Stoliki Pascal to nie tylko efektowny, ale i efektywny sposób reklamy!

Co Ty na to, żeby Twoi potencjalni klienci delektując się pysznym jedzeniem zaznajamiali się z Twoją marką? Jeśli podoba Ci się taka wizja, stoły cateringowe Pascal to inwestycja, którą powinieneś się zainteresować. Powierzchnia stołu to świetnie miejsce, aby umieścić logo lub grafikę związaną z Twoją firmą. Stoły reklamowe z nadrukiem stwarzają duże pole manewru, jeżeli chodzi o możliwości promocji.


Stoliki cateringowe pascal to sprawdzony wybór na imprezę z gastronomią

Przy stolikach ludzie zwykle zatrzymują się by się zrelaksować czy porozmawiać. To przeważnie ich czas wolny, który możesz im wypełnić, przedstawiając im swoją markę. Odpowiednio zaprojektowany stolik na pewno przyciągnie ich uwagę.
Dmuchane stoły reklamowe to również świetne miejsce do rozmieszczenia innych materiałów promocyjnych, na przykład ulotek czy broszur. To niepowtarzalna okazja do podwójnej reklamy!
Świetnym pomysłem będzie również rozmieszczenie stołów z nadrukiem w siedzibie Twojej firmy. Zamiast tych tradycyjnych, niczym niewyróżniających się stolików możesz umieścić takie, które będą zwracać uwagę klientów na Twoją markę i przywiązywać od niej pracowników.

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Stoły eventowe z nadrukiem – ozdoba każdego wydarzenia

Wyobrażasz sobie wystawę, targi czy pokazy bez stołów handlowych? Odpowiedź jest raczej oczywista. Stoły handlowe z nadrukiem to nie tylko rozwiązanie reklamowe, ale także niezwykle użyteczne i praktyczne. Stoły wykonane są precyzyjnie i solidne, więc nie musisz martwić się o ich stabilność. Inventini to producent stołów reklamowych, któremu możesz zaufać. Materiał, którego użyto w ich produkcji to tkanina poliestrowa. Grafiki zostają wykonane techniką druku sublimacyjnego, co gwarantuje ich trwałość i odporność na działanie sił atmosferycznych. Śmiało możesz więc umieszczać stoły na zewnątrz, jeżeli event odbywa się na świeżym powietrzu.

rozkładanie: 2-4 minut

dostawa: 7-10 dni

postaw stolik tam gdzie chcesz, załącz pompkę i ciesz się wygodnym stołem

reklamowy stolik cateringowy z nadrukiem Pascal, Inventini, stolik gastronomiczny, pneumatyczny stolik, dmuchany stolik, stolik eventowy, stolik targowy, stół nadmuchiwany, stół dmuchany, stałociśnieniowy stolik

Stolik cateringowy Pascal

STELAŻ folia TPU
TKANINA wytrzymały i wodoodporny poliester
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA 9,2kg -70x70cm
10,2kg -70x110cm
WYMIARY TRANSPORTOWE 70 x 15cm
70 x 15cm

Łatwe w transporcie stoliki na imprezę z cateringiem.

wymiary stolik cateringowy Pascal

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

Strefa gastronomiczna tylko ze stolikami Pascal

reklamowy stolik cateringowy z nadrukiem Pascal, Inventini, stolik gastronomiczny, pneumatyczny stolik, dmuchany stolik, stolik eventowy, stolik targowy, stół nadmuchiwany, stół dmuchany, stałociśnieniowy stolik

Stoły występują w różnych rozmiarach, tak abyś mógł jak najlepiej dopasować je do swoich potrzeb i potrzeb Twoich klientów. Są lekkie, można je łatwo samodzielnie przenosić. Montaż również nie stanowi żadnego problemu, do zestawu dołączana jest pompa elektryczna. Całość jest oświetlana, więc stoliki i materiały na nich umieszczone będą zawsze dobrze widoczne.

Urzeczywistnij swoją wizję!

Przedstaw nam swój pomysł abyśmy wspólnie znaleźli rozwiązanie.

Produkty które mogą Cię zainteresować

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT