Stworzone do zadań specjalnych

Namioty pająki reklamowe

Odpowiednio zaprojektowane stoisko to klucz do sukcesu na różnego rodzaju eventach branżowych. W końcu to ono pozwala ono dotrzeć do Twojej firmy jak największej liczbie przyszłych klientów.

Zastanawiasz się, jak przykuć ich uwagę?

Efektowna reklama.
Niezawodna w każdych warunkach.

Żywe kolory i okazałe rozmiary namiotu zrobią to za Ciebie. Wygląd Twojego namiotu zależy tylko od Ciebie. Sam wybierzesz kolor i grafikę, którą na nim umieścisz. Może to być logo Twojej firmy albo jakiś inny graficzny motyw przewodni – uwzględnimy wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania.

Namioty wentylatorowe z linii Fan

Namioty reklamowe sprawdzą się w każdych warunkach. Nie straszny im ani upał, ani ulewa. Jeśli wydarzenie odbywa się na świeżym powietrzu namiot reklamowy jest wręcz elementem obowiązkowym! W gorące dni odwiedzający znajdą w nim ochłodzenie, a w deszczowe schronienie przed opadami. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś umieścił namiot reklamowy w siedzibie swojej firmy. Mogą one z powodzeniem służyć jako oryginalna strefa relaksu, w której będą odpoczywać Twoi pracownicy oraz klienci.

Interesuje Cię jak będzie wyglądał Twój namiot reklamowy?

Zapytaj o darmową wizualizację. Prześlij nam logotypy oraz wytyczne a my wykonamy wizualizację. Brakuje Ci pomysłów? Zaufaj naszym grafikom a na pewno stworzymy razem coś wspaniałego.

Inventini – namioty z nadrukiem – uniwersalność i skuteczność

Dmuchane namioty Fan zaskakują swoją oryginalną konstrukcją i intrygującym wyglądem. To gwarancja perfekcyjnej aranżacji stoiska i zadowolenia odwiedzających. Inventini to doświadczony producent namiotów reklamowych, który zapewnia kompleksową obsługę. Namioty reklamowe Fan są dostępne aż w czterech różnych rozmiarach, dzięki czemu na pewno zdołasz wybrać idealny wariant dla siebie!

Dmuchane namioty wentylatorowe FAN

Zamawiając namiot z pełnym nadrukiem otrzymujesz wysokiej jakości nadruki odporne na działanie promieni UV wykonane na wytrzymałej tkaninie. Nadruki wykonywane są w najnowszej technologi druku cyfrowego. Do druku używane są ekologiczne tusze potwierdzone certyfikatami. Jako producent namiotów przywiązujemy szczególną uwagę do jakości naszych produktów. Zwracamy uwagę na szycie oraz nadruki oferując przy tym konkurencyjne ceny. Wszystko to wspomagane jest autorskim systemem zarządzania produkcją dzięki któremu, szybciej, sprawniej i łatwiej wykonujemy prace produkcyjne oraz informujemy Cię o przebiegu prac.

Namiot Fan

Wymiary podstawowe:
4 x 4 m
5 x 5 m
6 x 6 m
8 x 8 m
Wymiary transportowe:
140 x 70 x 50cm
Waga:
30 kg – 80 kg

Ważne informacje

Tkanina poliestrowa lub PVC

Nadruk sublimacja lub lateksowy

Troszczymy się o środowisko

Ogromne możliwości stworzenia atrakcyjnego przekazu wizualnego.

Duże namioty pneumatyczne z lini Fan, które widać z daleka.

Inventini – sprawdzony producent namiotów reklamowych

Namioty pneumatyczne to ogromna powierzchnia reklamowa, dzięki której możesz przekazać swoją wizję klientom. Do zestawu dołączamy także oświetlenie oraz panele LED, roletę i moskitierę. Wysokiej jakości tkanina wykonana jest z poliestru i materiału PCV. Zastosowana technika druku sublimacyjnego oraz lateksowego pozwala cieszyć się żywymi kolorami nadruków na namiotach przez długie lata. Montaż i transport namiotów wystawienniczych nie stanowi najmniejszego problemu, dzięki czemu możesz je ze sobą wozić na każdy koniec świata! Złożone namioty zajmują mało miejsca, a rozłożone zmieszczą pod swoim dachem tłum Twoich przyszłych klientów.