Ozdoby świąteczne – Bombka Pascal

Inventini 9 Smart by Inventini 9 Ozdoby świąteczne – Bombka Pascal

Zima tuż-tuż. A zima to przecież święta – jeden z najcenniejszych pod względem sprzedażowym okresów w roku. Zawsze warto mieć specjalną ofertę na taki czas. Co przygotowaliśmy w tym roku? W Inventini proponujemy oryginalne ozdoby świąteczne – Bombki Pascal.

Dmuchane ozdoby świąteczne

Bombki Pascal to część naszej linii produktów stałociśnieniowych. Idealnie nadają się jako całkowicie niezależne ozdoby świąteczne. Nie wymagają bowiem stałego podłączenia do prądu, a co za tym idzie podpięcia do sieci. Na ziemi nie będą się więc “plątały” żadne kable, które trzeba ukryć lub zabezpieczyć.

Bombka zimowa aura - ozdoby świąteczna

Elegancka ekspozycja

Bombkę możesz po prostu postawić na podłodze, by swobodnie “toczyła się”, ustawić na stojaku (opcja dodatkowa) lub podwiesić do sufitu. Duża atrakcyjna ozdoba świąteczna, będzie z daleka przyciągać uwagę przechodniów, a kilka zrobi imponujące wrażenie. W standardzie proponujemy dwa rozmiary świątecznych kul – o średnicy 100 i 150 cm. Nasze bombki sprawdzą się zarówno w holu galerii handlowej, sklepie, jak i firmie.

Stojak do Bombki Pascal

Łatwe do przenoszenia

Nasze dmuchane ozdoby świąteczne są wyjątkowo łatwe do transportowania i magazynowania. Trudno w to czasem uwierzyć, ale bombkę schowasz w niewielkiej torbie. Większa ozdoba (150cm) wraz z torbą i pompką waży tylko 5 kg!

Szybkie w obsłudze

Przygotowanie bombki do użytku jest dziecinnie proste. Do napompowania ozdoby wystarczy zaledwie kilkadziesiąt sekund, a każda z naszych bombek ma własną pompkę w zestawie.

Przekaz reklamowy

Powierzchnię ozdoby stanowi impregnowany poliester, który doskonale nadaje się do zadruku. Wykonujemy go w ekologicznej i doskonałej jakościowo technologii sublimacji. Dzięki temu kolory są trwałe, żywe i wspaniale prezentują Twoją markę. Duża bombka to ponad 12 metrów kwadratowych do reklamowego wykorzystania!

Zainteresowany? Skontaktuj się z naszym handlowcem.

Smart by Inventini to zbiór wpisów dotyczących naszej firmy, w których prezentujemy sprytne, innowacyjne lub po prostu ciekawe rozwiązania. Nie zawsze zostają one wcielone w 100% w życie, ale tu – na specjalnym blog – mamy szansę pokazać nasze czasem “szalone pomysły”.

Oceń ten wpis
Zarządzaj plikami cookies