Parawany reklamowe

Parawany reklamowe marki Inventini to genialne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnej i kreatywnej reklamy outdoor. Poszukując producenta klienci zwracają uwagę na jakość druku, użytych materiałów, cenę oraz szybkość wykonania. Bogate zaplecze technologiczne pozwala na stworzenie wysokiej jakości produktów, kontrolowanych na każdym etapie produkcji, a wsparcie systemem zarządzania produkcji umożliwia klientowi śledzenie i postęp prac.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu na rynkach europejskich, wiemy jak sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom naszych klientów i sprawimy, że ich marka stanie się powszechnie rozpoznawalna!

Wyróżnij się wśród tłumu szarych i monotonnych produktów!

W naszej ofercie znajdziesz propozycje wykonania parawanów reklamowych, które będziesz w stanie spersonalizować i dobrać indywidualnie do swoich potrzeb.

Brak pomysłu? To nie problem! Zaufaj naszym grafikom.

Dzięki użyciu najwyższej klasy materiałów oraz nowoczesnego druku cyfrowego, stworzymy unikalny, pełny żywych kolorów oraz wytrzymały na warunki atmosferyczne parawan, który przyciągnie jeszcze więcej klientów do Twojej firmy.

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Parawany reklamowe​​ -​​ na plażę i na event!

Parawany reklamowe to nowy sposób promowania marek, który swoje zastosowanie znajdzie w wielu miejscach. Jest to przede wszystkim bardzo mocno rzucający się w oczy, spersonalizowany oraz przyjemny wizualnie element.

Parawany z nadrukiem świetnie sprawdzą się podczas eventów wyjazdowych, takich jak targi pracy, a także jako forma reklamy podczas różnego rodzaju eventów plażowych, festynów rodzinnych, imprez masowych oraz jako prezent, który Twój klient zabierze ze sobą na wakacje. Taki rodzaj przykucia uwagi z całą pewnością jest nienachalny, oryginalny oraz przywołujący miłe skojarzenia.

rozkładanie

sekund

dostawa

7-10

dni

reklamowe parawany

Parawan reklamowy

STELAŻdrewno bukowe
TKANINApoliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
ROZMIARY3 panelowe
4 panelowe
5 panelowe
6 panelowe
x panelowe
WAGA2kg
WYMIARY TRANSPORTOWE140 x 30 x 10cm

parawany reklamowe wymiary

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

Solidne​​ parawany reklamowe​​ z​​ nadrukiem

Mając stały kontakt z naszymi klientami, zapewniamy jak najszybszy czas realizacji oraz najlepsze ceny na rynku. Wszystko to sprawi, że Twój parawan eventowy będzie dumnie prezentował się w wielu przestrzeniach, a także korzystnie wpływał na rozwój Twojego biznesu. Tak spersonalizowane podejście reklamy do klienta z całą pewnością pomoże wykreować niepowtarzalną więź oraz miłe skojarzenia związane z Twoją marką. Niesamowite parawany z nadrukami to definitywne zerwanie z nudną, monotematyczną reklamą.


Zaprojektujmy parawan wyróżniający się z daleka!

parawany reklamowe z nadrukiem

Produkty które mogą Cię zainteresować

ikona namioty reklamowe

namioty

ikona parasole reklamowe

parasole

ikona flagi reklamowe

flagi

ikonka siedziska reklamowe

siedziska

ikonka dodatki reklamowe

dodatki eventowe

ikonka dmuchańce reklamowe

dmuchance

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT