×

Wypełnij formularz odpowiemy w 15 minut

Doradca klienta

Dorota Kozieł

+48 531 146 005

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Stoliki cateringowe Pascal

Co Ty na to, żeby Twoi potencjalni klienci delektując się smacznym jedzeniem zaznajamiali się z Twoją marką? Jeśli podoba Ci się taka wizja, stoły cateringowe Pascal to inwestycja, którą powinieneś się zainteresować. Powierzchnia stołu to świetnie miejsce, aby umieścić logo lub grafikę związaną z Twoją firmą. Stoły reklamowe dopełniają wizerunek marki.

Inventini – czołowy producent stolików cateringowych

Jako czołowy producent stolików cateringowych, dokładamy należytych starań, aby projektowane przez nas rozwiązania, mogły w pełni odpowiadać indywidualnym oczekiwaniom wszystkich klientów, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Korzystając z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia, tworzymy oryginalne produkty wspierające działania marketingowe oraz promocyjne firmy.

Stoliki cateringowe pascal to sprawdzony wybór na imprezę z gastronomią

Przy stolikach ludzie zwykle zatrzymują się by się zrelaksować czy porozmawiać. To przeważnie ich czas wolny, który możesz im wypełnić, przedstawiając im swoją markę. Odpowiednio zaprojektowany stolik na pewno przyciągnie ich uwagę. Dmuchane stoły reklamowe to również świetne miejsce do rozmieszczenia innych materiałów promocyjnych, na przykład ulotek czy broszur. To niepowtarzalna okazja do podwójnej reklamy! Świetnym pomysłem będzie również rozmieszczenie stołów z nadrukiem w siedzibie Twojej firmy. Zamiast tych tradycyjnych, niczym niewyróżniających się stolików możesz umieścić takie, które będą zwracać uwagę klientów na Twoją markę i przywiązywać od niej pracowników.

Zaproś swoich klientów i spraw aby poczuli się jak u siebie w domu.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę

Stoły cateringowe
Stoły eventowe z nadrukiem – ozdoba każdego wydarzenia

Wyobrażasz sobie wystawę, targi czy pokazy bez stołów handlowych? Odpowiedź jest raczej oczywista. Stoły handlowe z nadrukiem to nie tylko rozwiązanie reklamowe, ale także niezwykle użyteczne i praktyczne. Stoły wykonane są precyzyjnie i solidne, więc nie musisz martwić się o ich stabilność. Inventini to producent stołów reklamowych, któremu możesz zaufać. Materiał, którego użyto w ich produkcji to tkanina poliestrowa. Grafiki zostają wykonane techniką druku sublimacyjnego, co gwarantuje ich trwałość i odporność na działanie sił atmosferycznych. Śmiało możesz więc umieszczać stoły na zewnątrz, jeżeli event odbywa się na świeżym powietrzu.

Wymiary stolika cateringowego Pascal
Stolik cateringowy Pascal

WYMIARY TRANSPORTOWE
70 x 15cm

WAGA
9,2kg - 70x70cm
10,2kg - 70x110cm

Ważne informacje

Tkanina poliestrowa

Druk sublimacyjny

Wkład TPU

Troszczymy się o środowisko

Jesteśmy świadomi wpływu produkcji na środowisko. Dlatego minimalizujemy nasz wpływ na otoczenie naturalne. Wykorzystując nowoczesne technologie oraz automatyzację produkcji.

Zainteresowały Cię nasze produkty?
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj co jeszcze mamy dla Ciebie!
Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?
Umów się na spotkanie
prezentacyjne