Duża widoczność za niską cenę

Inventini 9 Blog 9 Duża widoczność za niską cenę

Bramy reklamowe stanowią produkt, który cieszy się sporą popularnością. Przemawia za tym mnóstwo zalet, które wiążą się przede wszystkim z prostotą montażu, łatwością transportu i atrakcyjnym wyglądem. Dlatego też z bram reklamowych zaczyna korzystać coraz większa liczba użytkowników skuszonych jej atutami. Rynek natomiast oferuje różnorodność rozwiązań.

Bramy pneumatyczne mogą zostać wykorzystane – w zależności od oczekiwań stawianych przez użytkownika – jako element scenografii, zarówno wydarzeń kulturalnych, festiwali, koncertów, jak i imprez sportowych. Takie eventy gromadzą zazwyczaj dużą liczbę osób, dlatego też umieszczenie na bramie haseł reklamowych lub logo marki potrafi przynieść spektakularne efekty.

Brama na każdą okazję

Wykorzystanie bramy reklamowej podczas trwania imprezy sportowej stanowi świetną metodę marketingową. Co ważne, dobrej jakości bramy wykonane są z mocnego materiału, dzięki czemu może być ona wykorzystywana wielokrotnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by jedna brama stała się nośnikiem różnych reklam. Banery i logotypy mogą być na niej umieszczane w dowolny sposób.

Najczęściej z tego typu produktem można spotkać się podczas trwania różnego rodzaju festiwali, koncertów i imprez o charakterze kulturalnym. Różnorodność kolorów, wzorów i kształtów sprawia, że bramę można dopasować indywidualnie, by odpowiadała charakterowi danej imprezy. Jednocześnie ważnym elementem na imprezie plenerowej jest łatwość montażu oraz lekka konstrukcja, która umożliwia bezproblemowe przemieszczanie się z bramą.

Nie można zapominać również o dużej roli promocyjnej bram reklamowych na targach. Duże bramy pozwalają na umieszczenie na nich sporej ilości logotypów różnych firm lub partnerów medialnych. Dzięki temu wszystkie informacje są odpowiednio wyeksponowane i nie pozostaną niezauważone przez odwiedzających targi klientów.

Prostota i funkcjonalność

Dmuchane bramy reklamowe posiadają wiele zalet. Z pewnością zwracają na siebie uwagę dzięki swoim gabarytom. To olbrzymi potencjał reklamowy, który może przynieść wymierne korzyści. Produkt jest jednak również ceniony za swą niezwykłą funkcjonalność. Pomimo tego, iż brama po rozłożeniu potrafi dać olbrzymią powierzchnię reklamową, jej przechowywanie wcale nie należy do kłopotliwych. Po złożeniu nie zajmują one wiele miejsca, a waga nie przekracza zwykle 20 kg.

To samo dotyczy również całego procesu montażu. Jest on niezwykle prosty, nie zajmuje dużo czasu oraz nie wymaga zaangażowania ze strony obsługi. Produkt wystarczy postawić w wyznaczonym miejscu, a następnie uruchomić dołączony do zestawu wentylator. Brama pompuje się automatycznie. Cały proces zajmuje około 3 minut.

Bramy na każde warunki

Atrakcyjność wizualna bramy oraz odpowiednia ekspozycja umieszczonych na niej reklam to ważne elementy, na które zwracają uwagę potencjalni klienci, zainteresowani taką formą reklamy. Jednak ważny aspekt związany jest również z trwałością takiego produktu. Bramy reklamowe dostępne w firmie Inventini wykonane zostały z tkaniny poliestrowej.

Tego rodzaju materiał wykazuje przede wszystkim bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, jak również zmienne warunki atmosferyczne. Elementy te przekładają się głównie na możliwość wykorzystania dmuchanych bram w plenerze. Poza tym trwałość produktu umożliwia jego wielokrotne wykorzystanie. Jest to więc korzystna inwestycja.

Stosunkowo niska cena za sporą powierzchnię reklamową, którą w dowolny sposób można modyfikować i – z uwagi na dużą trwałość – wykorzystywać podczas trwania najróżniejszych eventów. W przypadku bram oferowanych przez Inventini poszczególne reklamy mogą zostać wyposażone w rzepy, dzięki czemu w jeszcze łatwiejszy sposób można modyfikować poszczególne elementy.

Najlepsze bramy reklamowe

Dobrej jakości bramy reklamowe zostały stworzone z myślą o klientach i zaspokajaniu ich potrzeb. Firma Inventini może zaproponować to, co najlepsze. Bramy dmuchane są stabilne i sztywne, co gwarantuje odpowiednią wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne, wodę, śnieg i wiatr. Specjalne płyty balastowe eliminują ryzyko przewrócenia się bramy.

Zastosowany materiał umożliwia również łatwe czyszczenie w przypadku powstania różnorodnych zabrudzeń. To ważne, ponieważ konstrukcje najczęściej wykorzystywane są w terenie otwartym. Dmuchane bramy reklamowe stanowią propozycję, na którą z pewnością warto zwrócić uwagę.

Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Aktualnie wiele firm zastanawia się jak przygotować się do sezonu letniego. Nic nie wskazuje na to, by do tego czasu...
Read More
Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Marketing sportowy w małych klubach

Marketing sportowy w akademiach piłkarskich i lokalnych klubach sportowych jest bardzo ważnym elementem działalności. Wpływa bowiem nie tylko na sytuację...
Read More
Marketing sportowy w małych klubach

Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Tak, tak, wiemy - do lata jeszcze daleko, ale trzeba być przygotowanym, bo nigdy nie wiadomo, kiedy zrobi się ciepło....
Read More
Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Wesele pod namiotem

Wesele pod namiotem odbywające się w plenerze to rozwiązanie dotychczas znane w naszym kraju głównie z amerykańskich filmów. Jednak w...
Read More
Wesele pod namiotem

Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Bo życie trzeba sobie ułatwiać Produkty z linii Pascal są relatywnie lekkie, zwłaszcza w porównaniu ze zbliżonymi gabarytowo produktami tradycyjnymi....
Read More
Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Wielu z nas z utęsknieniem czekało na informację, że kina, teatry czy filharmonie mogą już być otwarte. I choć nie...
Read More
Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Uff, galerie handlowe już otwarte, życie powolutku wraca do normy. Długo trwaliśmy w niepewności co do tego, jak będzie wyglądał...
Read More
Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Drukowanie w wersji smart

Sprytne drukowanie Wiecie już, że staramy się wcielać w życie rozwiązania praktyczne, korzystne dla naszego środowiska czyli po prostu smart....
Read More
Drukowanie w wersji smart

Zero Waste by Inventini

Czy jest Zero Waste i czy można go stosować w zakładach pracy? Zero Waste do właściwie sposób życia, w którym...
Read More
Zero Waste by Inventini

Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku

Rok 2020 przyniósł ze sobą wiele nieoczekiwanych wydarzeń i jednocześnie wyzwań. Oczywiście, największym z nich była epidemia koronawirusa. Dotknęła ona...
Read More
Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku