiającymi wygodny wypoczynek najmłodszym.

Leżaki z nadrukiem – wybierz swój indywidualny wzór

Współczesne leżaki za nadrukiem gwarantują możliwość umieszczenia na nich dowolnego wzoru. Gotowe motywy są bardzo atrakcyjne kolorystycznie i zwracają uwagę klientów, jednak z biznesowego punktu widzenia warto wybrać leżaki z logo lub innymi spersonalizowanym nadrukiem. Jak powstają takie leżaki reklamowe? Dobry producent posiada odpowiednie zaplecze technologiczne, co umożliwia przeniesienie na materiał dowolnego zdjęcia lub projektu graficznego. Nadruk będzie zaś bardzo trwały i odporny na przetarcia oraz zaimpregnowany, by zabezpieczyć go przed wodą. Dobrze wykonane leżaki reklamowe służą więc klientom przez wiele lat.

Gdzie poza plażą spotkamy leżaki z logo?

Leżaki z nadrukiem spotkamy obecnie nie tylko w miejscowościach turystycznych i na plażach. Wygodny wypoczynek należy się również klientom lokali gastronomicznych, które chętnie umieszczają wewnątrz leżaki reklamowe. Dzieje się tak szczególnie, gdy lokal posiada taras lub ogródki piwne. Tak naprawdę wykorzystanie leżaków z logo zależy wyłącznie od kreatywności marketera. Spotkamy je więc między innymi na eventach, jak i w wielu innych niestandardowych miejscach.

Leżak Z Dodatkową Tkaniną Blackcomb

Kto może promować swój biznes przy pomocy leżaków? Rozwiązanie dla każdej branży

Z racji specyfiki użytkowej, leżaki z logo są szczególnie często wykorzystywane przez producentów napojów, alkoholu, przekąsek czy lodów. Latem chętnie przy ich pomocy prezentują się również producenci kosmetyków przeznaczonych do opalania. Na koncertach i innych imprezach masowych promować może się w zasadzie każda firma. Leżaki z logo bardzo często zamawiają także restauracje i bary, by budować lojalność klientów, którzy zapamiętają ich nazwy, a także uchwycą je na zdjęciach z wakacji lub imprezy.

Leżaki reklamowe – producent to gwarancja jakości

Zamawiając leżaki reklamowe warto skorzystać z oferty sprawdzonego producenta. Dobre zaplecze techniczne i doświadczenie to gwarancja wysokiej jakości leżaków z nadrukiem. Wielu producentów oferuje ponadto bardzo szeroki wybór różnych modeli, dzięki czemu klient może dostosować leżaki reklamowe do swoich preferencji, profilu działalności i budżetu.

Leżaki reklamowe jako element zestawu promocyjnego

Przed skorzystaniem z oferty, warto ponadto pamiętać, że prawdopodobnie leżaki reklamowe drewniane lub metalowe nie będą jedynym elementem promocyjnym. Często występują one w zestawach ze stolikami i parasolami, a nawet ręcznikami plażowymi. Zakup takiego zestawu to gwarancja spójnego designu, jak również niższej ceny.

Zobacz także:

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies