Czołowy​​ producent​​ namiotów pneumatycznych

Namioty reklamowe dmuchane zrewolucjonizowały branżę reklamy. Stanowią niezwykle skuteczny i funkcjonalny zarazem nośnik marketingowy. Mogą mieć nietypowe wymiary i trójwymiarowe kształty, dzięki którym jeszcze bardziej zwrócą uwagę przechodzących obok nich osób. Namioty pneumatyczne typu “pająk” są funkcjonalne i mają wszechstronne zastosowanie.

Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych namiotów stelażowych.

Namioty eventowe dmuchane mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno podczas imprez plenerowych, jak i w obiektach zamkniętych. Wykorzystuje się je jako oryginalny i zarazem wielofunkcyjny nośnik reklamowy podczas koncertów, zawodów sportowych, pikników rodzinnych, a także stoisk handlowych i gastronomicznych.
Namioty pneumatyczne doskonale sprawdzają się również jako elementy aranżujące strefę relaksu i wypoczynku. Do największych zalet tego rodzaju rozwiązań zalicza się przede wszystkim: dużą przestrzeń użytkową, łatwy i szybki montaż, a także możliwość zastosowania w nich oświetlenia.

 

Namiot-pająk z Twoim nadrukiem – aż 250 m² skutecznej reklamy!

Reklamowy namiot pneumatyczny to synonim wielofunkcyjności! Jest przede wszystkim doskonałym nośnikiem marketingowym, ale też ciekawym sposobem na zagospodarowanie dowolnej przestrzeni. Namioty pająki możesz z powodzeniem rozkładać zarówno podczas imprez plenerowych, jak i w różnorodnych przestrzeniach zamkniętych, takich jak hale wystawowe czy sale koncertowe, reklamując tym samym swoją firmę. Przestrzeń Twojego namiotu pneumatycznego może stać się czym tylko chcesz – strefą chillout’u, przestrzenią gastronomiczną albo Twoim własnym stoiskiem na targach handlowych. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.Eventowe namioty pająki to ogromna powierzchnia reklamowa, sięgająca nawet 250 metrów kwadratowych! Możesz wykorzystać ją w dowolny sposób – prezentując kolory Twojej firmy, eksponując swoje logo i hasło lub oferując miejsce reklamowe swoim sponsorom. Wiedz, że podczas produkcji namiotów pająków oraz innych materiałów reklamowych dbamy o doskonały, odporny na blaknięcie druk. Dzięki wykorzystywanej przez nas technologii, kolory są intensywne i doskonale odwzorowane, a Twoje reklamy przykuwają wzrok, zachęcając ludzi do tego, aby poznać Twoją ofertę.

 

Namioty pneumatyczne Inventini – doskonały druk, wysoka jakość wykonania

Oferowane przez nas namioty pająki wystawowe wykonujemy z wysokiej jakości materiałów. Stosowany podczas wykonywania namiotów polichlorek winylu jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu Twój namiot-pająk będzie Ci służył przez bardzo długi czas. Co więcej, tkanina ta jest wodoodporna i niewrażliwa na negatywne oddziaływanie warunków atmosferycznych. Dzięki tym właściwościom Twój pneumatyczny namiot reklamowy będzie wyglądał świetnie bez względu na pogodę, stanowiąc jednocześnie przyjemne schronienie przed słońcem, deszczem i wiatrem.Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz namiot idealny! Oferujemy szeroki wybór rozmiarów, szybką realizację zamówienia oraz opiekę graficzną nad Twoim projektem. Powiedz nam czego potrzebujesz, a dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować Twój pomysł z satysfakcjonujący Cię sposób. Zachęcamy do kontaktu!

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Namioty reklamowe dmuchane

Jako czołowy producent materiałów reklamowych, wykonujemy namioty dmuchane w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne i najwyższej jakości materiały, pochodzące od znanych producentów. Projektując namioty reklamowe pneumatyczne, w głównej mierze kierujemy się zaleceniami wytyczonymi przez naszych klientów w trakcie wstępnych konsultacji. Dzięki temu możemy być pewni, że oferowane przez nas produkty przyniosą zamierzone efekty. Produkowane przez naszą firmę namioty pająki, opatrzone spersonalizowanym nadrukiem, jeszcze bardziej wzmacniają przekaz reklamowy.

rozkładanie

sekund

dostawa

7-10

dni

namioty pajaki reklamowe

Namiot pająk

TKANINAPVC
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA15kg - 20kg
PODSTAWOWE WYMIARY 3 x 3 m
4 x 4 m
5 x 5 m
6 x 6 m
WYMIARY TRANSPORTOWE 140 x 70 x 50cm

Zestaw zawiera: namiot dmuchany pająk, instrukcję obsługi, szpilki i linki odciagowe, młotek, wentylator, torbę.

namiot pająk wymiary

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

Solidne namioty pająki z​​ nadrukiem

Oferowane przez nas namioty pająki wykonane są z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej, charakteryzującej się wzmocnioną odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Namioty wraz z wentylatorem oraz osprzętem pakowane są w poręczne torby, co daje gwarancję komfortu podczas transportu, a także łatwego i szybkiego montażu w dowolnym miejscu.

Wszystkie dmuchańce można dowolnie personalizować za pomocą nadruków promujących markę.

Wykonywane przez nas dmuchane namioty reklamowe drukowane są przy zastosowaniu ekologicznego druku cyfrowego, a powierzchnia nadruków może wynieść aż do 250 m2.

Podczas tworzenia wszystkich materiałów reklamowych wykorzystujemy tylko i wyłącznie najnowsze oraz zaawansowane technologie, mające wpływ na wysoką jakość oraz wytrzymałość naszych produktów.

reklamowe namioty dmuchane

Produkty które mogą Cię zainteresować

ikona namioty reklamowe

namioty

ikona parasole reklamowe

parasole

ikona flagi reklamowe

flagi

ikonka siedziska reklamowe

siedziska

ikonka dodatki reklamowe

dodatki eventowe

ikonka dmuchańce reklamowe

dmuchance

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT