×

Wypełnij formularz odpowiemy w 15 minut

Doradca klienta

Dorota Kozieł

+48 531 146 005

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Namiot gwiazda Startent

Namioty reklamowe Startent spełnią swoje zadanie na każdej imprezie. Zarówno podczas promocji nowego produktu, konferencji, bankietu czy prywatne przyjęcie w ogrodzie. Namiot gwiazda to niezwykle efektowne zadaszenia eventowe, przykuwające uwagę swoją formą.

Inventini – czołowy producent namiotów

Jako czołowy producent namiotów reklamowych, dokładamy największych starań, aby projektowane przez nas rozwiązania, mogły w pełni odpowiadać indywidualnym oczekiwaniom wszystkich klientów, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Korzystając z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia, tworzymy oryginalne produkty reklamowe wspierające działania marketingowe oraz promocyjne firm.

Nowość!
Namiot gwiazda z stałociśnieniowym słupem
Namiot Pascal Startent
Namiot imprezowy – namiot gwiazda na eventy również nocne

Namioty gwiazda wraz z odpowiednim oświetleniem robią furorę podczas eventów wieczornych. Wystarczy rozmieścić różnego rodzaju reflektory i listwy ledowe wewnątrz lub zamontować oświetlenie eventowe na zewnątrz namiotu. Klimatyczne światło, znakomite trunki i smaczne przekąski dopełnią całości tak aby Twoi klienci i ich goście byli zadowoleni, poczuli się pewnie i swojsko.

Coraz większą popularnością cieszą się imprezy organizowane w plenerze. Z każdej strony docierają do nas informacje na temat festynów, pikników rodzinnych, jarmarków i biegów ulicznych itp. Organizatorzy imprez muszą zrobić wszystko, aby na taką imprezę przyciągnąć jak największą ilość zainteresowanych osób. Wiadomo pogoda czasem bywa kapryśna i dlatego warto wtedy pomyśleć o namiotach, pod którymi można się schronić zarówno przed słońcem jak i przed ulewnym deszczem.

Stwórz wyjątkowy klimat na bankiecie lub innym wydarzeniu w plenerze, dzięki namiotom Startent

Napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę

Nowoczesny design namiotu

Startent to nowoczesny namiot eventowy, który swoim kształtem przypomina gwiazdę stąd też często nazywany jako namiot gwiazda z ang. Startent. Namiot oparty jest na solidnej stalowej konstrukcji tworzącej charakterystyczny szpiczasty dach opadający aż do samej ziemi. Jego główną zaletą jest nowoczesny kształt oraz olbrzymia powierzchnia reklamowa, którą można zadrukować w dowolny sposób określony indywidualnie na życzenie klienta. Poliestrowe tkaniny są bardzo wytrzymałe na zmienne warunki atmosferyczne a profesjonalny nadruk gwarantuje doskonałe i trwałe odwzorowanie kolorów. Wielkość namiotu idzie w parze z jego ogromnym polem zadaszenia. Najmniejszy rozmiar zadaszenia to aż 100 m2!

Wymiary namiot startent NORMAL
STARTENT Normal

ILOŚĆ ŚCIAN
10 m – 8
13,7 m – 10
17,5 m – 12

ILOŚĆ TOREB TRANSPORTOWYCH
(bez ścian/ z ścianami)
10 m – 3/4
13,7 m – 5/6
17,5 m – 7/8

WAGA
(bez ścian/ z ścianami)
10 m – 60/74 kg
13,7 m – 104/120 kg
17,5 m – 147/166 kg

Wymiary namiot gwiazda BIG
STARTENT Big

ILOŚĆ ŚCIAN
12,6 m – 8
17,2 m – 10
21,7 m – 12

ILOŚĆ TOREB TRANSPORTOWYCH
(bez ścian/ z ścianami)
12,6 m – 3/4
17,2 m – 5/6
21,7 m – 7/8

WAGA
(bez ścian/ z ścianami)
12,6 m – 67/84 kg
17,2 m – 115/137 kg
21,7 m – 162/188 kg

Ważne informacje

Troszczymy się o środowisko

Jesteśmy świadomi wpływu produkcji na środowisko. Dlatego minimalizujemy nasz wpływ na otoczenie naturalne. Wykorzystując nowoczesne technologie oraz automatyzację produkcji.

Potrzebujesz dużej powierzni reklamowej, która ochroni Twoich klientów przed kapryśną pogodą?

Napisz do nas. Przygotujemy indywidualną ofertę.

Namioty Gwiazda dla wymagających
Namioty gwiazda - nie każdy może sobie na nie pozwolić

Startenty z uwagi na swój nowoczesny wygląd oraz materiały z jakich są wykonane nie należą do najtańszych namiotów. Solidna konstrukcja składająca się ze stalowej podstawy oraz masztu musi utrzymać ogromną powierzchnię zadaszenia. Dach również wykonany jest najwyższej jakości materiałów wodoodpornych i trudnopalnych. Liny przy maszcie oraz korba, za pomocą której rozkładanie Startenta jest bardzo proste to kluczowe elementy namiotu podnoszące jego wartość. Atrakcyjny wygląd oraz olbrzymia powierzchnia reklamowa z indywidualnymi nadrukami klienta sprawiają, że Startenty są widoczne z dużej odległości.

Zainteresowały Cię nasze produkty?
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj co jeszcze mamy dla Ciebie!
Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?
Umów się na spotkanie
prezentacyjne