pl
Brama Miziarski

Duża widoczność za niską cenę

Bramy reklamowe stanowią produkt, który cieszy się sporą popularnością. Przemawia za tym mnóstwo zalet, które wiążą się przede wszystkim z prostotą montażu, łatwością transportu i atrakcyjnym wyglądem. Dlatego też z bram reklamowych zaczyna korzystać coraz większa liczba użytkowników skuszonych jej atutami. Sprawdź dlaczego!

/Blog/Duża widoczność za niską cenę

Bramy pneumatyczne mogą zostać wykorzystane – w zależności od oczekiwań stawianych przez użytkownika – jako element scenografii, zarówno wydarzeń kulturalnych, festiwali, koncertów, jak i imprez sportowych. Takie eventy gromadzą zazwyczaj dużą liczbę osób, dlatego też umieszczenie na bramie haseł reklamowych lub logo marki potrafi przynieść spektakularne efekty.

Brama na każdą okazję

Wykorzystanie bramy reklamowej podczas trwania imprezy sportowej stanowi świetną metodę marketingową. Co ważne, dobrej jakości bramy wykonane są z mocnego materiału, dzięki czemu może być ona wykorzystywana wielokrotnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by jedna brama stała się nośnikiem różnych reklam. Banery i logotypy mogą być na niej umieszczane w dowolny sposób.

Najczęściej z tego typu produktem można spotkać się podczas trwania różnego rodzaju festiwali, koncertów i imprez o charakterze kulturalnym. Różnorodność kolorów, wzorów i kształtów sprawia, że bramę można dopasować indywidualnie, by odpowiadała charakterowi danej imprezy. Jednocześnie ważnym elementem na imprezie plenerowej jest łatwość montażu oraz lekka konstrukcja, która umożliwia bezproblemowe przemieszczanie się z bramą.

Nie można zapominać również o dużej roli promocyjnej bram reklamowych na targach. Duże bramy pozwalają na umieszczenie na nich sporej ilości logotypów różnych firm lub partnerów medialnych. Dzięki temu wszystkie informacje są odpowiednio wyeksponowane i nie pozostaną niezauważone przez odwiedzających targi klientów.

Prostota i funkcjonalność

Dmuchane bramy reklamowe posiadają wiele zalet. Z pewnością zwracają na siebie uwagę dzięki swoim gabarytom. To olbrzymi potencjał reklamowy, który może przynieść wymierne korzyści. Produkt jest jednak również ceniony za swą niezwykłą funkcjonalność. Pomimo tego, iż brama po rozłożeniu potrafi dać olbrzymią powierzchnię reklamową, jej przechowywanie wcale nie należy do kłopotliwych. Po złożeniu nie zajmują one wiele miejsca, a waga nie przekracza zwykle 20 kg.

To samo dotyczy również całego procesu montażu. Jest on niezwykle prosty, nie zajmuje dużo czasu oraz nie wymaga zaangażowania ze strony obsługi. Produkt wystarczy postawić w wyznaczonym miejscu, a następnie uruchomić dołączony do zestawu wentylator. Brama pompuje się automatycznie. Cały proces zajmuje około 3 minut.

Bramy na każde warunki

Atrakcyjność wizualna bramy oraz odpowiednia ekspozycja umieszczonych na niej reklam to ważne elementy, na które zwracają uwagę potencjalni klienci, zainteresowani taką formą reklamy. Jednak ważny aspekt związany jest również z trwałością takiego produktu. Bramy reklamowe dostępne w firmie Inventini wykonane zostały z tkaniny poliestrowej.

Tego rodzaju materiał wykazuje przede wszystkim bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, jak również zmienne warunki atmosferyczne. Elementy te przekładają się głównie na możliwość wykorzystania dmuchanych bram w plenerze. Poza tym trwałość produktu umożliwia jego wielokrotne wykorzystanie. Jest to więc korzystna inwestycja.

Stosunkowo niska cena za sporą powierzchnię reklamową, którą w dowolny sposób można modyfikować i – z uwagi na dużą trwałość – wykorzystywać podczas trwania najróżniejszych eventów. W przypadku bram oferowanych przez Inventini poszczególne reklamy mogą zostać wyposażone w rzepy, dzięki czemu w jeszcze łatwiejszy sposób można modyfikować poszczególne elementy.

Najlepsze bramy reklamowe

Dobrej jakości bramy reklamowe zostały stworzone z myślą o klientach i zaspokajaniu ich potrzeb. Firma Inventini może zaproponować to, co najlepsze. Bramy dmuchane są stabilne i sztywne, co gwarantuje odpowiednią wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne, wodę, śnieg i wiatr. Specjalne płyty balastowe eliminują ryzyko przewrócenia się bramy.

Zastosowany materiał umożliwia również łatwe czyszczenie w przypadku powstania różnorodnych zabrudzeń. To ważne, ponieważ konstrukcje najczęściej wykorzystywane są w terenie otwartym. Dmuchane bramy reklamowe stanowią propozycję, na którą z pewnością warto zwrócić uwagę.

Zobacz także:

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies