Namioty reklamowe Fan – ochrona i reklama w jednym

Odpowiednio zaprojektowane stoisko to klucz do sukcesu na różnego rodzaju eventach branżowych. W końcu to ono pozwala ono dotrzeć do Twojej firmy jak największej liczbie przyszłych klientów. Zastanawiasz się, jak przykuć ich uwagę? Żywe kolory i okazałe rozmiary namiotu zrobią to za Ciebie. Wygląd Twojego namiotu zależy tylko od Ciebie. Sam wybierzesz kolor i grafikę, którą na nim umieścisz. Może to być logo Twojej firmy albo jakiś inny graficzny motyw przewodni – uwzględnimy wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania.

 

 

Namioty reklamowe sprawdzą się w każdych warunkach. Nie straszny im ani upał, ani ulewa. Jeśli wydarzenie odbywa się na świeżym powietrzu namiot reklamowy jest wręcz elementem obowiązkowym! W gorące dni odwiedzający znajdą w nim ochłodzenie, a w deszczowe schronienie przed opadami. Nic nie szkodzi na przeszkodzie, abyś umieścił namiot reklamowy w siedzibie swojej firmy. Mogą one z powodzeniem służyć jako oryginalna strefa relaksu, w której będą odpoczywać Twoi pracownicy oraz klienci.

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Namioty z nadrukiem – uniwersalność i skuteczność

Dmuchane namioty Fan zaskakują swoją oryginalną konstrukcją i intrygującym wyglądem. To gwarancja perfekcyjnej aranżacji stoiska i zadowolenia odwiedzających.
Inventini to doświadczony producent namiotów reklamowych, który zapewnia kompleksową obsługę. Namioty reklamowe Fan są dostępne aż w czterech różnych rozmiarach, dzięki czemu na pewno zdołasz wybrać idealny wariant dla siebie! To ogromna powierzchnia reklamowa, dzięki której możesz przekazać swoją wizję klientom. Do zestawu dołączamy także oświetlenie oraz panele LED, roletę i moskitierę. Wysokiej jakości tkanina wykonana jest z poliestru i materiału PCV. Zastosowana technika druku sublimacyjnego oraz lateksowego pozwala cieszyć się żywymi kolorami nadruków na namiotach przez długie lata. Montaż i transport namiotów wystawienniczych nie stanowi najmniejszego problemu, dzięki czemu możesz je ze sobą wozić na każdy koniec świata! Złożone namioty zajmują mało miejsca, a rozłożone zmieszczą pod swoim dachem tłum Twoich przyszłych klientów.

rozkładanie: 60 sekund

dostawa: 7-10 dni

dmuchane namioty reklamowe z nadrukiem FAN, dmuchańce reklamowe, namioty dmuchane, namioty wentylatorowe, namioty biznesowe, namioty handlowe, namioty pająki, 4 nożne namioty - producent Inventini

Namioty FAN

TKANINA poliester lub PVC
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny lub druk lateksowy
WAGA 30kg – 80kg
PODSTAWOWE WYMIARY 4 x 4 m
5 x 5 m
6 x 6 m
8 x 8 m
WYMIARY TRANSPORTOWE 140 x 70 x 50cm

Zestaw zawiera: dmuchany namiot reklamowy FAN, wentylator 230V, torbę transportową, szpilki, zestaw kotwiący, młotek.

wymiary namioty reklamowe FAN

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

Dmuchane namioty wentylatorowe FAN

dmuchane namioty reklamowe z nadrukiem FAN, dmuchańce reklamowe, namioty dmuchane, namioty wentylatorowe, namioty biznesowe, namioty handlowe, namioty pająki, 4 nożne namioty - producent Inventini

Zamawiając namiot z pełnym nadrukiem otrzymujesz wysokiej jakości nadruki odporne na działanie promieni UV wykonane na wytrzymałej tkaninie.
Nadruki wykonywane są w najnowszej technologi druku cyfrowego. Do druku używane są ekologiczne tusze potwierdzone certyfikatami.
Jako producent namiotów przywiązujemy szczególną uwagę do jakości naszych produktów. Zwracamy uwagę na szycie oraz nadruki oferując przy tym konkurencyjne ceny.
Wszystko to wspomagane jest autorskim systemem zarządzania produkcją dzięki któremu, szybciej, sprawniej i łatwiej wykonujemy prace produkcyjne oraz informujemy Cię o przebiegu prac.

Interesuje Cię jak będzie wyglądał Twój namiot reklamowy?

Zapytaj o darmową wizualizację. Prześlij nam logotypy oraz wytyczne a my wykonamy wizualizację. Brakuje Ci pomysłów? Zaufaj naszym grafikom a na pewno stworzymy razem coś wspaniałego.

Produkty które mogą Cię zainteresować

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT